Rüyada Yara Görmek

Rüyada yara görmek, elde edilen tecrübelerin yakında karşınıza çıkacağına yorumlanır.  Bir zamanlar yapılan hatalar telafi edilir ve kişi yanlış yola sapmaktan kurtulur. Bu sefer temkinli olur ve doğru seçimler yapar. Zamanında edindiğiniz tecrübeler şimdi ışığınızı aydınlatır. Rüyada yaralar görmek, birden fazla unutamadığınız kötü anıya yorumlanır. Yeniden bunları hatırlayabilirsiniz. Sizi hırslandıran hatıralar olabilir. Rüyada kendi vücudunda yara görmek, sağlık sorunları olan kişilerin iyileşmesine ve hastalıktan kurtulmasına yorumlanır. Rüyada başkasının vücudunda yara görmek, birine kol kanat gerip onun zor gününde yanında olmaya yorumlanır. Yakın çevrenizde sizin yardımınıza ihtiyacı olan biri olabilir.

Rüyada yara izi görmek, unutmaya çalıştığınız bazı hatıraları yeniden hatırlamak, size bunları hatırlatacak bir şeyler yaşamak demektir. Yine mi aynı şey diyeceğiniz bir olay olabilir. Rüyada kabuk bağlamış yara görmek, geçmişte yaşanan güven sorunlarının yeniden gündeme gelmesine, aklınızda pek çok soru işareti olacağına yorumlanır.

Rüyada Yaralanmak

Rüyada yaralandığını görmek, hiç ummadığınız zorluklar ile karşılaşmaya yorumlanır. Sizi zorlayan ve üzen durumlar olabilir. Özel hayatınızda da zor günler geçirebilir, üzüntü duyabilirsiniz. Sizi mutsuz eden biri de olabilir.

Rüyada Kolda Yara Görmek

Rüyada kolunda yara olduğunu görmek, aile içerisinden bir türlü size inanmayan ve moralinizi bozan insanlar olabilir. Ancak buna rağmen inandığınız şeyleri başaracağınıza yorumlanır. Moraliniz bozulsa da bir şeyler yapabilirsiniz.

Rüyada Baldırda Yara Görmek

Sağlık ve sıhhat içerisinde bir hayat sürmeye, dertten kurtulmaya yorumlanır. Hanede sürekli sizinle uğraşıp üzen insanlar artık kendileri ile uğraşırlar. Düşmanlarınızın sizinle uğraşacak zamanı olmaz. Evli olanların eşleri ile araları düzelir.

Rüyada Karında Yara Görmek

Rüyada karnında yara olduğunu görmek, maddi kayıpların geri gelmesine ve hakkınız olanı er ya da geç almaya yorumlanır. Hakkınız hiç kimsede kalmaz. Rüyada göbeğinde yara görmek, yakın olan birinden görülecek maddi bozguna da işaret eder.

Rüyada Elde Yara Görmek

Rüyada elinde yara olduğunu görmek, zamanında emeklerinizin üstüne konan birileri varsa şimdi bu kişinin pişman olmasına yorumlanır. Sonunda hak ettiğiniz değeri görüp, ekonomik yönden de güçlenebilirsiniz.

Rüyada Ayakta Yara Görmek

Bir süredir yolunu gözlediğiniz biri varsa bu kişiden haber almak ve yeniden görüşmek demektir. Evinize ziyarete de gelebilir. Küs olanlar barışırlar. Rüyada ayakta açık yara görmek, hala affedemediğiniz birine yorumlanır.

Rüyada Boynunda Yara Görmek

Kazancında devamlılık sağlamaya ve bol kazanca yorumlanır. Borcu olanlar borçlarını kapatarak gün geçtikçe daha fazla ellerine gelirlerinin geçeceğine yorumlanır. Eğer bir yakınınız iflas ettiyse durumunu kısa sürede toparlar.

Rüyada Kanayan Yara Görmek

Eline fazladan para geçmesine ve maddi sıkıntılardan bir an önce kurtulmaya yorumlanır. Bir yerden beklediğiniz ama bir türlü alamadığınız para varsa elinize geçer. Mahkeme sonucu bekleyen kişiler de mahkemelerinde olumlu sonuç alırlar.

Rüyada Yara Görmek Diyanet

İslami rüya tabirlerine göre, para pul kaybı yaşayan kişiler yeniden gelirlerini artırarak kayıplarını geri kazanırlar. Bir zamanlar yaşanan büyük acılar azalır, kişi tez zamanda sıkıntıları geride bırakır. Ancak benzer hatalar yapma endişesi de olabilir.

Aşağıda yer alan “yorum yapın” kısmından gördüğünüz rüyayı paylaşırsanız, editörlerimiz tarafından rüyalarınız en kısa sürede yorumlanarak yayınlanacaktır. Ayrıca sitemizin iletişim bölümünden de bize ulaşabilirsiniz.

10 Yorum

 1. ceren
  • admin
 2. Yeliz
 3. Damla
  • admin
 4. Damla
  • admin
 5. Nurcan onat
  • admin
 6. Nurcan

Yorum Yapın

DMCA.com Protection Status