Rüyada Mavi Takım Elbise Giymek

Rüyada mavi renk takım elbise giydiğini görmek, ailece mutlulukların artıp çoğalmasına, hoş sohbet ve muhabbete yorumlanır. Aile içerisindeki sorunlar ve huzursuzluklar sona erebilir. Özellikle maddi endişelerinize çözüm bulabilirsiniz, sofranızın rızkı ve bereketi artabilir. Aile fertleri arasında küs olduğunuz ya da bir süredir dargın olduğunuz biri varsa, onunla da iyi geçinebilirsiniz. Anne ve babanızın sizinle gurur duyacağı bazı güzel gelişmeler de olabilir. Sizin adınıza aileniz çok sevinebilir. Onlara vereceğiniz müjdeli haberler ile birlikte sevgi ve saadet artar. Evli olanlar ise eşleriyle mutlu mesut bir yuvaya sahip olurlar. Ortak hayallerinizi gerçekleştirerek, yuvanızda neşeniz daimi olur.

Rüyada başkasının mavi takım elbise giydiğini görmek, iş ya da eğitim hayatınızda birinden alacağınız yardım ile birlikte bazı işlerinizin düzene gireceğine ve hayallerinize yakınlaşacağınıza yorumlanır. Belki güçlü ve otoriter biri size öncü olabilir ve kariyer hayatında önünüzü açabilir. Sizdeki azim ve yeteneği fark ederek başarılı olmanızda öncülük edebilir.

Rüyada mavi erkek takım elbise görmek, hem aile hayatında hem de iş hayatında aynı anda yaşanacak mutluluklara yorumlanır. Bekar bir kız bu rüyayı görürse, hem zengin hem de kariyer sahibi biri ile evlenir. Bekar bir erkek görürse, maddi gücü artar ve temiz kalpli bir kızla evlenir. Evli olanlar ise eşlerinden müjdeli haberler alabilirler. Rüyada erkeğin mavi takım elbise giymesi, bir erkeğin yardımı ile başarılı olmak ve daha çok tanınmak, şansın ve talihin açılmasına yorumlanır.

Rüyada Açık Mavi Takım Elbise Giymek

Aşk hayatında aradığınız mutluluk size çok yakın olabilir ve umutlarınız artar. Yeniden kalbiniz çarpabilir ve gerçek aşkı bulabilirsiniz. Özel hayatınızda yaşadığınız mutluluklar sosyal yaşantınıza da yansır. Çevrenize pozitif enerji vererek, sevdiklerinizle daha iyi geçinebilir, onların gönlünü fethedebilirsiniz.

Rüyada Koyu Mavi Takım Elbise Giymek

Hayallerinize çok yakında kavuşacağınıza ve umutlarınızın yeniden yeşereceğinize, alacağınız güzel haberler ile bir şeyler için daha çok çaba göstereceğinize yorumlanır. Sizi hırslandıracak bir takım gelişmeler olabilir ve kısa sürede mutlu olaylar yaşanabilir.

Rüyada Sevgilinin Mavi Takım Elbise Giymesi

Sevgiliniz size sürpriz yapabilir ve sizi mutlu edecek kararlar alabilir. Belki birlikte evlenme hayalleri kurabilirsiniz ve yakında bir evlilik teklifi söz konusu olabilir. Hayatınızı onunla birleştirmeye karar verebilirsiniz. Doğru kişi olduğunu size ispat edebilir.

Rüyada Mavi Takım Elbise Giymek Diyanet

İslami ve dini rüya tabirlerine göre mavi takım elbise giyilmesi, umutların çoğalması, hayallerin gerçek olması ve aşk hayatında yüzünüzün gülmesine yorumlanır. Bekar olanlar talip bulabilir, işsiz olanlar ise işe girebilirler. Çok istediğiniz bir şey yakında gerçekleşebilir.

Aşağıda yer alan “yorum yapın” kısmından gördüğünüz rüyayı paylaşırsanız, editörlerimiz tarafından rüyalarınız en kısa sürede yorumlanarak yayınlanacaktır. Ayrıca sitemizin iletişim bölümünden de bize ulaşabilirsiniz.

YORUMLAR

 1. Sevda dedi ki:

  Merhaba ben annem abem 2 tane kız kardeşim le anemlerdeyiz tam namaza kalkmışım baktım biryeden bana ile 2 kızkardeşime hedye kiyafetler geldi bede ben namazımı kılayım sonar bakacam dedim namazımı kıldıktan sonra kendi kendime diyoru şimdi kardeşlerim en güzellerini kendilerine secmişler baktim bir tane mavi takım elbise kalmış orada bende onu giydim anemlerin kaşısına cıktık herkes benimkini cok beyenmişti bende diyordum benim içim güzel banada en güzel kaldı diye hava atıyoedum

 2. Muharrem dedi ki:

  Rüyamda dedemin tarlasında göklere kadar uzanan upuzun ayçiçeği ve yanında aynı şekilde uçurtma görüyoruz kuzenimle gidip ayçiçeğinin çekirdeğini almak için eğiyoruz ama içleri daha boş tam olmamış geri bırakıyoruz anlamı nedir hocam

 3. Semira dedi ki:

  Merhaba rüyamda eski sevgilimi çok parlak açık renk mavi takım elbiseyle gördüm bi düğün gibi topluluktayız uzaktan bana doğru yürüyerek yanıma geldi ve öptü daha sonra bi ara kiyafet takımının rengi turuncu gibi gördüm orayi cok hatrlamiyorum acaba alameti nedir.

  1. admin dedi ki:

   Bu rüya hayırlı bir talip haberi almak demektir.

 4. Nur dedi ki:

  ben de eski sevgilimi ama baya eski sevgilimi rüyamda açık mavi takım elbiseli halde arabanın önünde poz verir fotoğrafını gördüm güya evlenmiş mi ne orayı tam anlamadım…

  1. admin dedi ki:

   Bu rüya hayırlı bir talibe yorumlanır.

 5. Güler dedi ki:

  İyi günler hocam ben eşimden ayrıldım onunla evli iken sürekli mavi takım elbise giymiş biri elimden tutup hızla yuryrz ayrıldım yine mavi takım elbise görüyorum.. fakat yüzünü göremiyorum

  1. admin dedi ki:

   Bu rüya önemli bir anlaşma yapmaya yorumlanır.

 6. Fafa dedi ki:

  Merhaba. Rüyamda eşimin koyu mavi ve koyu yeşil ve yakasında çiçekle gördüm. Ben onun üstünü başını düzeltiyordum. Cok yakışıklı ve güzel göründüğünü söylüyordum. Hayran hayran ona bakıyordum… Cevabınız için şimdiden teşekkür ederim ? ?

  1. Fafa dedi ki:

   Koyu mavi ve koyu renk takım elbiseyle gördüm. Eklemeyi unutmuşum

  2. admin dedi ki:

   Bu rüya eşinizin iş hayatından iyi haberler getirmesine yorumlanır.

 7. Kevser dedi ki:

  Merhaba benim adım Kevser. 4 aydır eşimden ayrıyım. Bugün eşimi mavi takım elbiseylen yanımdan geçerek benimle konuşmak ve görmek için uğraştığını ama bir türlü görüşemedik! Rüyamın yorumunu size bırakıyorum.

  1. admin dedi ki:

   Mahkeme ve dava işlerinizin hayırlı sonuçlanmasına, anlaşmaya varmaya yorumlanır.

  2. Murat dedi ki:

   Komşumun mavi erkek takimli görmek

   1. admin dedi ki:

    Yeni bir ev sahibi olmaya yorumlanır.

    1. Naz dedi ki:

     Yeni küsmüş olduğum erkek arkadaşımı koyu mavi takım elbise ve papyonlu olarak görüyorum, ayrıca bıyıklı, beni kendine doğru çekiyor ve sarılıyor, bende biz seninle küstük diyorum gulusup barisiyoruz.

DMCA.com Protection Status