Rüyada Yelek Görmek

Rüyada yelek görmek, üzerinize yüklenen büyük sorumlulukların altından kalkamamak ve mutsuz olmak anlamına gelir. Başka birinin borcunu üstlenebilirsiniz. ya da aile hayatındaki bazı görevler sizi çok yormaya başlayabilir. Hane içerisinden sizden beklentisi olan kişiler olabilir. Evli olanlar ise eşlerinden gördükleri baskı yüzünden mutsuz olurlar. Zamanında alıştırdığınız şeyler şimdi üzerine külfet olur. Zamanında iyilik ile yapılan şeyleri şimdi size mecbursunuz gibi yaptırmaya çalışan insanlar olabilir. Zor günler atlatılır. Rüyada yün yelek görmek, çok emek harcayıp henüz bir karşılığını alamamak demektir. Sürekli çalışıp çabalayıp aza kanaat etmeniz gerekebilir. Rüyada bebek yeleği görmek, sıkıntılı günler atlatmaya ve sevdiklerinize darılmaya yorumlanır. Susmak zorunda kalacağınız durumlar olabilir.

Rüyada yelek örgüsü görmek, kariyerinizde güzel bir konuma erişmek ve başkalarına örnek işler yapmaya yorumlanır. Sizi yaptığınız işler pek çok insana da yardımcı olabilir. Yeni iş kapıları aralanabilir. Rüyada örgü yelek hediye almak, aile içerisinde birlik beraberlik iyi maddi yönden rahat etmeye yorumlanır.

Rüyada Yelek Giymek

Rüyada yelek giydiğini görmek, çok büyük bir şansa yorumlanır. Kişi üzerindeki büyük bir külfetten kurtulur. Zamanında verilen sözler yüzünden mağdur olanlar çare bulurlar. Rüyada kırmızı yelek giymek, çok kızgın ve öfkeli olduğunuz biri ile aranızın düzelmesine yorumlanır. Bu kişiye öfkeniz bitebilir. Rüyada yelek giydirmek, biriyle yapılacak olan ortaklığı simgeler. Bu ortaklık sizin için önemli olabilir. Rüyada yelek çıkarmak, dert ve kederden arınmaya yorumlanır. Üzerinizdeki sıkıntılar biter ve kişi rahata erişir.

Rüyada Yelek Kaybetmek

Mal mülk kaybı ya da zararına uğramaya yorumlanır. Birilerine kefil olmadan ya da yüklü miktarda borç para vermeden önce iki defa düşünmenizde fayda var. Yoksa çok pişman olabilirsiniz, giden para geri gelmeyebilir.

Rüyada Yelek Kesmek

Bir şeylerden bıkıp usanmak ve tahammül edememek anlamına gelir. Sabrınızı zorlayan durumlar meydana gelebilir. Aile içerisinde yine benzer hatayı yapan biri olabilir. Kötü alışkanlıkları olan biri de artık sabrınızı taşırabilir ve aranız açılabilir. Rüyada yırtık yelek görmek, kalbinizin kırılmasına ve biriyle küs kalmaya yorumlanır.

Rüyada Yelek Vermek

Zamanında aranızın pek de iyi olmadığı biri ile iyi geçinmeye başlamaya yorumlanır. Aranızda sorunlar yakın zamanda çözülür ve birbirinize karşı ön yargınız ortadan kalkar. Rüyada yelek satmak, birine yapılan iyiliğin karşılık bulmasına yorumlanır.

Rüyada Kahverengi Yelek Görmek

Aile içinde kırgınlıkların bitmesine ve sorumluluklarınızın da azalmasına yorumlanır. Eğer maddi geliriniz yoksa gelecek günlerde ekonomik yönden kendi ayaklarınızın üzerinde durabilir, aile geçimine katkı sağlayabilirsiniz.

Rüyada Yelek Görmek Diyanet

İslami rüya tabirlerine göre, hiç günahınız yokken başkası yüzünden dert keder içinde olmaya yorumlanır. Aile arasında da sorumsuz biri yüzünden sizin huzurunuz kaçabilir. İnsanların beklentileri artabilir ve sorumluluklarınıza yetişmekte zorlanmaya başlayabilirsiniz.

Aşağıda yer alan “yorum yapın” kısmından gördüğünüz rüyayı paylaşırsanız, editörlerimiz tarafından rüyalarınız en kısa sürede yorumlanarak yayınlanacaktır. Ayrıca sitemizin iletişim bölümünden de bize ulaşabilirsiniz.

YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

DMCA.com Protection Status