Rüyada Tavuk Tüyü Yolmak

Rüyada tavuk tüyü yolduğunu görmek, uzun zamandan beri büyük bir sabır ile bekleyen kişilerin bekledikleri haberi alacaklarına ve muradına ereceklerine yorumlanır. Bir süredir çekilen üzüntülerin ve dertlerin ardından içinizi rahatlatacak bir haber alınır. Yıllardır süren mahkemesi olan kişiler sonunda davaları görülür ve adaleti bulurlar. Eğer uzun uğraşlar verilen bir şey varsa da bu uğraşlar artık sonuç verir. Zoru seçen kişiler çok çalışıp çabalıyorlarsa yakında başarıya ulaşırlar. Sizi zor olanı seçtiğiniz için eleştiren insanlar olsa da sonunda sizi kıskanabilirler. Keşke ben de senin yolunda gitseydim ya da lafını dinleseydim diyen insanlar olabilir. Rüyada canlı tavuk tüylerini yolmak, size maddi külfet olan ve borca girmenize sebep olan insanlar varsa bu insanlarla yolları ayırmak demektir. Sizden geçinmeye çalışan çıkar sahibi insanlar artık külfet olamazlar.

Rüyada beyaz tavuk tüyü yolmak, sizi ya da aileniz yolan ve paranızı alan kişilerden kurtulmak demektir. Ailede de aç gözlü ve gözü bir türlü doymayan, hep bana diyen insanlar varsa artık bu insanlardan uzak durulur. Sabrınızı zorlayabilirler ve bunu kabul etmeyen insanlar da size hak verirler.

Rüyada Horoz Tüyü Yolmak

Malınızın mülkünüzün artacağına veya daha çok paranın cebinize girmesine yorumlanır. Hep sizden bir şeyler gidiyorsa ve hep emek veren para harcayan taraf siz iseniz artık durum değişir. Bundan sonra sizin cebinize bol para girer ve emek harcanmasına gerek kalmaz. Zamanında yapılan emeklerin karşılığı gelir, rahat edilir.

Rüyada Tavuk Tüyü Yolmak Diyanet

İslami rüya tabirlerine göre, hayırlı bir rüyadır ve artık bir şeylere sabır etmek ya da tahammül etmek zorunda kalınmaz. Uzun zamandır bekleyişte olanların bu bekleyişleri biter. Sevenler kavuşurlar, verilen sözler de tutulur. Hak edilen neyse onu geç de olsa alırsınız.

Aşağıda yer alan “yorum yapın” kısmından gördüğünüz rüyayı paylaşırsanız, editörlerimiz tarafından rüyalarınız en kısa sürede yorumlanarak yayınlanacaktır. Ayrıca sitemizin iletişim bölümünden de bize ulaşabilirsiniz.

YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

DMCA.com Protection Status