Rüyada Konyak İçmek

Rüyada lüks ve pahalı bir otel odasında konyak içerseniz, bu rüya konferansa seyahat edeceğinize ve sadece iyi performans göstermenize değil, aynı zamanda birinci sınıf dinlenmeye de işaret eder.

Birçok yönden, bu sembolün yorumlanması konyağın tadına bağlıdır. Eğer konyak içerken tiksinti duyuyorsanız, her zaman hatanızı bulan ve memnuniyetsizliklerini dile getiren insanları işaret eder.

Rüyada konyak görmek , hayatta istediğiniz her şeye ve uzun zamandır sahip olmayı arzuladığınız her şeye sahip olacağınızı haber verir.

Rüyada tek başınıza konyak içmek ve bu şekilde vakit geçirmekten memnunsanız, gerçekte düşmanlarınız ve rakipleriniz sonunda sizi yalnız bırakacak ve artık onların sonsuz talepleri ve kirli oyunlarıyla sizi rahatsız etmeyecektir.

Rüyada bardağa konyak dökmek, bu, yoksulluğa yol açacak boş bir yaşamın bir tahminidir. Bu nedenle, hiçbir şeysiz kalmamak için harcamalarınıza dikkat etmelisiniz.

Rüyada birine bir şişe konyak verirseniz, gerçekte iyi bir miras alırsınız veya piyangoda çok para kazanırsınız. Ayrıca bu rüyadan sonra şansınızı kumarda deneyebilirsiniz.

Rüyada arkadaşlarınızla birlikte pahalı bir konyak içerseniz ve yurtdışından yemek yerseniz, rüya iyi ve güzel bir hayata sahip olma arzunuzu yansıtır, ancak görevlerinizi yerine getirmeyi ihmal ederseniz, hiçbir şey elde edemezsiniz.

Ayrıca konyak şişesinde kaç yıldız gördüğünüze de dikkat etmelisiniz. Beş ise, karlı bir işi bir araya getirebileceksiniz ve bu size iyi bir gelecek sağlayacaktır. Ancak iki yıldız görürseniz – tam bir başarısızlığa hazır olun.

Rüyada konyak içen birini görmek, arkadaşlarınızın ve tanıdıklarınızın şakalarına konu olan tutumluluğunuz olduğunu söyler. Hatta bazı arkadaşlar bu kadar tutumlu olduğunuz için size kızıyorlar ama kötü şöhretten kurtulmak için kendinizi daha mantıklı davranmaya zorlamalısınız.

Rüyada başkalarının konyak içtiğini görürseniz ve size bir içki bile teklif etmezlerse, bu rüya trajik bir haberin habercisidir. Size gerçekten zarar verecekler ve arkadaşlarınızdan uzak durmanız veya uzun süre onların önünde yatmanız gerekecek; aksi takdirde şakalara ve alaya konu olursunuz.

Rüyada birkaç şişe konyak alırsanız, bu rüya sağlığınızın hastalıkla tehdit edildiğini, bu yüzden test yaptırmanız gerektiğini söyler.

Aşağıda yer alan “yorum yapın” kısmından gördüğünüz rüyayı paylaşırsanız, editörlerimiz tarafından rüyalarınız en kısa sürede yorumlanarak yayınlanacaktır. Ayrıca sitemizin iletişim bölümünden de bize ulaşabilirsiniz.

YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

DMCA.com Protection Status