Rüyada Ata Binmek

Rüyada ata bindiğini görmek, muradına ermek ve çok istediğiniz bir şeye kavuşmak anlamına gelir. Özellikle bekar olan biri rüyasında ata bindiğini görürse, talibinin çıkmasına yorumlanır. Hayırlı bir talip haberi gelebilir ve tez zamanda evleneceğiniz kişi ile tanışabilir, evlilik yolunda ilerleme kararı alabilirsiniz. Tam da gönlünüze göre ve eli bol, zengin bir insan ile evlenmek anlamı da taşır. Yine evli biri için bu rüya rızkının ve kısmetlerinin çoğalması olarak yorumlanır. Elinize bol fırsat geçebilir, aile hayatında mutluluklar artar. Maddi durumunuz daha iyi olabilir. Eğer bir yerden beklenen haber varsa da tez zamanda size ulaşır.

Rüyada ata binen birini görmek, birinden gelecek habere çok sevinmek ve bu kişiden iyilik görmek şeklinde yorumlanır. Evlenmek isteyen kişiler için birinden gelecek talip haberidir. İşsiz olan ya da işinden memnun olmayanlar için de yeni bir iş fırsatı ile karşılaşmak, kazancın artması anlamına gelir. Rüyada başkasının ata binmesi, aynı zamanda hayır duası almak ve çok sevilmek, değer görmek anlamına da gelir. Hayatınıza girecek insanlar yüzünüzü güldürür.

Rüyada Ata Binmek ve Sürmek

Tez zamanda çıkılacak bir yolculuk ile birlikte yeni yerler görmek ve yeni arkadaşlar edinmek anlamına gelir. Mesela uzun süredir bir tatil planınız varsa bu gerçekleşebilir. Ya da başka bahaneler ile çıkılan yolculuk sizin için hayırlı olur.

Rüyada Kahverengi Ata Binmek

Kazancın artmasına, yüksek gelir sağlamaya ya da toplu para elde etmeye yorumlanır. Mesela bir yerden beklenen bir gelir varsa zamanında elinize ulaşır. Belge ve evrak işleriniz sorunsuz hallolur. Ya da dava mahkeme sonucu bekleyen kişiler için de her şey yolunda gider.

Rüyada Siyah Ata Binmek

Yeni bir kazanç kapısı aralamak ve daha varlıklı olmak, ekonomik yönden güçlenmek anlamına gelir. Bu gelirinizin artması ya da maddi külfetten kurtulmak gibi durumlar sonucunda da olabilir. Elinize geçen paranın bereketi artar.

Rüyada Beyaz Ata Binmek

Şans ve kısmetin açık olmasına, kalbi temiz bir insan ile tanışmaya yorumlanır. Hak edilen güzel şeyleri elde edebilirsiniz. Kalbinizden geçen bazı şeyler ilerleyen günlerde gerçek olabilir. Evlenmek isteyen kişiler için de gönüllerine göre biri ile dünya evine girmek anlamına gelir.

Rüyada Kırmızı Ata Binmek

Hayatınızda büyük bir değişiklik olabilir. Bu iş değişikliği ya da çok sevineceğiniz ve bir süredir beklediğiniz başka bir değişim olabilir. Mesela yeni bir eve veya yere taşınmak isteyenler bu hayallerini gerçekleştirebilirler.

Rüyada Ata Binmiş Adam Görmek

Bir erkekten gelecek yardım ve desteğe, bu kişinin yardım eli uzatması ile birlikte hayatınızda bir şeylerin yoluna girmesine yorumlanır. Eğer bekar bir kız rüyasında görürse, bu sefer de anlamı yakında evleneceği kişi ile tanışması yönündedir.

Rüyada Ata Binememek

Muradını tepmek, ayağınıza kadar gelen fırsatları tepmek anlamına gelir. Ancak sonrasında bu durum sizin pişman olmanıza sebep olabilir. Belki de yanlış bir karar alabilir, yanlış seçimler yaparak kısmetlerinizi tepebilirsiniz.

Rüyada Ata Binmek Dini Yorumu

İslami rüya tabirlerine göre, sağlık ve sıhhatin yerinde olmasına, evlilik hayatında mutluluğa yorumlanır. Bekarlar evlenir, evli olanlar için de mal mülk anlamına gelir. Çabalarınız karşılıksız çıkmaz ve edilen dualardan sonra her şey gönlünüze göre olur.

Aşağıda yer alan “yorum yapın” kısmından gördüğünüz rüyayı paylaşırsanız, editörlerimiz tarafından rüyalarınız en kısa sürede yorumlanarak yayınlanacaktır. Ayrıca sitemizin iletişim bölümünden de bize ulaşabilirsiniz.

YORUMLAR

 1. Hilal dedi ki:

  Rüyamda beyaz bir at gördüm ve at ayagının birtanesini bana uzattı ve arkasını dönüp gitti kosarak ancak bu atı oturdugum mahallede gordum.

  1. admin dedi ki:

   Bu ruya muradina ermeye, geelcek bir hayirli habere yorumlanir.

 2. arzu dedi ki:

  ruyada siyah ata bindim. sonra teyzemi de bindirdim.daha sonra ati caldilar ama buldum ve geri aldim. sonra cumhurbaskanini gordum

  1. admin dedi ki:

   Bu rüya hayırı bir talip haberi gelmesine yorumlanır.

 3. Adalet dedi ki:

  Rüyamda ailemle deniz kenarindayiz kızıl bir at var sonra at birden kaçmış yok oluyor

  1. admin dedi ki:

   Büyük bir kısmete yorumlanır.

DMCA.com Protection Status