Rüyada Resim Çekmek

Rüyada resim çektiğini görmek, bir süre önce gidip gördüğünüz yerlere yeniden yolunuzun düşmesi anlamına gelir. Tatil ya da ziyaret gibi çeşitli sebepler ile bir süredir gitmediğiniz bir yere gidebilirsiniz. Alınacak bir davetle de yolculuk yapılabilir. Tatil planı yapılabilir, sevdikleriniz ile güzel yerlere giderek eski anılarınızı tazeleyebilirsiniz. Rüyada resim çekmek istemek, uzun süredir gidip görmek istediğiniz yerlere gitmek ve keyifli zaman geçirmek anlamına gelir. Parasal yönden önünüze çıkan engeller yakında kalkar. Size baskı yapıp engel olmaya kalkan kişiler engel olamazlar.

Rüyada resim çekinmek, bir süredir göremediğiniz kişiler ile yakında görüşüp hasret gidermeye, eski dostlukların değer kazanmasına yorumlanır. Eğer yıllardır görüşemediğiniz dostlarınız varsa size haber gönderebilirler. Eski dostluklar kaldığı yerden devam eder. Eski sevgiliniz de sizinle görüşmek isteyebilir.

Rüyada Fotoğraf Çekmek

Ortam değişikliği yapmak, iş ya da evinizde önemli bir değişime yorumlanır. Örneğin işinizi değiştirebilir, yeni bir iş ortamına girebilirsiniz. Ya da evinizi başka bir yere taşıyabilir, yeni bir yerde düzeninizi kurabilirsiniz. Rüyada fotoğraf çektirmek, çok özlediğiniz biri ile kavuşmaya yorumlanır. Yıllardır hasret çekilen biri ile bir araya gelebilirsiniz. Sizinle görüşmek için fırsat kollayan biri de olabilir ve yakında hep birlikte keyifli zaman geçirebilirsiniz. Biten bir aşk da yeniden alevlenebilir.

Rüyada Resim Çekmek Diyanet

İslami rüya tabirlerine göre, oldukça uzun süredir göremediğiniz yerlere gidip dolaşmak ay da görmediğiniz insanlar ile görüşmeye yorumlanır. Sizin çok özlediğiniz kişiler yolunuza çıkabilir. Size karşı dargın olan birileri varsa da gönlünü alabilirsiniz. İlişkilerde mutluluk artar, sevinç çoğalır.

Aşağıda yer alan “yorum yapın” kısmından gördüğünüz rüyayı paylaşırsanız, editörlerimiz tarafından rüyalarınız en kısa sürede yorumlanarak yayınlanacaktır. Ayrıca sitemizin iletişim bölümünden de bize ulaşabilirsiniz.

4 Yorum

  1. Ciel
    • admin
  2. mavi
    • admin

Yorum Yapın

DMCA.com Protection Status