Rüyada Cem Evine Gitmek

Rüyada cemevine gittiğini görmek, yeni bir dost çevresine girmek ve yeni dostlar kazanmaya, iyi insanları hayatınıza almaya yorumlanır. Yalnızlık çeken ve kafa dengi bir arkadaş bulamayan kişiler için de bu rüya ilerleyen günlerde yeni bir dost kazanacaklarına yorumlanır. Pek çok ortak noktanız bulunan biri ile arkadaşlık kurabilirsiniz. Bir süredir kendini sosyal çevreden çeken ve geri planda tutan kişiler de sosyal çevreye girerler ve daha çok arkadaşları ile görüşürler. Uzun zamandır görmediğiniz dostlarınız ve yakınlarınız da karşınıza çıkabilir.

Rüyada cem dedesi görmek, kendinizi çok mutlu hissedeceğiniz insanlar ile bir araya gelmeye ve güzel tavsiyeler almaya yorumlanır. İş arayan kişiler arkadaşları vesilesi ile işe girebilirler. Başkalarının da yardımı ile bazı engelleri kolay aşabilir ve zorlukların üstesinden çok daha kolay gelebilirsiniz.

Rüyada Cem Evine Gitmek Diyanet

İslami rüya tabirlerine göre, kötü düşüncelerden ve endişeden kurtulmaya, yalnız kalmamaya yorumlanır. Çok iyi anlaşacağınız ve size çok faydalı olacak dostluklar kurabilirsiniz. Yeni sosyal çevrelere de girilebilir. Yakında daha çok insan tanıma şansınız olabilir.

Aşağıda yer alan “yorum yapın” kısmından gördüğünüz rüyayı paylaşırsanız, editörlerimiz tarafından rüyalarınız en kısa sürede yorumlanarak yayınlanacaktır. Ayrıca sitemizin iletişim bölümünden de bize ulaşabilirsiniz.

YORUMLAR

  1. Müzeyyen dedi ki:

    Rüyamda sevgilim,ben iki arkadaşım daha ama bir arkadaşım İstanbul’dan diğeri iş arkadaşım cem evindeyiz o kadar büyük ve kalabalık ki insanlar bir yandan semah çekiyor. Bir yandan yaşlılar sohbet ediyor. Ama ben öğle arasında olduğumuz için arkadaşlara hadi işe gidelim diye ısrar ediyorum.

DMCA.com Protection Status