Rüyada Çillenmek – Çilli Birini Görmek

Rüyada çillendiğini görmek, mutluluğu hayal ederken farklı küçük sıkıntılarla karşılaşabileceğini söylüyor. Arzu edilen mutluluğu elde etmek için tüm iradesini ve zihnini yoğunlaştırması gerekir.

Rüyada aynaya bakar ve çok fazla çil görürseniz, bu kurnaz bir rakip anlamına gelir. Kişi acilen harekete geçmeli; aksi takdirde sevgilisi tarafından aldatılabilir.

Rüyada çilli bir kadın görmek, mutluluğunu karartabilecek kötü olayların habercisi olduğunu söylenir. Aynı zamanda, sevilen birinden ayrılmayı öngörür.

Freud’un rüya kitabındaki çiller, doğanın parlaklığını simgeliyor. Rüyada çilleri olan insanlar, seksin tüm sırlarına ve tekniklerine ustaca sahip olan parlak özel bir kişiyle gelecekteki bir toplantıyı öngörür. Rüyada yüzünüzde çiller varsa, özel egzotik bir yerde seks yapma şansınız olur. Bu fırsat, karmaşık olmayan, ancak zengin hayal gücüne sahip bir ortak tarafından sağlanacaktır. Bu cinsel temas egzotik ve unutulmaz duygularla dolu olmalıdır.

Rüyada yüzünün çillenmesi, sevdiğiniz birini kaybedebileceğinizi haber verir.

Rüyada çilli birini görmek, size mutluluk getirecek iyi bir teklif almak demektir.

Aşağıda yer alan “yorum yapın” kısmından gördüğünüz rüyayı paylaşırsanız, editörlerimiz tarafından rüyalarınız en kısa sürede yorumlanarak yayınlanacaktır. Ayrıca sitemizin iletişim bölümünden de bize ulaşabilirsiniz.

YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

DMCA.com Protection Status