Rüyada Araba Görmek

Rüyada araba görmek, yaşadığınız yerden uzak bir yerde işleriniz varsa halletmeye ve yapılacak seyahatlerin ardından sevince yorumlanır. İşsiz olanlar bekledikleri yerden önemli bir iş fırsatı yakalayabilirler. İş mülakatı içinde çağırılabilirsiniz. Yine eğitiminiz için başka bir yere yerleşmeniz gerekebilir. Uzak bir yere gidip orada düzen kurulabilir. Hayat sizi hayallerinize sürükler ve önünüze çıkan fırsatlarla birlikte hayallerinizi yaşayabilirsiniz. Rüyada araba aldığını görmek, gerçekte de araba almak hayali olan kişilerin bu hayalini gerçekleştirmesine yorumlanır. Beklediğiniz yerden para gelir ve yeni bir araba sahibi olabilirsiniz. Rüyada araba sahibi olmak, aranız yoksa almaya yorumlanır. Bir süredir birikim yapıp araba alma hayaliniz varsa yakında bu isteğiniz gerçekleşir.

Rüyada araba sürmek, çalışma hayatında süreklilik ve düzenli gelire yorumlanır. İş bekleyen kişilere yeni iş teklifleri gelebilir. İş anlaşması yapmak için bir yere seyahat edebilirsiniz. Rüyada araba kullanmak, sizi özleyen insanları ziyarete gitmeye yorumlanır. İş veya başka sebepler ile gideceğiniz yerde eski dostlarınızı akrabalarınızı ziyaret edebilirsiniz. Yola başka vesile ile çıkılmış olsa da hasretler biter.

Rüyada Beyaz Araba Görmek

Hayırlı bir olay için bir yere gitmeye yorumlanır. Bu bir iş veya eğitim fırsatı olabilir. Burs kazanabilirsiniz ya da başka önemli bir şey için uzak bir yere yolculuk yapabilirsiniz. Evlenmek isteyenler ise yakında kız istemeye gidebilirler.

Rüyada Kırmızı Araba Görmek

Konuşmadığınız veya görüşmediğiniz birinin geri dönmek isteyeceğine yorumlanır. Uzakta olan biri de sizi görmek için gelmek isteyebilir. Eğer bir süredir yurt dışına çıkmak gibi hayalleriniz varsa bunun için elinize fırsatlar geçer, birileri aracılık edebilirler.

Rüyada Siyah Araba Görmek

Makam mevki sahibi olup itibarın artmasına yorumlanır. Uzun zamandan beri hayali kurulan saygınlığa kavuşulur. Mesleki alanda pek çok insan tarafından örnek alınmaya başlayacağınız işler ortaya serebilirsiniz. Lüks harcamalar da yapılabilir.

Rüyada Mavi Araba Görmek

Bir süredir gezip görmek istediğiniz her neresi varsa yakında oraya gitmeye yorumlanır. İşleriniz veya ev hayatı gibi sebepler ile bir türlü hiçbir yere ayrılamıyor iseniz yakında seyahate çıkabilirsiniz. Kendinizi daha özgür hissedebilirsiniz.

Rüyada Lüks Araba Görmek

Daha çok kazanmaya ve daha lüks harcamalar yapmaya yorumlanır. Uzun zamandır çok çalıştığınız herhangi bir işte hızla yükselebilirsiniz. İşsiz olanlar ise yüksek maaşlı bir işe girebilirler. Artık parasal sıkıntılar aşılır ve rahat harcama yapılır.

Rüyada Arabaya Binmek

Rüyada arabaya bindiğini görmek, çok özlediğiniz birini gidip görmeye yorumlanır. Ailesinden veya eşinden uzakta yaşayanlar da sevdiklerinizi görmeye gidebilirler. Gurbette olan biri ailesi ziyareti yapar, memleket özlemini giderir.

Rüyada Araba Kaldırmak

Zor seçimler yapıp başarıya ulaşmaya yorumlanır. Size engel olmaya çalışan kişiler olabilir. başaramazsın yapamazsın dedikleri bazı şeyleri başardığınızı görüp çok şaşırabilirler. Kendinizi mesleğinizde kanıtlayabilirsiniz.

Rüyada Araba Görmek Diyanet

İslami rüya tabirlerine göre, çalışma hayatında atama veya terfi bekleyenlerin yakında bekledikleri müjdeli haberi alacaklarına yorumlanır. Ailesinden uzakta yaşayanlar yine memleketlerine taşınabilirler. Gidilen yerlerden mutlu geri dönülür.

Aşağıda yer alan “yorum yapın” kısmından gördüğünüz rüyayı paylaşırsanız, editörlerimiz tarafından rüyalarınız en kısa sürede yorumlanarak yayınlanacaktır. Ayrıca sitemizin iletişim bölümünden de bize ulaşabilirsiniz.

20 Yorum

 1. Duygu
  • admin
 2. İpek
 3. İpek
 4. İpek
  • admin
 5. anonim
  • admin
 6. anonim
  • admin
 7. Busra
  • admin
 8. Verena
  • admin
 9. Aslı
  • admin
 10. Serap
  • admin
 11. İsimsiz
  • admin

Yorum Yapın

DMCA.com Protection Status