Rüyada Albino Görmek

Rüyada beyaz bir adam, özellikle bir albino ile ilgili rüya gördüyseniz, tüm sıradan insanlardan farklı, sıra dışı bir kişiliğe sahip olabileceğiniz anlamına gelir; bir albino geleceğinizi simgeliyor olabilir.

Ayrıca, albino, bir rüyada şimdiye kadar bilinmeyen duyguların değişmesi ve deneyimlenmesinin bir işareti olarak görülür. Rüyada albino görmek, uzun süre iletişimini kaybettiğiniz kişilerle beklenmedik bir toplantının işaretidir. Albino olarak görünen yakın bir kişiyi hayal ettiyseniz, bu kişide olacak değişikliklere veya diğer akraba ve arkadaşlarının ona karşı tutumunda değişiklik olabilir. Bu durumda, oldukça acı verici olabilecek gelecekteki değişikliklerle başa çıkmasına yardımcı olmalısınız. Her durumda, bir rüyadaki albino, yeni ve olağanüstü bir şeyin işaretidir.

İnsanların normal beyaz yüzlere sahip olduğu sıradan rüyalar ile albino gördüğünüz rüyalar arasında ayrım yapmak gerekir. İlk durumda, bir rüyanın yorumu insan derisinin rengine bağlı değildir, ikinci renk rüya sahibinin hayatında olacak önemli olayları gösterir.

Bazı Avrupa dışı kültürlerde, beyaz bir adamla ilgili bir rüya çok fazla sorun vaat eder. Çünkü sakinlerin çoğu beyaz tenli bir adam görmedi ve onu bir efsane ve kötü bir alâmet olarak algıladı. Bazı kabilelerin şamanları, böyle bir rüyanın kötü tanrının bir erkeğe dönüşme girişiminin başarısız bir girişimi olduğunu savundu. Diğer kabilelerde, böyle bir rüya, ritüelleri yürütmenin bir işareti olarak biliniyordu, yani beyaz kil ile yüzleri bulaştırmak ve bir şenlik ateşi etrafında dans etmek.

Aksine, İnka İmparatorluğu’nun temsilcileri beyaz bir adam hakkındaki rüyaları yanlış bir şey olarak görmediler, aslında beyaz tanrıları vardı – Quetzalcoatl.

Rüyada albino görmek, olağanüstü toplantıların yanı sıra başkalarının güvenini kazanmaya yönelik çabalarınızı da öngörür. Rüyada albino bebek görmek, bu rüya büyük değişiklikleri önceden haber verir. Bu rüya, çevrenizdeki insanlarla olan ilişkinizdeki değişiklikleri gösterebilir.

Rüyada albino olduğunu görmek, o zaman tutumunuzun değişebileceği anlamına gelebilir. Bu rüya, standart dışı çeşitli durumları önceden haber verebilir, ancak genellikle dikkate alınması gereken olağanüstü insanlarla iletişim ile ilgilidir.

Aşağıda yer alan “yorum yapın” kısmından gördüğünüz rüyayı paylaşırsanız, editörlerimiz tarafından rüyalarınız en kısa sürede yorumlanarak yayınlanacaktır. Ayrıca sitemizin iletişim bölümünden de bize ulaşabilirsiniz.

YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

DMCA.com Protection Status