Rüyada Geometri Görmek

Sadece okulda geometri sevmeyenlerin cebir hakkında rüya görmeleri daha olasıdır – bu, hayalperestin huzursuz durumunun bir işaretidir. Yaşlı insanlar için bu rüya hoş olmayan anıların bir göstergesidir.

Rüyada geometri hesaplamalar yapıyorsanız, iş hayatınızdaki düzensizliklerin bir sonucudur. Gününüzü nasıl planlayacağınızı öğrenin ve sonra gözden kaybolan hiçbir şeyi kaçırmayacaksınız.

Rüyada okul geometri öğretmeni görürseniz, etrafınızdaki birinin zihinsel yeteneklerine karşı kıskanç tutumunuzun bir işaretidir. Kendi zekanızı geliştirmezseniz, bu duyguyu uzun süre yaşayacaksınız.

Rüyada geometri ders kitabını görmek, işe olan ilginiz ve mantıklı düşünme yeteneğiniz sayesinde işte büyük başarılar elde edeceğinizin kanıtıdır.

Rüyada geometri problemi çözdüğünüzü ve bunu başaramadığınızı görmek – bu, tüm çabalarınızın boşuna yapıldığının ve planlarınızın uzun süre gerçekleşmeyeceğinin bir göstergesidir.

Rüyada öğrenci olduğunuzu ve zor bir geometri denklemi çözemediğinizi görmek – rüya, olgunlaşmamışlığınızın genellikle rasyonel eylemlerde bulunmanıza izin vermediğini gösterir.

Rüyada geometri denklemi çözdüğünüzü görmek – bu, yakın gelecekte görevle başa çıkmanın kolay olacağı anlamına gelir. Denklemi çok fazla bilinmeyenle çözüyorsanız, mali işlerinizde belirsizlikten endişe ediyorsunuz demektir.

Aşağıda yer alan “yorum yapın” kısmından gördüğünüz rüyayı paylaşırsanız, editörlerimiz tarafından rüyalarınız en kısa sürede yorumlanarak yayınlanacaktır. Ayrıca sitemizin iletişim bölümünden de bize ulaşabilirsiniz.

YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

DMCA.com Protection Status