Rüyada Bahçede Yeşil Soğan Görmek

Rüyada bahçede yeşil soğan görmek, çekilen dert ve cefanın ardından sonunda emeğinizin karşılığını alacağınıza ve hakkınız olana sahip olacağınıza yorumlanır. Sizin hakkınıza el koyan kişiler varsa da er ya da geç size verilir. Eğer bir yerden beklenen ödeme varsa tez zamanda gelir. Yapılan haksızlıkların ardından aileniz ile birlik beraberlik içerisinde olabilirsiniz. Hane içinden biri sizi ve ailenizi mağdur ettiyse de aileniz ile birlik olmanız faydalı olur. Birlikte maddi yönden yeniden iyi bir duruma gelebilirsiniz. Rüyada bahçede ekili yeşil soğan görmek, mal mülk edinmek ve sonunda ailenizin huzurunun artacağına yorumlanır. Kiracı olan kişiler kiradan kurtulurlar ve kendi evlerinin sahibi olurlar.

Rüyada bir bahçede taze soğan görmek, kendi isteklerine öncelik vermek ve zaman ayırmak anlamına gelir. Kişi kendi hobileri ve yeteneklerine yönelebilir. Kendi uğraşlarınızdan ve emeklerinizden kazanç da elde etmeye başlayabilirsiniz.

Rüyada Bahçeden Yeşil Soğan Almak

Çok büyük emek verilen bir işte selamete erişmek demektir. Aile içerisinde yeni bir iş kurmaya çalışan biri varsa işlerinde hayırlı kazanç sağlar. Eşiniz ya da diğer aile fertleri için harcadığınız emek ve destek, yapılan fedakarlıklar boşa gitmez. Rüyada bahçeden yeşil soğan toplamak, emeklerinin meyvesini toplamaya ve çok para kazanmaya yorumlanır. Zamanında elinize geçen birikim şu günlerde kar sağlar. Kişi yaptığı yatırımlardan kar elde eder.

Rüyada Bahçede Yeşil Soğan Görmek Diyanet

İslami rüya tabirlerine göre, iyi güzel işler yapmak ve elinizin attığınız işlerin hayrını göreceğinize yorumlanır. Çoluk çocuk sahibi olan kişiler onlarla gurur duyarlar. Çocuklarınız çok başarılı ve yetenekli olup sizi gururlandırırlar.

Aşağıda yer alan “yorum yapın” kısmından gördüğünüz rüyayı paylaşırsanız, editörlerimiz tarafından rüyalarınız en kısa sürede yorumlanarak yayınlanacaktır. Ayrıca sitemizin iletişim bölümünden de bize ulaşabilirsiniz.

YORUMLAR
 1. Gonca dedi ki:

  Ruyada bahçede yeşil soğan görmek onun içindeki istenmeyen otları ayıklamak bir yerden de bakdim bir sürü toplu halinde suolcan gördüm ne anlama gelir

 2. Sunay dedi ki:

  Rüyada yeşil soğan gördüm ve iki ablam onlardan topladilar soğanlar öyle güzel parliyorduki yemyeşil diler acaba ne anlama geliyor

  1. admin dedi ki:

   Bu rüya uzak yerden iş haberine yorumlanır.

 3. Ümmügülsüm dedi ki:

  Rüyamda annemin elinde bir tutam yeşil soğan vardı bakmak için almak istedim ama ‘bırak Allah aşkına şunları’ deyip elimden aldı ve bizim günlük kullandığımız giysi dolabının içine koydu. Bundan önce de yine rüyamda abimin evinde oluyordum , yengemin sesini duyuyor gibiydim, yatak odalarına gizlice girecek oluyordum içeriye girdim yatağın rengi pembeydi ve dolabı görüyordum kapıyı örteyim kimse burda olduğumu görmesin diye düşünürken vazgeçip çıkıyordum. Ama evlerine gizlice girmişim onların benden haberi yoktu galiba . Böyle iki rüya gördüm yorumlarsanız sevinirim. Çok sağolun.

  1. admin dedi ki:

   Bu rüya gelirin artmasına, çevrenizde işsiz biri varsa işe girmesine yorumlanır.

 4. Zerrin dedi ki:

  Ruyamda kırmızı terlik giyim nedir acabs

  1. admin dedi ki:

   Bu rüya sizi üzen birine öfkenin geçmesine yorumlanır.

DMCA.com Protection Status