Rüyada Başka Birisinin Çocuğunu Emzirmek

Rüyada başka birisinin çocuğunu emzirdiğini görmek, başkası yüzünden yaşanılan sıkıntıların bitmesine yorumlanır. Eğer sizi maddi zarar uğratan biri varsa telafi eder ve hakkınızı geri öder. Ya da üzen biri varsa yaptıklarını telafi ederek gönlünüzü alabilir. Size karşı yapılan haksızlıklar sonrasında çok pişman olan kişiler olabilir. Günahınıza giren ve vicdani rahat etmeyen biri gelip helallik isteyebilir. Eğer bekar iseniz bu rüya aynı zamanda helal süt emmiş bir ile dünya evine girmek ve eş adayını tüm aile tarafından çok sevilmesi anlamına gelir.

Rüyada başkasının bebeğini emzirmek, emeklerinin karşılığını almaya ve kısmetli olmaya yorumlanır. Her işiniz size başarı ve bolluk bereket getirir. Evinizde rızkınız artar. Evli olan biri bu rüyayı görürse eşiyle birlikte daha güzel imkanlar sağlar, geçimi rahatlar. Borçlarınız varsa bu borçlarınızı rahatça kapatabilirsiniz. Birlik olup tüm zorluklar geride bırakılır.

Rüyada Başka Birisinin Çocuğunu Emzirmek Diyanet

İslami rüya tabirlerine göre, kolay yoldan elde edilecek mal mülk ve dünya nimeti olarak yorumlanır. Kişi az bir zahmet ile güzle fırsatlar elde edebilir. Kazancında artış olabilir veya eline toplu para geçebilir. Zor günlerde kolayca atlatılır, kazancınızın bereketi artar. Mal mülk yatırımı olabilir.

Aşağıda yer alan “yorum yapın” kısmından gördüğünüz rüyayı paylaşırsanız, editörlerimiz tarafından rüyalarınız en kısa sürede yorumlanarak yayınlanacaktır. Ayrıca sitemizin iletişim bölümünden de bize ulaşabilirsiniz.

YORUMLAR
  1. Esma dedi ki:

    Meraba rüyamda bir yerdeyim ve kapıyı kilitliyorum yanımda çok sayıda küçük çocuk var ve kapıya kötü biri geleceğini sandığımız biri yüzünden böyle yapıyorum. Sonra bir kadın geliyor bulunduğum odaya bana bir sürü bebek getiriyor kız ve erkek bebekler bunlar ama baya da büyük bebekler gerçekten. Sonra benim üstümü açıyor senin memelerin baya iyi diyor sen emzirebilirsin bunları diyor ve bir erkek çocuğu emziriyordum.

    1. admin dedi ki:

      Bu rüya birinden destek almak, maddi olarak da rahatlamaya yorumlanır.

DMCA.com Protection Status