Rüyada Kevgir Görmek

Rüyada kevgir görmek, gerçek hayatta, finansal refahı elde etmek için tüm çabalarınız maalesef tamamen başarısızlıkla sonuçlanacaktır. Para, size en azından biraz tasarruf etme şansı vermeden, bir kevgir deliklerinden geçen su gibi sihirli bir şekilde kaybolacak.

Rüyada makarnayı bir kevgir içinde iyice süzdüyseniz, bu rüya yakında boş dedikoduların hedefi olacağınızı tahmin ediyor. Komşuların sizin hakkınızda ne düşündüklerini öğrenmeye çalışın çünkü düşmanlıkları çok olumsuz bir etki yaratabilir.

Rüyadamakarnayı bir kevgir ile süzmek isterken dökülürse, aslında sonsuza kadar saklayacağınız bir sırrınız olacak. Duygularınızı sadece yabancılarla değil, sevdiklerinizle de paylaşmaya çok dikkat edin, unutmayın: ifşa etmek hayatınıza mal olabilir.

Kevgir iyi bir rüyadır, çok yakında tüm düşmanlarınızın fark edilmeden ortadan kaldırılacağını ve her zaman yardımınıza gelmeye hazır güvenilir ve sadık arkadaşlarla çevrili olacağınızı vaat eder. Rüyada kevgir almak, ev satın alımlarını planlayacağınıza işaret eder. Önümüzdeki gelecekte günlük kaygılarınız ve endişeleriniz olacak.

Rüyada delikli kevgir görmek, çok uygun bir dönem geçireceğinizi tahmin ediyor, görünüşe göre kader sonunda size cömertçe ihsan etmeye karar verdi. Rüyada kirli kevgir görmek, hayal kırıklığı yaratan bir gelecek öngörüyor. Ama üzülmemelisin, kötü şans yakında sona erecek ve yerini yaklaşan tatillere bırakacak.

Rüyada kepçe kevgir görmek, para biriktirmeyi öğrenin, böylece bilinmeyen bir yöne eriyip gitmesinler.

Aşağıda yer alan “yorum yapın” kısmından gördüğünüz rüyayı paylaşırsanız, editörlerimiz tarafından rüyalarınız en kısa sürede yorumlanarak yayınlanacaktır. Ayrıca sitemizin iletişim bölümünden de bize ulaşabilirsiniz.

YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

DMCA.com Protection Status