Rüyada Broş Görmek

Modern rüya yorumlayıcısına göre, pahalı bir broş görürseniz, tüm faaliyetlerde ve işte büyük başarıların yanı sıra beklenmedik bir hediye alınmasını sembolize eder.

Rüyada broş hediye etmek, gerçek hayatta çevrenizdeki insanların dikkatini çekmeye çalışıyorsunuz demektir. Bir kadın rüyasında hediye olarak bir broş alırsa, evliliğinin her yönden mutlu olacağına işarettir. Birine sunarsanız, hayatta pervasız harcamalara eğilimlisiniz.

Rüyada evli olmayan bir kadın tarafından alınan pahalı ve güzel bir broş görürse, büyük sevgi dolu bir baba ve harika bir koca olacak oldukça zengin bir adamla yaklaşan evliliği önceden bildirir.

Rüyada giysilerinizdeki lekeyi broş yardımıyla gizleme isteği, muhtemelen yaptığınız işlemlerden pişmanlık duyacağınız anlamına gelir. Şüpheler içinde kalacaksınız ve duygularınızı başkalarından sakladığınız için durum karmaşıklaşacak.

Rüyada broş kaybettiyseniz, gerçek hayatta doğru anı kaçıracağınız anlamına gelir. Bir broşu çok seviyor ve hayranlık duyuyorsanız, ancak paranız yoksa ve satın alamıyorsanız, bu rüya düşüncesiz hareketlerden kaçınmanızı söyler.

Rüyada değerli bir broş bulduysanız, bu iyi şansın bir işaretidir. Gerçek hayatta, büyük olasılıkla inanılmaz derecede şanslısınız ve beklenmedik bir olay sizi çok mutlu edecek.

Rüyada kıymetli bir broş satın alırsanız, değerli ve uzun zamandır beklenen bir satın alma işlemini gerçekleştirmiş olursunuz.

Rüyada altın broş görmek, tüm girişimlerde iyi şanslar.

Aşağıda yer alan “yorum yapın” kısmından gördüğünüz rüyayı paylaşırsanız, editörlerimiz tarafından rüyalarınız en kısa sürede yorumlanarak yayınlanacaktır. Ayrıca sitemizin iletişim bölümünden de bize ulaşabilirsiniz.

YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

DMCA.com Protection Status