Rüyada Zille Oynamak

Rüyada zille oynamak, bir yere yapılan bir başvurunuz varsa bu başvurunun kabul edildiğine dair haber alacağınıza yorumlanır. Belge ve evrak işlerine dair haber bekleyen kişilerin işlerinde bir aksilik yaşanmaz. İşe girecek olan kişiler iş mülakatlarında kendilerini gösterebilir ve işe kabul edilebilirler. Önünüzde başka sınavlar varsa da iyi geçer. Gelen haberlerin ardından sevincinizi tüm yakınlarınız ile paylaşabilirsiniz. Gelen haberler mutlulukları arttırır. Çok çalışıp çabalayan kişilerin emeklerinin karşılığında olumlu sonuçlar almaktan çok mutlu olabilirler.

Rüyada zil takıp oynamak, çok istenilen bir şeye kavuşmak ve sevinçten havalara uçmak anlamına gelir. Özlem duyanlar sevdiklerine kavuşurlar. Uzaktan özlediğiniz biri de ziyaretinize gelir. Sevgilisi ile yeni ayrılanlar ise eski sevgiliden haber alabilirler. Rüyada zil çalıp oynamak, maddi imkanların çoğalmasına da yorumlanır. Daha rahat harcama yaprak istediğiniz şeyleri satın alabilirsiniz. Yeni şeyler alınabilir, alışverişe çıkılabilir.

Rüyada Zille Oynamak Diyanet

İslami rüya tabirlerine göre, çevrenizdeki insanlar ile iyi geçinmek ve dost canlısı insanların hayatınıza girmesine yorumlanır. Hayatınıza giren kişiler size enerji verirler, yaşam enerjiniz artabilir. Hayata bakış açınız değişebilir ve sizi mutlu edecek insanlar ile dostluklarınız başlar. Uzun zamandır görüşemediğiniz dostlarınız ile de yeniden yollarınız kesişir.

Aşağıda yer alan “yorum yapın” kısmından gördüğünüz rüyayı paylaşırsanız, editörlerimiz tarafından rüyalarınız en kısa sürede yorumlanarak yayınlanacaktır. Ayrıca sitemizin iletişim bölümünden de bize ulaşabilirsiniz.

YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

DMCA.com Protection Status