Rüyada Sofra Bezi Silkelemek

Rüyada sofra bezi silkelediğini görmek, gelir kapılarının ardına kadar açılmasına ve elinize helal yoldan yüklü miktarda para geçeceğine yorumlanır. Hiç ummadığınız anda elinize geçecek para çok işinize yarayabilir. Belki aileden maddi destek alabilirsiniz. Ya da uzun süredir beklediğiniz mal mülk satışı varsa, bu satış gerçekleşebilir ve toplu para alabilirsiniz. Eğer işsizseniz, iş başvurularınızdan geri dönüş alarak, çok kazançlı bir işe girmeniz olasıdır. İş hayatında yeniden eski düzeninizi kurabilirsiniz, yatırımlarınızın değeri artabilir. Belki birim yapma şansınız da olabilir.

Rüyada sofra bezi silkeleyen birini görmek, birinden gelecek müjdeli habere yorumlanır. Belki bu bir talip haberi olabilir ya da yeni bir iş fırsatı haberi de olabilir. Ancak duyacağınız haber karşısında yüzünüz gülecek. Belki güzel bir iş teklifi alabilirsiniz. Eğer bekarsanız, çok varlıklı biri size talip olabilir ve birlikte geçim derdinden uzak bir hayat sürebilir, bolluk bereket içerisinde bir hayata erişebilirsiniz.

Rüyada Sofra Bezini Balkondan Silkelemek

Yıllardır harcadığınız emeklerin boşa gitmeyeceğine ve artık emeklerinizin karşılığını alacağınıza yorumlanır. Hayırlı haberler alabilir, bolluk bereket içerisinde bir hayat sürebilirsiniz. Bundan sonra cefa çekilen bir konuda rahata erişilebilir.

Rüyada Sofra Bezini Camdan Silkelemek

Dargın olduğunuz insanlar ile bir araya gelebilir ve bir vesile ile yeniden barışabilirsiniz. Bir zamanlar kalbinizi kıran biri de gelip sizden özür dileyebilir ve kalbinizi onarabilir. Eğer ayrılık yaşadıysanız, yeniden barışmanız olasıdır. Hasretler sona erebilir ve sevdikleriniz ile kavuşmanın mutluluğunu yaşayabilirsiniz.

Rüyada Sofra Bezi Silkelemek Diyanet

İslami ve dini rüya tabirlerine göre sofra bezi silkelemek, gelirin artması ve murada ermeye yorumlanır. Kısmetlerinizin önündeki engeller ortadan kalkabilir. Çabalarınız tez zamanda olumlu sonuç verir. Ev içerisinde refah ve hoş sohbet ortamını sağlayacak haberler alabilirsiniz.

Aşağıda yer alan “yorum yapın” kısmından gördüğünüz rüyayı paylaşırsanız, editörlerimiz tarafından rüyalarınız en kısa sürede yorumlanarak yayınlanacaktır. Ayrıca sitemizin iletişim bölümünden de bize ulaşabilirsiniz.

ETİKETLER:
YORUMLAR

 1. Aydanur dedi ki:

  Rüyamda,bir binanın bahçesinde yedim hava yarı karanlıktı,başımı yukarıya kaldırıp bakınca benden habersiz olan kumam en üstün ikinci katında camdan sofra sirkelerken görüyordum.ve oarada döşeğinin kılıfının aşağıya bana doğru düştüğünü gördüm ve bende yerden alarak katladım karşımda duran duvarın üstüne koydum geri vermek üzere,sonra kumamın kızı ve oğlu bı yere gitmek için yanıma indiler onlarlan okulları hakkında konuşurken uyandım.

 2. Fahriye dedi ki:

  Rüyamda balkodan sofrabezinde karpuz cekirdeklerini silkeliyodum cekirdeklerin fazlası asagı dokulmesin diye tepsiye aldim

 3. Fatma dedi ki:

  Ruyamda telefonum çaldı ve arayan hz aliydi çok korktum ve titremeye başladım telefonu açmadım

 4. Şevval dedi ki:

  Rüyamda ünlü biri gördüm onunla tekneyle denize açılıyoruz.Muhabbet edip eğleniyoruz.sonra bahçede oturup konuşmaya devam ediyoruz sonra ben birden kendimi balkonda sofra bezi silkelersen buluyorum ve içinde ayçekirdeği çöpü ile doluydu sonra üzülüyorum çünkü içinde bu çöplerin olduğunu bilmiyordum ve komşularımın hakkına girdim diye üzüldüm.Rüyamı yorumlarsanız çok sevinicem.Şimdiden teşekkürler

  1. admin dedi ki:

   Bu rüya borç ve maddi külfetten kurtulmaya yorumlanır.

 5. Ayfer dedi ki:

  Rüyamda eve Postacı geliyordu postacının elinde zarf vardı Ben de imza alıyordum zarfın içinde para vardı götürdüm eşime verdim bize yardım gelmiş diye söyledim ona şu anki evim başka bir yere taşınmıştı Ben de perde asıyordum komşumla beraber yanında eski komşum vardı Kızı ve oğlu da vardı ama o komşunu Normalde hiç sevmezdim

  1. admin dedi ki:

   Bu rüya evinizde işsiz birinin iş bulmasıa ve borçların bitmesine yorumlanır.

 6. Ayfer dedi ki:

  . Rüyamda ayağımda eski kırmızı babet vardı bir sürü eski ayakkabılar görüyordum kırmızı böyle karışık ayakkabımı arıyordum o eski ayakkabının içinde bulamayınca Yalın ayakla dışarı çıktın oğlumla oyun oynamaya götürüyordum Orada insanlar vardı yatağımın üstünde bir sürü insanlar oturuyordu ben de oyun bittiği zaman eve gitmek istedim taksi bulamıyordum 2 otobüs değiştirip eve gitmek istiyordum taksi bulamayınca da ido’ya binmek istedim ido’ya gitmek istiyordum sonra yanıma bir erkek çocuğu geldi Seni ben götüreceğim dediğin ido ya bir asansöre bindi kYanımda oğlum da vardı ama bir türlü gidemiyorum üzerimize yağmur yağıyordu yağmurdan korumak için eski bir binanın altına girdik yorumlarsanız sevinirim İyi günler

  1. admin dedi ki:

   Bu rüya derdi tasayı atmaya, ev içinde sıkıntılar varsa biteceğine yorumlanır.

 7. Ayfer dedi ki:

  Rüyamda eve haciz gelip bütün eşyaları alıp götürdü bende çok ağladım ve çocuklar in 2yatağı tek kalmış onun üstünde oturup portakal kabuğu yedim ve yanıma rahmet li annem geldi

  1. admin dedi ki:

   Bu rüya evinizde bereketin artmasına ve maddi sıkıntıların yakında bitmesine yorumlanır.

 8. Sevim Özçelik dedi ki:

  Rüyamda hava kararmışken balkondan sofra bezi silkeliyorum alt kattan komşumun oğlu adımı söyleyip sofra bezini tutup bırakıyor, sonra ikinci sofra bezini silkeliyorum o zamanda komşum balkona çıkıyor onun üzerine gelmeden ekmek kırıntıları yere dökülüyor. Etraf ve komşumun kıyafetleri koyu renk. Sonra o komşum bana geliyor beyaz bir masada oturup sohbet ediyoruz. Anlamı nedir çok merak ettim, yorumlarmısınız?

  1. admin dedi ki:

   Bu rüya evinizde işsiz biri varsa iş bulmasına, rızkın bereketin artmasına yorumlanır.

 9. Emire dedi ki:

  Ruyamda balkondan asagiya cok uzun bez carsaf turuncu beyaz seklinde asagiya dogru silkeliodum carsaf coo uzun olduginda bozuk bir sekilde katlarken balkondan here dustum. Anlamion soylerseniz sevinurim.simdikten tesekkur ederim.

  1. admin dedi ki:

   Evinizde rızkın artmasına ve borç verdiğin biri varsa geri ödemesine yorumlanır.

 10. Ahıska dedi ki:

  Rüyamda kalabalık sayılabilecek sokaklarda yürüyordum ve kaldırımda kırık siyah güzel bir kol saati gördüm ve aldım yürüyüp onu incelerken apartmanların birinden biri üstüme sofra bezi cırptı kırıntılar başımdan aşağı döküldü ama o hiç umursamadan gitti peşinden gittim sanırım sanırım tartışmak için gittim fakat gittip kapıyı actigimda çırpan kişi haricinde kileri tanimasamda taniyormuş gibi konuştum ve sorun olmadığını soyedikten sonra uyandim

  1. admin dedi ki:

   Verilen sözlerin tutulmasına ve iş teklifine yorumlanır.

 11. Zeynep dedi ki:

  Camdan sofra bezini sirkeledim ve bi anda serçe parmağımın ısırıldığını gördüm acı içinde elimi çektim diş izleri vardı ısıran bir cinmiş ve bi anda camın önünde siyah bi köpek belirdi anlamını çok merak ediyorum

  1. admin dedi ki:

   Borçlarından kurtulmaya ve rahat geçime, müjdeli habere yorumlanır.

 12. Murat dedi ki:

  Sabah kahvaltı yapıyorum. Bittikten sonra sofrayı camdan silkeleyorum. Ama içi ekmek dollu cok ama bende diyorum ki kuşlar yesin.

  1. admin dedi ki:

   Küs olduğunuz kişilerle bir sofrada buluşmaya yorumlanır.

   1. Nur dedi ki:

    Rüyamda balkonda sofra bezi çırparken birden rüzgar çıkıyordu ve tutmakta çok güçlük çekiyordum ama en sonunda alıyordum hayır mıdır?

    1. admin dedi ki:

     Evinizde rızkın bereketin artmasına yorumlanır.

 13. Semra dedi ki:

  Bende az önce gördüm. Rüyamda kaynanın 4.kattaki evinde sofra bezi silkeliyorum ama içinde çok fazla un var. alt kattaki çamaşır asmış tam üzülür ve mahçuplanırken alt kattaki kadının çocuğu yok diye biliyorum. O kadını görüyorum. Bebek arabasıyla annesi giriş kapısına giriyor. Zaman geçiyor ve kadının eşini görüyorum durumu izah ediyorum ve sizin çocuk mu oldu hayırlı uğurlu olsun diyorum. Ve gerçekten de mutlu oluyorum. Bebek erkekmiş.

  1. admin dedi ki:

   Evinize yüklü para girmesine yorumlanır.

 14. Gulsum dedi ki:

  Ruyada komsunun evinin balkonunda sofra silkeliyordum ve silkelerkende 3 ufak ekmek parcasi yere dustu tam asagi bakarken alt kat komsu bana sinirli bi sekilde bakti bende kendimi geri cektim.

  1. admin dedi ki:

   Maddi külfet olan birine ve bu yüzden geçim sıkıntısına yorumlanır.

 15. Çiğdem dedi ki:

  Rüyada en yakın kadın arkadaşım tarafından bir erkekle tanıştırılıyorum ve onlarda bir yemek davetindeyim. Yeni tanıştığım adam bana çok sıcak ve içten davranıyor. Çok samimi hareketlerde bulunuyor fakat bir süre ben istemiyorum. Göz göze dahi gelmiyorum. Yanlış biri olduğunu düşünerek uzak duruyorum. O bunu fark edip çok üzülüyor. Daha sonra kadın arkadaşım yemek yememiz için yer sofrası kuruyor. Hepimiz yedikten sonra ben bir anda o üzüldüğünü düşündüğüm kişiye seslenerek elimde yerden toplamış olduğum sofra bezini çırpmak için camın yanına çağırıyorum ve ikimiz beraber tutarak sofra bezini silkeliyoruz. Daha sonra sofra bezinden birbirine sarılı 3 sigara paketinin aşağıya düştüğünü fark ediyoruz. Paketlerin yemek hazırlayan kadın arkadaşımın olduğunu düşünerek bize kızmaması için aşağıya inip adamla sigara paketlerini buluyoruz ama bir paketin kayıp olduğunu görüp aramaya koyuluyorum. İki paketi adam buldu diğer paketi ise ben küçük bir kız çocuğunun içtiğini görerek elinden zorla alıyorum ve yukarı çıkıp hiç bir şey olmamış gibi oturup devam ediyoruz. Yorumlayabilir misiniz acaba?

  1. admin dedi ki:

   Kısmetin açık olmasına, yeni insanlar ile tanışmaya ve bir davete katılmaya yorumlanır.

   1. Ayfer dedi ki:

    Rüyamda eve haciz gelip bütün eşyaları alıp götürdü bende çok ağladım ve çocuklar in 2yatağı tek kalmış onun üstünde oturup portakal kabuğu yedim ve yanıma rahmet li annem geldi

DMCA.com Protection Status