Rüyada Planör Görmek

Rüyada gökyüzünde uçan bir planör gözlemlerseniz, bu rüya ne yazık ki asla yerine getirilmeyecek olan arzuyu önceden haber verir. En ilginç olanı – bunu anlayacaksınız, ancak yine de rüyayı gerçeğe dönüştürme girişiminden vazgeçmeyeceksiniz.

Rüyada bulutların arasından uçan bir planör görürseniz, bu rüya kendi ahlaksız ve uygunsuz davranışınızdan dolayı başkalarını şok ettiğiniz için bir suçluluk duygusu yaşayacağınız anlamına gelir.

Rüyada düşen planör görmek, çok fazla zaman ve emek harcadığınız bir ilişkinin, tamamlanmadan aniden çökeceğini ve size çok fazla keder ve gözyaşı yaşatacağını tahmin ediyor.

Rüyada bir kanat üzerinde uçtuğunuzu ancak bir şeylerin ters gittiğini görmek, bu rüya gerçekte entrika ve dedikodu kurbanı olabileceğiniz konusunda uyarır. Rüyada başarılı bir uçuşunuz varsa, gerçekte iş konularında da başarılı olacaksınız.

Rüyada planör kullanmak, mutsuz bir evlilik olarak yorumlanır. Rüyada yere yakın uçarsanız, bu rüya size zor bir durum veya ciddi bir hastalık vaat ediyor. Rüyada çamurlu su üzerinde uçuyormuş gibi görmek, düşmanların entrikalarını yansıtır. Herkesin önünde kendi itibarını zedelememeye dikkat et.

Rüyada planör uçak görmek, bu, sorunun uzun sürmeyeceği anlamına gelir. Rüyada planöre bindiğini gördüğünüzde endişelenmemelisiniz – kötü tehditlere rağmen hayatınız yakında daha iyi olacak.

Rüyada planör düşerse, büyük talihsizliğe işaret eder.

Rüyada kendinizi bir kanat üzerinde uçarken görürseniz, iyiye alamet olarak yorumlayarak bağımsızlığın, özgürlüğün ve olumlu duyguların habercisidir.

Rüyada uçuş, bazen mükemmelliği ve özgürlüğü sembolize eder – günlük sorunlardan “uçma” arzusu.

Freud, rüyada uçmanın, bilinçaltınızın sofistike seks yapma arzusunu sembolize ettiğini belirtti. Rüyada planör eskiyse ve havalanmaya korkuyorsanız, bu rüya cinsellikle ilgili olası sorunlara işaret eder.

Aşağıda yer alan “yorum yapın” kısmından gördüğünüz rüyayı paylaşırsanız, editörlerimiz tarafından rüyalarınız en kısa sürede yorumlanarak yayınlanacaktır. Ayrıca sitemizin iletişim bölümünden de bize ulaşabilirsiniz.

YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

DMCA.com Protection Status