Rüyada Araba Görmek

Rüyada araba görmek, yaşadığınız yerden uzak bir yerde işleriniz varsa halletmeye ve yapılacak seyahatlerin ardından sevince yorumlanır. İşsiz olanlar bekledikleri yerden önemli bir iş fırsatı yakalayabilirler. İş mülakatı içinde çağırılabilirsiniz. Yine eğitiminiz için başka bir yere yerleşmeniz gerekebilir. Uzak bir yere gidip orada düzen kurulabilir. Hayat sizi hayallerinize sürükler ve önünüze çıkan fırsatlarla birlikte hayallerinizi yaşayabilirsiniz. Rüyada araba aldığını görmek, gerçekte de araba almak hayali olan kişilerin bu hayalini gerçekleştirmesine yorumlanır. Beklediğiniz yerden para gelir ve yeni bir araba sahibi olabilirsiniz. Rüyada araba sahibi olmak, aranız yoksa almaya yorumlanır. Bir süredir birikim yapıp araba alma hayaliniz varsa yakında bu isteğiniz gerçekleşir.

Rüyada araba sürmek, çalışma hayatında süreklilik ve düzenli gelire yorumlanır. İş bekleyen kişilere yeni iş teklifleri gelebilir. İş anlaşması yapmak için bir yere seyahat edebilirsiniz. Rüyada araba kullanmak, sizi özleyen insanları ziyarete gitmeye yorumlanır. İş veya başka sebepler ile gideceğiniz yerde eski dostlarınızı akrabalarınızı ziyaret edebilirsiniz. Yola başka vesile ile çıkılmış olsa da hasretler biter.

Rüyada Beyaz Araba Görmek

Hayırlı bir olay için bir yere gitmeye yorumlanır. Bu bir iş veya eğitim fırsatı olabilir. Burs kazanabilirsiniz ya da başka önemli bir şey için uzak bir yere yolculuk yapabilirsiniz. Evlenmek isteyenler ise yakında kız istemeye gidebilirler.

Rüyada Kırmızı Araba Görmek

Konuşmadığınız veya görüşmediğiniz birinin geri dönmek isteyeceğine yorumlanır. Uzakta olan biri de sizi görmek için gelmek isteyebilir. Eğer bir süredir yurt dışına çıkmak gibi hayalleriniz varsa bunun için elinize fırsatlar geçer, birileri aracılık edebilirler.

Rüyada Siyah Araba Görmek

Makam mevki sahibi olup itibarın artmasına yorumlanır. Uzun zamandan beri hayali kurulan saygınlığa kavuşulur. Mesleki alanda pek çok insan tarafından örnek alınmaya başlayacağınız işler ortaya serebilirsiniz. Lüks harcamalar da yapılabilir.

Rüyada Mavi Araba Görmek

Bir süredir gezip görmek istediğiniz her neresi varsa yakında oraya gitmeye yorumlanır. İşleriniz veya ev hayatı gibi sebepler ile bir türlü hiçbir yere ayrılamıyor iseniz yakında seyahate çıkabilirsiniz. Kendinizi daha özgür hissedebilirsiniz.

Rüyada Lüks Araba Görmek

Daha çok kazanmaya ve daha lüks harcamalar yapmaya yorumlanır. Uzun zamandır çok çalıştığınız herhangi bir işte hızla yükselebilirsiniz. İşsiz olanlar ise yüksek maaşlı bir işe girebilirler. Artık parasal sıkıntılar aşılır ve rahat harcama yapılır.

Rüyada Arabaya Binmek

Rüyada arabaya bindiğini görmek, çok özlediğiniz birini gidip görmeye yorumlanır. Ailesinden veya eşinden uzakta yaşayanlar da sevdiklerinizi görmeye gidebilirler. Gurbette olan biri ailesi ziyareti yapar, memleket özlemini giderir.

Rüyada Araba Kaldırmak

Zor seçimler yapıp başarıya ulaşmaya yorumlanır. Size engel olmaya çalışan kişiler olabilir. başaramazsın yapamazsın dedikleri bazı şeyleri başardığınızı görüp çok şaşırabilirler. Kendinizi mesleğinizde kanıtlayabilirsiniz.

Rüyada Araba Görmek Diyanet

İslami rüya tabirlerine göre, çalışma hayatında atama veya terfi bekleyenlerin yakında bekledikleri müjdeli haberi alacaklarına yorumlanır. Ailesinden uzakta yaşayanlar yine memleketlerine taşınabilirler. Gidilen yerlerden mutlu geri dönülür.

Aşağıda yer alan “yorum yapın” kısmından gördüğünüz rüyayı paylaşırsanız, editörlerimiz tarafından rüyalarınız en kısa sürede yorumlanarak yayınlanacaktır. Ayrıca sitemizin iletişim bölümünden de bize ulaşabilirsiniz.

ETİKETLER:
YORUMLAR
 1. emy dedi ki:

  rüyamda beyaz araba park ettim..ama park ettiğim yer uçurumun kenarı..

 2. Duygu dedi ki:

  Rüyamda kardeşimi kreşten almaya gidiyorum ama garajdan farklı bir arabaya bindim..Annemde sordu nerden bu araba diye bende çaldım dedim

  1. admin dedi ki:

   Bu rüya uzak yerden misafir gelmesine yorumlanır.

 3. İpek dedi ki:

  Rüyada bir kuyu vardı içi su doluydu ve içinde nerdeyse sıfır model kırmızı cok güzel bir araba vardı suyun üstüne çıkmıştı araba onu çıkarmaya çalışalim derken daha çok kuyunun içine düştü

  1. admin dedi ki:

   Bu rüya maddi kaygıdan kurtulmak, hayırlı iş haberlerine yorumlanır.

 4. anonim dedi ki:

  Rüyamda, yegenimin araba kazası yaptıgı söyleniyor evlerinin yakınında Rbaşka arabayla çarpışmış, arabanın ön kısmı pert, daha sonra yine evlerinin yakınında abim, ben ve yegenim arabadayız, önümüzde mavi kapılı bir duvar var, kapı sımsıkı kapalı, araba ile orada kalakalıyoruz

  1. admin dedi ki:

   Bu rüya aile içi yaşanan kaygılar ve sıkıntılardan kurtulmaya yorumlanır.

 5. anonim dedi ki:

  Rüyamda yegenim kendi evlerinin oldugu sokakta arabasıyla trafik kazası yapıyor, başka araca çarpmış ve arabanın önü pert, daha sonra yine onun kullandıgı bir araba ile evlerinin orada giderken, bir duvar karşısında kalıyoruz, duvarda bulunan kapı kapalı, arabanın burnu duvara dönük orada kalakalıyoruz.

  1. admin dedi ki:

   Yeni bir mülk edinmeye veya ev değişikliğine yorumlanır.

 6. Busra dedi ki:

  Merhaba rüyamda galiba bir okuldayım ve okul çıkışı yanımdaki birkaç kızla beraber okuldan ayrılıyoruz ama bizi okulda sevmeyen kimseler var ve bizi takip ediyorlar. Böyle tarla ağaçlık yerlerden geçiyoruz bizi takip etmeye devam ediyorlar sonrasında ablamı görüyorum ve ikimiz beraber bir Reno eski arabaya biniyoruz ve arabayı çalıştırıp sürüyorum ama sürüş şeklim berbat kaldırıma çıkıyorum şerit ihlali yapıyorum vs. Sonra arabadan inip biraz daha yürüyoruz ablamla ve yine takip ediliyoruz sonrasında ablamla bi Broadway eski arabaya biniyoruz yine berbat bir şekilde arabayı sürüp bir yere varıyoruz sonra ablamla beraberiz yine bir evdeyiz ve benim elimde tabakta pembe çikolatadan tatlı var onu yiyeceğim babam da orda bize diyor ki sizi babaannenize götüreyim mi?

  1. admin dedi ki:

   Bu rüya müjdeli haberler almak ve özleidğiniz kişilerle görüşmek, onlardan gelen haberlere sevinmeye yorumlanır.

 7. Verena dedi ki:

  Rüyada merdiven inmekden korkuyorum.Sonunda annembeni indirdi ve kırmızı arabayla yüksek hızla götürdü

  1. admin dedi ki:

   Bu rüya ailenizle bir seyahate çıkmaya yorumlanır.

 8. Aslı dedi ki:

  Merhaba gerçek hayatta araba kullanmayı bilmiyorum ama rüyamda beyaz yeni bir araba sürüyordum ve hızlı sürüyordum. Açıkçası istikamet olarak düz yolda olduğumu sanıyordum ama değilmişim. Sürekli üstüme gelen arabalardan manevralar yaparak kaçmayı başarıyorum. Ve sonunda dayanamayıp yol kenarında arabayı geri geri sürerek düz yola çeviriyorum.

  1. admin dedi ki:

   Bu rüya hayırlı bir sebeple yolculuk yapmaya, uzaktan gelecek habere sevinmeye yorumlanır.

 9. Serap dedi ki:

  Hayirli günler.3 yıldır eşimden ayriyim aldatıldığım için.boşanma davam devam ediyor.ruyamda eşimin çalıştığı dükkanın karşısında üstü açık bi küçük dükkanda oturuyorum esimde çalıştığı dükkandan beni fark ediyor oda bakmaya başlıyor orada yaninda da erkek çocuğu var 9 vy 10 yaşlarında.bi ara kayinpederimi görüyorum benim tarafa doğru geliyor baya iyi bakımlı görünüyor.ben panik oluyorum bana yaklaştıkça ama hemen yanımdaki dükkana giriyor beni görmedi.neyse o arada esim oturdugu sandalyeyi alıp dükkandan çıkarıyor hemen yanımdan geçip arkama bırakıyor sandalyeyi ve sanki bilerek özellikle ben göreyim diye de arabasina biniyor siyah büyük luks jip tarzi bir araba üstü acik( normalde böyle bir arabası yok ) arabayı yeni almış ve bana göstermek için biniyor yanındaki çocukta biniyor sürmeye başlıyor.ben panikle uyanıyorum ruyam hayır olsun inşallah .yorumlayan bilir misiniz teşekkürler.

  1. admin dedi ki:

   Bu rüya yakında mutlu olacağınız haberler almak, maddi durumun daha iyi olmasına yorumlanır.

 10. İsimsiz dedi ki:

  Rüyamda araba sürüyorum birden kaza yapıyoruz ancak sürdüğüm arabada hiçbirşey yok karşı tarafın arabasını hatırlamıyorum.Sonra diğer arabanın kardeşi yanıma gelip polis çağırdım diyor bende tamam bekleyelim diyorum .Sonra beklerken bir bakıyorum altımda bisiklet ben bi gezip geleyim diyorum sonra sokaklarda kayboluyorum ,bir daha arabamın yerini bulamıyorum

  1. admin dedi ki:

   Bu rüya aranızın açık olduğu birinin barışmak isteyeceğine yorumlanır.

DMCA.com Protection Status