Rüyada Arap Görmek

Rüyada araplar görmek iyiye işarettir, yakında neşeli olaylar yaşanacaktır. Üzüntü ve kötü ruh hali zamanı değil, şimdi hayatınızda yeni ve mutlu bir aşama başlıyor.

Bir rüyada Arap, gerçek hayatta başka bir milliyetten olmak, hafızanızda sadece hoş izlenimler bırakacak bir yolculuğa çıkacağınız anlamına gelir. Size gerçek bir arkadaş veya partner eşlik edecek ve birlikte olumlu duyguları paylaşacaksınız.

Rüyada Arapla savaşmak ya da ona vurmak demek, senin yerine başka birinin seyahat etmesi ve pişman olman demektir. İster iş gezisi, ister meslek olsun, hayatınızın bir şansını kaybedeceksiniz. Ama üzülmeyin, yakında çok ilginç bir fırsat daha alacaksınız, sadece beklemeniz gerekiyor.

Rüyada arap kadın görmek, partnerinin kıskanç ve duygusal hale geleceği anlamına gelir. Ona karşı dürüst olsa bile, birileri onun hakkında kötü söylentiler yaydığı için asılsız şüpheye başlayacak.

Bir rüya yorumcusuna göre Arap ile yatakta olmak, mevcut ilişkilerin artık krizde olduğu anlamına gelir. Belki de monoton hayattan bıktınız ve biraz aşırılık istiyorsunuz. Bunu sevgilinizle konuşmaya çalışın ve o sizinle aynı fikirdeyse ilişkilerinizi kurtarabileceksiniz.

Rüyada arap erkek görmek, tanımadığınız bir kişiyle ilişki kurmaya hazır olduğunuzu ifade eder. Ne olursa olsun yeni bir hayat istiyorsun.

Bir erkeğin rüyasında Arap, hanımının verebileceğinden daha fazlasına ihtiyacı olduğuna dair bir ipucudur. İlişkiyi korumak için onun isteklerine daha fazla dikkat etmesi gerekiyor.

YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

DMCA.com Protection Status