Rüyada Arşiv Görmek

Rüyada arşiv görmek , işte veya evde özlediğiniz bir şeyi size hatırlatır. Bu gerçek rüyanıza yansır, bunu gerçekleştirmek istiyorsanız işlerinizi düzenli tutmanız gerekir.

Rüyada gizlice bir arşive girerseniz, dürtüsel bir eylemi geçeceğiniz anlamına gelir. Hazır olun, gelecekte beklenmedik durumlar olacak. Önemsiz bir davranışta bulunmadan önce iki kez düşünmeye çalışın.

Rüyada arşiv labirenti görüyorsunuz ve önemli bir şey bulmak için yürüyorsunuz, ancak aramanız boşuna, bu rüya geçmişteki hoş olmayan bir olayı hatırlamaya çalıştığınız anlamına gelir. Bu durumda geçmişi düşünmekten vazgeçip geleceğinizi planlamaya başlasanız iyi olur.

Rüyada arşivdeki mektup yığınlarını ve kişisel belgeleri organize ettiğinizi görüyorsanız – belki de bu yaşam döneminde sizin için çok önemli bir şeyi unutursunuz ve bilinçaltınız cevabı bulmaya çalışıyordur.

Rüyada arşivde çalışıyorsanız, uzak bir geçmişten önceki ilişkileri yenilemek istediğinize işarettir.

Rüyada arşiv düzenlemek, gerçek hayatta kötü koşullarda sıkışıp kalacağınıza ve durumu yönetmenize yalnızca sezginizin yardımcı olacağına dair bir uyarıdır.

Rüyada bazı ünlü bilim adamlarının belgelerine bakmak, öneminizi kanıtlamak için yakında maksimum fantezi ve azim göstermeniz gerekeceği konusunda uyarıyor.

Rüyada arşivci görmek kötü bir işarettir, geçmişten gelen koşullar bugününüzü ve geleceğinizi ve ayrıca yakın akrabalarınızın ve arkadaşlarınızın kaderini etkileyecektir.

Rüyada kendinizi bir arşivci olarak görmek, gelecekte suç nedeni olabileceğiniz konusunda sizi uyarır.

Aşağıda yer alan “yorum yapın” kısmından gördüğünüz rüyayı paylaşırsanız, editörlerimiz tarafından rüyalarınız en kısa sürede yorumlanarak yayınlanacaktır. Ayrıca sitemizin iletişim bölümünden de bize ulaşabilirsiniz.

YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

DMCA.com Protection Status