Rüyada Tanıdık Bir Erkek Tarafından Öpülmek

Rüyada tanıdık bir erkek tarafından öpüldüğünü görmek, zamanında size vaatler veren veya sözler veren biri varsa yakında sözünü tutacağına yorumlanır. Uzun zamandan beri haber beklediğiniz bir erkek varsa en nihayetinde size haber gönderebilir. İş için söz veren bir erkek işe girmenize aracı olabilir. Ya da iş hayatında yeni bağlantılar kurup yeni fırsatlar yakalamanızda da bir erkek sözünü tutup sizi mağdur etmez. Güvendiğiniz bir erkek tarafında mağdur olunmaz. Tam tersi özü sözü bir insan olduğunu size gösterir.

Rüyada tanıdık bir erkek tarafından dudaktan öpülmek, bu kişiden bir iyilik görmek veya hayırlı bir haber almaya yorumlanır. Gelecek günlerde o kişiden veya ailesinden gelecek haberlere çok mutlu olabilirsiniz. Size kendi mutluluğunu da paylaşabilir.

Rüyada Tanıdık Bir Erkek Tarafından Yanaktan Öpülmek

Bir erkek ile ortak bir iş veya projede yer almak, sık sık görüşmek demektir. Şu günlerde bir erkek ile ortak çalışmanız gerekebilir. İş hayatında da ekip çalışması yapmak zorunda kalabilirsiniz. Bir erkek ile ikinize sorumluluk yükleyebilirler.

Rüyada Tanıdık Bir Erkek Tarafından Öpülmek Diyanet

İslami rüya tabirlerine göre, kendi hedeflerinize ulaşmaya ve bir erkeğin de desteğini görmeye yorumlanır. Bir erkek size inanıp büyük bir destekte bulunabilir. Verilen sözler tutulur ve umutlarınız yarıda kalmaz.

Aşağıda yer alan “yorum yapın” kısmından gördüğünüz rüyayı paylaşırsanız, editörlerimiz tarafından rüyalarınız en kısa sürede yorumlanarak yayınlanacaktır. Ayrıca sitemizin iletişim bölümünden de bize ulaşabilirsiniz.

1 Yanıt

  1. Elvan

Yorum Yapın

DMCA.com Protection Status