Rüyada Sokakta Dolaşmak

Rüyada sokakta dolaştığını görmek, aklınızı karıştıran her ne ise sonunda net bir karar almak ve kendinden emin olmak şeklinde yorumlanır. Artık tercihlerinizden dolayı kararsızlık çekmeden seçtiğiniz yolda emin adımlar ile ilerleyebilirsiniz. Yaşantınıza dair kararlarda tek başınıza doğru seçimler yapabilirsiniz. Geleceğinize yönelik güzel yatırımlarınız olabilir. Geleceğinizi güvence altına almaya dair atacağınız adımlar ileride sizi mutlu edecektir. Bekar olan kişiler ise evlenme konusunda kararsız olabilir, ancak yakın zamanda ne istediğinizi ve neyin sizin için daha hayırlı olduğunu anlayabilirsiniz.

Rüyada bilmediğin sokaklarda dolaşmak, karşınıza yeni fırsatlar çıkmasına, ancak bu durumun sizi tedirgin etmesine, alışılagelen şeylerden vazgeçmekte zorlanmaya yorumlanır. Mevcut düzeninizi bozmak istemeyerek şansınızı tepmeniz olasıdır. Rüyada sokakta dolaşan insanlar görmek, yeni bir sosyal çevreye katılmak, yeni dostluklar edinmek anlamına gelir. İş ya da yer değişikliği gibi sebepler ile birlikte yeni arkadaşlıklar edinebilirsiniz.

Rüyada Gece Sokakta Dolaşmak

Hayatınızdaki bazı eksikler için çaba harcamaya, memnun olmadığınız şeyleri gözden geçirmeye yorumlanır. Mesela arkadaş ortamında size yarardan çok zararı dokunan kişiler varsa bunlarla aranıza mesafe koyabilirsiniz. İşinizden memnun değilsiniz yeni bir iş için de kolları sıvamanız olasıdır.

Rüyada Bornozla Sokakta Dolaşmak

Rahatına ve keyfine düşkün olmaya, hayatınızda konforun artmasına ve rahat bir hayat sürmeye yorumlanır. Çekilen cefadan sonra rahata erişebilirsiniz. Ya da bir süredir tatile çıkma planınız varsa da bu planınızı yakında gerçekleştirebilirsiniz.

Rüyada Sokakta Donla Dolaşmak

Özel hayatınızda yaptığınız bazı seçimlerden dolayı pişman olmak, aşk hayatında hayal kırıklığı yaşamak anlamına gelir. Geleceğinizi birlikte paylaşmak istediğiniz doğru kişiyi bulmak konusunda şansızlık olabilir.

Rüyada Havluyla Sokakta Dolaşmak

Hayatınıza çok fazla insanın müdahale etmesine, sizi tesiri altında bırakmaya çalışan kişilere yorumlanır. Başkasının etkisi altında kalmamaya dikkat edin, çünkü kendi çıkarı için sizi kullanmak isteyen kişiler olabilir.

Rüyada Sokakta Dolaşmak Diyanet

İslami rüya tabirlerine göre, yeni plan ve projelerde başarılı olmak, kararsızlığın ortadan kalkmasına ve artık bir şeylerin netlik kazanmasına yorumlanır. Yeni hedefler belirleyebilir, artık belirsizlikleri ortadan kaldırarak doğru yolda yürüyebilirsiniz.

Aşağıda yer alan “yorum yapın” kısmından gördüğünüz rüyayı paylaşırsanız, editörlerimiz tarafından rüyalarınız en kısa sürede yorumlanarak yayınlanacaktır. Ayrıca sitemizin iletişim bölümünden de bize ulaşabilirsiniz.

YORUMLAR
 1. Selda dedi ki:

  Rüyamda gece arabayla sokaktayım karanlık çökmüş tek tük adam var hem korkuyorum hem de arabayı süpürgeyle süpürdüm sonra gezmek için bindim hiç bir anlam veremedim bu kadar

  1. Selda dedi ki:

   Rüyamda gece arabayla sokaktayım karanlık çökmüş tek tük adam var hem korkuyorum hem de arabayı süpürdüm temizledim sonra gezmek için bindim hiç bir anlam veremedim anlamı ne olsa gerek… Teşekkür ederim

 2. Berra dedi ki:

  Gecenin birinde yurtdışındaymışım Venezuela’daymışım ama aynen new york havası vardı orada neyse iki araba böyle boş sokaklarda yarışıyordu bende koşarak onlara yetişmeye çalışıyordum sonra araba durdu iki arabadan kızlar indi 5-6 kişilerdi sonra yukarı koşarak sanki bir yukarıya çıkacak görünmez bir parkur varmışçasına gökyüzüne çıktılar bende arkalarından koştum fakat gökyüzünün yarısında yere düşüşe geçtim bir kız gelip paraşütüyle beni daha yavaş indirmeye çalıştı sonra diğer kızlarda geldi hep beraber yere indirdiler beni daha sonra bi anda tanıdığım kişilerin evine geldim sonra pat diye yanımda tanımadığım birisi ve küçük kız kardeşimle aşırı kalabalık sokaklarda 1-2 mağazaya girdik geri çıktık direkt yürürken sol tarafta bir yokuş vardı ama çokta yokuşlu bi yol değildi sonra o yokuşu bazı kişiler kapatmıştı ve diğer insanların o yokuşu tırmanmalarına izin vermiyorlardı bende yokuşa girmeden sağ sokağa döndüm tanımadığım birinin evine girdim ama rüyada tanıyormuşum sonra annemde o eve gelecekmiş annemi aradım ama aranmıyordu daha sonra bi anda kendi evimde oldum ve tanımadık bazı kişilerle plaja gittik plajın ortasında kumlarda oturup yemek yedik ve ben plaja gelmeden önce yoldayken harika yeşil ferah yerler görmüştüm rüyam bu kadardı fazla saçma ama çok kafama takıldı şimdiden yorumladığınız için teşekkürler.

  1. admin dedi ki:

   Bu rüya iş haberi almaya, yeni fırsatların sunulmasına yorumlanır.

DMCA.com Protection Status