Rüyada Uçan At Görmek

Rüyada uçan at görmek, tez vakitte muradına ermek ve çok sevineceğiniz bir olaya yorumlanır. Bekar olanların kısmeti açılır ama herkesin onay vereceği bir insan karşınıza çıkar. Evleneceğiniz kişi ile ilişkinize herkes gıpta eder. Evli olanlar için bebek müjdesidir. Sevdikleriniz ile birlikte hayallerinizi gerçekleştirme mutluluğunu yaşayabilirsiniz. Rüyada atın uçması, parasal anlamda umduğunu bulamayan kişilerin yakında hedefledikleri kazanca erişmesine yorumlanır. Er ya da geç istediğiniz geliri sağlayarak daha iyi şartlara sahip olabilir, istediklerinizi satın alabilirsiniz. Özellikle de başka yerlere gidip gezmek isteyenler ekonomik yönden güçlenerek bu hayallerini gerçekleştirebilirler.

Rüyada atın kanatlanıp uçması, işsiz olanların başka bir yerde daha güzel iş imkanı elde etmesi demektir. Eğer yurt dışında yaşama ve çalışma hayaliniz varsa yakında karşınıza çıkan olanaklar ile bu mümkün olabilir. Hak edilen başarılara ulaşılır ve çalışmalarınız ödüllendirilir. Sevdikleriniz size iltifat edebilirler.

Rüyada Uçan At Arabası Görmek

Aileniz ile birlikte daha iyi şartlara kavuşmaya yorumlanır. Birlikte güzel bir eve yerleşebilir, başka bir şehre taşınabilirsiniz. Eğer uzakta yaşayan akrabalarınız varsa onları ziyaret edebilirsiniz. Aile içinde düğün dernek telaşı olabilir.

Rüyada Uçan Kanatlı At Görmek

Büyük bir kısmetin habercisidir. Tez zamanda karşınıza çıkan imkan herkesi şaşırtabilir. Hatta düşmanlarınız sizi çok kıskanabilirler. İş ya da eğitim hayatında hızla ilerleyip pek çok insanın hayal ettiği konuma herkesten önce ulaşabilirsiniz. Ekonomik yönden de güçlenme olur.

Rüyada Uçan Boynuzlu At Görmek

Dileklerin gerçek olmasına ve bolluk berekete yorumlanır. Sevdikleriniz ile birlikte aranızdaki neşe ve huzur artar. Küslükler biter, özle hayatınızda da daha önce yaşamadığınız mutluluklar yaşayabilirsiniz. Evli olanlar evlatlarından yana yüzleri güler.

Rüyada Uçan Beyaz At Görmek

Çok temiz bir haber almaya ve hakkınız olana sahip çıkmaya yorumlanır. Uzun süredir bir yerden beklenen haber nihayet olur. Geç olsun güç olmasın dediğiniz bir iş hayırlı sonuçlanır. Bekar olanlar ise tez zamanda evlenecekleri insan ile tanışıp evlilik planları yapmaya başlayabilirler.

Rüyada Uçan Siyah At Görmek

Cömert ve asil biri ile tanışarak hayatını birleştirmek, mutlu bir evliliğe adım atmak anlamına gelir. Eşiniz olan kişiyi aileniz çok sevebilir. Hep hayal edip de olması imkansız dediğiniz bir şey varsa bu tez zamanda gerçek olabilir. Siz de çok şaşırabilirsiniz.

Rüyada Kahverengi Uçan At Görmek

Her yastığa başınızı koyduğunuzda içinizden geçen ve dilediğiniz bir şey yakında gerçek olur, edilen dualar kabul olur. İçten içe sıkıntı yarata bir konuda da gönül rahatlığına erişebilirsiniz. Sıkıntılar biter ve hayatınıza neşe hakim olur.

Rüyada Gökten At İndiğini Görmek

Rüyada gökyüzünden at indiğini görmek, fakirlikten zenginliğe erişmeye ve mal mülk sahibi olmaya yorumlanır. Evli olanların çocuklarının gelecekleri için kurdukları hayaller gerçek olur. Bekar olanların kısmeti açılır. Tez vakitte şans yüzünüze güler. Rüyada gökyüzünden beyaz at inmesi, temiz bir haber almak ve uzun bir ömre işaret eder.

Rüyada At Üstünde Uçmak

Hayatının geri kalanını huzur ve mutluluk içerisinde geçirmek, büyük hayallerin gerçek olmasına yorumlanır. Yurt dışı hayali olanların bu hayali gerçekleşir. Sevdikleriniz ile birlikte konfor ve rahat içerisinde olup, dertlerinize derman bulabilirsiniz.

Rüyada Uçan At Görmek Diyanet

İslami rüya tabirlerine göre, hayırlı bir rüyadır. Şans ve talih açılır, elinizi attığınız her iş hayırlı sonuçlanır. Mutlulukların ardı arkası kesilmez. Evlilik yönünde de kişinin hayalleri gerçekleşir. Özel hayatınızda daha önce hiç olmadığınız kadar mutlu olabilirsiniz.

Aşağıda yer alan “yorum yapın” kısmından gördüğünüz rüyayı paylaşırsanız, editörlerimiz tarafından rüyalarınız en kısa sürede yorumlanarak yayınlanacaktır. Ayrıca sitemizin iletişim bölümünden de bize ulaşabilirsiniz.

YORUMLAR
 1. İkbal girgin dedi ki:

  Ruyamda bir arkadasim cok agliyordu ve ben ona sarilarak onun arkasinda ucan turk bayrakli at gordum kanatlarida vardi cok guzel ucuyordu ne anlama geliyor acaba

  1. admin dedi ki:

   Bu rüya bir arkadaşınızdan iyilik görmek, şansın açılmasına yorumlanır.

 2. Kübra dedi ki:

  İyi günler Ben rüyamda önce asker ler görüyorum ve devamlı düdük öttürüyor lar ve sabah ezanına yakın arkadan birileri inşallah sana da denk gelir diyorlardı sonra baktım ki caminin önünde boynuzlu beyaz at üstünde Bi kadın var allahım okadar güzel diyorm ki sonra kanatlarını açtı açtıkça benim gözlerimi kamaştırıyor tam fotoğrafını çektim annem sakın kimseye söyleme görmemeleri lazım diyo ondan sonra oğlumu görüyorum. Kavga ediyoruz. Ceza veriyorum ona sonra kıyamıyorum çağırmaya gittim ufacık mezar gibi bir yer orda ev var allahım burda evi nasıl yapmışlar diyorum ufacık gibi bir yer oğlum geliyor Bn merdivenlerden inerken yerin altından bana gel gel diyorlar Dı onlar da çocuk sesi Di ondan sonra uyanmışım tabi o arada tüm ailemi de görüyorum acaba tabiri nedir şimdiden teşekkür ederim

  1. admin dedi ki:

   Bu rüya hayallerin gerçeğe dönüşmesine, küs kişilerle barışmaya ve sıkıntıları aşmaya yorumlanır.

 3. Gültekin özkaplan dedi ki:

  Iki camı iki minare üzerinden iki beyaz kanatlanarak bana doğru uçtu

  1. admin dedi ki:

   Bu rüya iki yerden birden iyilik görmeye yorumlanır.

 4. Meryem aydın dedi ki:

  Rüyamda çok büyük vede çok güçlü ve şisman o kadar büyük. Bir fil kadar. .büyük beyaz erkek at gördüm yüzü doğuya bakıyordu bir dere kenarndaydı ama çok büyük. bir. dere suyu çok gür akıyordu vede tertemizdi suyun dibini net görebiliyordum at ile aramızda dere vardı derenin genişliği en az 200 metreydi yani dere değilde nehir kadar genişti atın inlediğini duydum. Ve birden kişneyerek kanatlandığını gördüm havaya doğru yükselirken üzerinde başka bir atın olduğunu gördüm at 3 kere havaya kanatlanarak inip çıktı sonra atı sahibi alıp içeri götürdü bende kadınlar vardı orada dedimki atın kanatlarını gördüm üzerinde başka bir at vardı. Dedilerki biz görmedik ama ben 3 kerede gördüm dedim ve atin sahibiyle konuştuğunu duydum sahibi ata yapma ayıptır çocuklar var dedi daha sonra dedi çünkü at o derenin bu tarafinda bulunan develer vardi ve başka atlarda vardi at onlarla çiftleşmek istiyormuş develerlede ve develerin başında 8. Veya 9 yaşlarinda çocuklar vardı develerin yularlarndan tutmuşlardı onun içinki sahibi olmaz ayıptir çocuklar var dedi at da sahibine tamam dedi. Ortam çok günlük. güneşlikti her taraftan berrak sular akiyordu sular çok duru ve bembeyaz köpüklüydüler ve bütün insanlar dışarıdaydı. Rüyamda bu dönemde yaşadıgimiz korona. Vürüsü aklima geldi baktımki insanlar bir arada sakin ve rahatlar belediye herkese siyah deri koltuklar göndermiş açık havada o derenin olduğu iki tarafindaki dağin yüzüne yerleşmiş bütün. herkes açık havada oturmuşlar diyorumki ne güzel belediye başkanı. çalışmiş. Vatandaşa hızmet etmiş sonra tekrar bir derenin kenarına geldim o derede yine gür vede tertemiz akiyor üzerinde bembeyaz köpükler kayniyordu ben diyorumki ben işte böyle bir dere kanarinda yaşamak istiyorum. Ve öyle uykudan uyandım bu rüyayı bu gün öğle ile ikindi namazı arasında uyuduğumda gördüm çok etkilendim. NOT BU ARADA BEN BAYANIM EŞİMİN CEBİNDEN YAZIYORUM

  1. admin dedi ki:

   Bu rüya eskiden edindiğiniz bilgi ve tecrübelerin ilerleyen günlerde işinize yaramasına ve faydasını görmeye, mesleğinizde yükselmeye yorumlanır.

 5. Esma toker dedi ki:

  Mrhb ruyyamda bembeyaz misgibi etrafında boncuklarla süslenmiş uçan bir at gördüm onu sevmek istedim ürkmesin diye elimi açtım gel dercesine yavaş yavaş geldi avcumun icine agzini sürdü tam onunla konusacaktimki ruyyamdan uyandim boyle bi ruyya ilk defa gordum

  1. admin dedi ki:

   Bu rüya temiz bir haber almak ve muradına ermeye yorumlanır.

DMCA.com Protection Status