Rüyada Rüzgar Görmek

Rüzgar, tek bir yere yerleşen bir şey değildir. Her yaprağın üzerinde dans etmeye ve cildinizin her gözeneğini somut olmayan varlığıyla doldurmaya inanan bir şey. Hiç kimse havasız bir hayatı hayal edemez, çünkü onsuz hayatta kalmanın kesinlikle hiçbir yolu yok!

Rüyada rüzgar görmek, kendinizi gençleştirme ihtiyacınızı gösterir. Rüyada sakin esen rüzgar görmek, normal rutininize ara vermek ve hayatınızda farklı bir şey yapmak istediğiniz anlamına gelir. Hesabınızda önemli miktarda para biriktirdiğiniz için çok mücadele ediyorsunuz. Şimdi gitmek ve farklı şeyler yapmak istiyorsun. Ancak, bunu yapmanızı engelleyen bir şey var – muhtemelen omuzlarınıza yüklenen sorumluluk!

Rüyada rüzgar esmesi, zamanla akmayı gösterir. Hayatı olduğu gibi alan birisin. Ne aksiliklerden dolayı zorlanıyorsunuz ne de hayatınızdaki zaferlerle aşırı derecede mutlusunuz. Duygularınızı nasıl dengeleyeceğinizi kesinlikle biliyorsunuz ve bu nedenle, hayatınızda daha istikrarlı olmanızı önererek öz saygınıza zarar verebilecek veya sizi cezbedebilecek kimse yok.

Sembolizm:

Rüyada rüzgar zekayı, özgürlüğü, zamanla akan, doğal felaketleri ve hatta yıkımı temsil eder.

Rüyada rüzgarlı bir fırtına görürseniz, kesinlikle yıkımı gösterir. Yolunuza fırtına gibi gelen kötü bir şey var. Panik yapmayın – tıpkı hayattan geçen tüm o kötü günler gibi, bunlar da öyle.

Rüyada şiddetli bir rüzgardan veya kasırga gibi bir şeyden kaçmak, sorunlarınızdan kaçmak için elinizden gelenin en iyisini yapmaya çalıştığınız anlamına gelir. Hayatınızın yolunun ortasında durmayı denediniz ve her durumla yüzleştiniz, ama sonunda hepsi imkansız görünüyordu.

En Yaygın Rüzgar Rüyaları:

Rüyada Rüzgarla Dans Etmek

Böyle bir rüya, yaşamdaki mutluluğu gösterir. Rüyada rüzgarla dans ederseniz, yani sadece hissedebileceğiniz bir şey varsa, içsel ve ‘sonsuz’ huzuru bulmuşsunuzdur.

Rüyada Rüzgar Sesi Duymak

Böyle bir rüya, elinizde birçok otorite olan biri olduğunuz anlamına gelir.

Rüyada Rüzgarı Kontrol Etmek

Böyle bir rüya, hayatınızı nasıl kontrol edeceğinizi bildiğiniz anlamına gelir. Rüya sahibinin endişesine neden olan kuvvetli bir rüzgar, günlük yaşamla başa çıkmakta zorlanacağının bir işaretidir. Rüyada kuvvetli rüzgar onu korkutmuyorsa problemlerle kolay ve başarılı bir şekilde baş edebileceğini gösterir.

Aşağıda yer alan “yorum yapın” kısmından gördüğünüz rüyayı paylaşırsanız, editörlerimiz tarafından rüyalarınız en kısa sürede yorumlanarak yayınlanacaktır. Ayrıca sitemizin iletişim bölümünden de bize ulaşabilirsiniz.

YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

DMCA.com Protection Status