Rüyada Jigolo Görmek

Bu kelime köklerini Fransız erkek isminden almaktadır. Dans salonları altında maskeli mekanlarda fuhuş yaparak geçimini sağlayan kişilere bu ad verilirdi. Daha sık olarak, bu tür salonların ziyaretçileri yaşlı bayanlardı. Jigololar onların sevgilisiydi, bu hanımlardan iyi para alıyorlardı.

Bu nedenle rüyada jigolo görmek, hayattan her şeyi almaya alışmaya delalettir. Ama asla bir şey için çok uzun süre savaşmazsın. Bu rüya, farklı yaşam alanlarındaki özleminizin sinyallerini verir. Hayattaki her anın tadını çıkarmayı seviyorsunuz. Eğer yanından ilginç bir şey geçerse çok üzülürsün. Bu yüzden hedefinize ulaşmak için olası tüm hileleri sollarsınız. Ama sonunda bir şey elde ettiğinizde, onu takdir etmeyi bırakırsınız. Ve kalbine göre ilerlersin.

Bu rüya karakterinizin bir yansıması ve aynı zamanda durumunuzu değiştiren bazı son olayların bir sonucudur. Önceki iş yerinizden ayrılabilir ve hayatınızda meydana gelen tüm değişikliklerden memnun olabilirsiniz.

Hayatlarına çok fazla dikkat etmeyen insanlar için böyle bir rüya, dinlenme ve eğlence konusundaki görüşlerini değiştirmeleri gerektiği anlamına gelir. Dinlenmek ve kişisel bakım için daha fazla zaman ayırmaya ihtiyaç vardır.

Aşağıda yer alan “yorum yapın” kısmından gördüğünüz rüyayı paylaşırsanız, editörlerimiz tarafından rüyalarınız en kısa sürede yorumlanarak yayınlanacaktır. Ayrıca sitemizin iletişim bölümünden de bize ulaşabilirsiniz.

YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

DMCA.com Protection Status