Rüyada Suikast Görmek

Bir rüya, yakında olabilecek bir durumun gözden geçirilmesi olarak kabul edilir. Ancak her rüya kelimenin tam anlamıyla aynı algılanmak zorunda değildir, çünkü örneğin birisine suikastta bulunma rüyasından sonra, gerçekte gerçekleşmeyecektir.

Rüyada suikasta uğramak, uzun bir yaşam vaat ediyor. Rüyada suikast düzenlemek, hastalık ve rahatsızlıklar olmadan çok uzun ve sağlıklı bir yaşamı temsil eder. Rüyada birinin hayatına kastettiğinizde, rüya sizin acele hareketinizi yansıtır, ne yaptığınızı düşünmelisiniz.

Ancak, tüm rüya kitapları aynı anlam üzerinde hemfikir değildir. Rüya yorumcuları, rüya sahibinin hayatına yönelik bir girişimin gerçek tehlikeyi önceden bildiren korkunç bir rüya olduğuna inanır. Ama er ya da geç endişeleriniz ortadan kalkacak ve her şey yoluna girecek.

Rüyada suikastten kaçmak, kayıpları yansıtır. Böyle bir rüyada kan görürseniz, kişisel ve profesyonel yaşamda kayıplara ve çevrenizdeki insanlar tarafından aşağılanmaya maruz kalırsınız. Rüyada bir girişimde bulunmak, aynı zamanda bir hayalperestin arkadaşının hayatını mahvetmeye muktedir olduğunu da söyler.

Rüyada suikast organize ederseniz, bu, diğer kişinin (büyük olasılıkla en iyi arkadaşınız) kaderinde önemli, ancak aynı zamanda uygunsuz bir rol oynadığınız anlamına gelir.

Rüyada suikastten kurtulmak, hedefinize ulaşacak ve yakın arkadaşınızın hayatını mahvedeceksiniz. Bunu kötülükten değil, kazara yapacaksın, çünkü yardım etmek istiyorsun.

Rüyada suikaste tanık olmak, ailede bir kavga işareti olarak da düşünülebilir.

Rüyada suikastçı olmak, o zaman gerçekten bir rüya, çok önemli bir konuda başarısızlığı yansıtır.

Rüyada gazetede cumhurbaşkanına yönelik suikast girişimini öğrenirseniz, ailenizin uzun süredir anlaşmazlık yarattığı ve herhangi bir ilişkinin nihai olarak sona ermesine yol açtığı anlamına gelir. Ama bunu kabullenmek istemiyor ve kendi dünyanızda yaşamaktan kaçmaya çalışıyorsunuz.

Bazı durumlarda, rüyada suikat görülmesi aşk arayışını öngörür. Birinin rüya sahibinin hayatına girmeye çalıştığı bir rüya, aşk maceralarının aranmasına yol açacak bir romantik dalgalanmasını öngörür.

Aşağıda yer alan “yorum yapın” kısmından gördüğünüz rüyayı paylaşırsanız, editörlerimiz tarafından rüyalarınız en kısa sürede yorumlanarak yayınlanacaktır. Ayrıca sitemizin iletişim bölümünden de bize ulaşabilirsiniz.

YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

DMCA.com Protection Status