Rüyada Tabak Bardak Kırmak

Rüyada tabak bardak kırdığını görmek, mesleki hayatta zorlu günler atlatmak ve pes etme noktasına gelmeye yorumlanır. İş ya da eğitim hayatında sizi zorlayan görevler olabilir, beklentileriniz de çok yüksek olabilir. Ancak beklentilerinizin karşılanmaması ya da başka sebepler ile işten ayrılma ya da başka bir karar alınabilir. Gözünüzü karartıp zor bir seçim yapılabilir. Rüyada yanlışlıkla tabak kırmak, yapılan bir hatayı telafi edememek ve bir şeyden mahrum kalmak anlamına gelir. Çalışma hayatında kaçırılan bir fırsat da olabilir ve bu fırsatı tekrar yakalamak için çabalamanız gerekebilir. Rüyada sinirlenip tabak kırmak, sabrınızı zorlayan bir şeye yorumlanır. Yeter artık dedirtecek bir şey yaşanabilir, üstünüze çok fazla gelen insanlar olabilir.

Rüyada tabak çanak kırmak, üzerinizdeki nazar ve kem göze yorumlanır ancak bu negatif enerji üzerinizden kalkar. Belki de bir süredir neye elinize atsanız, ne kadar çabalasanız da bir türlü işleriniz düzelmiyor olabilir. Ne yapsanız da üzerinizde bir nazar olduğunu düşünüyorsanız, talih sizden yana olur ve bir anda şansınız açılır.

Rüyada Evde Tabak Bardak Kırmak

Ev içerisinde yaşanan anlaşmazlıkların bitmesine ve hayırlısı neyse o olmasına yorumlanır. Örneğin ayrılık da yaşanabilir ancak sizin için hayırlısı olur. Ya da aile hayatında yaşanan başka bir aksilik tez zamanda biter.

Rüyada Tabak Bardak Kırmak Diyanet

İslami rüya tabirlerine göre, yaşanacak olan maddi ya da manevi kayıpların ardından alınacak radikal kararlara yorumlanır. Sizin damarınıza basan biri olabilir ve bir anda hiç kimsenin beklemediği bir karar alınabilir. Bazı olayları daha net bir şekilde görebilirsiniz.

Aşağıda yer alan “yorum yapın” kısmından gördüğünüz rüyayı paylaşırsanız, editörlerimiz tarafından rüyalarınız en kısa sürede yorumlanarak yayınlanacaktır. Ayrıca sitemizin iletişim bölümünden de bize ulaşabilirsiniz.

2 Yorum

  1. Melis
    • admin

Yorum Yapın

DMCA.com Protection Status