Rüyada Beyaz Dut Görmek

Rüyada beyaz dut görmek, çok büyük bir iyilik görmek ve sonrasında uzun süredir hayal ettiğiniz bir şeye kavuşmak anlamına gelir. Bir süredir çaba gösterdiğiniz bir şey hakkında size karşı önemli bir destek vermek isteyen biri olabilir. Bu kişi iş hayatından biri olabilir. Ya da yakın çevreniz veya aileden biri de sizin emeklerinizin boşa gitmemesi ve hak edilen başarıya ulaşmanız için çaba gösterebilir. Bu rüya hayırlıdır ve mutlu olmayı simgeler. Yakın zamanda gerçekleşecek şeyler sizin kazancınızı da olumlu yönde etkileyebilir. Gelen temiz haberlere çok sevinebilirsiniz ve gelen iyilikler ile birlikte bir şeyleri başarmak sizin için daha kolay bir hal alabilir. Engelleri hızlı bir şekilde aşabilirsiniz.

Rüyada beyaz dut ağacı görmek, maddi olanakların zamanla çoğalmasına ve hatta hiç umulmadık maddi güce sahip olmak anlamına gelir. Eğer bir süredir parasal konularda çaresiz iseniz, artık buna bir çözüm gelebilir. Maddi yönden yardım da gelebilir ya da başka bir çıkış yolu bulunabilir. Bir yerden beklenen para ya da miras varsa yakında elinize geçebilir.

Rüyada Beyaz Dut Toplamak

Kısmetlerin çoğalmasına ve şansın açılmasına yorumlanır. Eğer bekar biri görürse zengin biri ile evlenmesine yorumlanır. Rüyada yerden beyaz dut toplamak, aklınızda kalan soru işaretlerine yanıt bulmak ve artık bir şeylerin netlik kazanmasına yorumlanır. Rüyada beyaz dut koparmak, hakkınız olan bir şeyi bir şekilde elde etmek anlamına gelir. Sizin hakkınızda gözü olan kişiler emellerine ulaşamazlar.

Rüyada Beyaz Dut Yemek

Talihin açılmasına ve ilerleyen zamanda karşınıza çok sevineceğiniz fırsatlar çıkmasına yorumlanır. Belki de hiç beklenmedik fırsatlar size sunulabilir ve bu durum sizi bir hayli şaşırtabilir. Bu yeni bir iş teklifi ya da beklenen başka bir şey de olabilir.

Rüyada Kuru Dut Görmek

Rüyada dut kurusu görmek, Yarım kalan plan ve projelere yeniden başlamak ve bir şeyler için tekrar çaba göstermek anlamına gelir. Sizi hırslandıran bir şeyler olabilir, hayal kırıklığı ve tecrübeler sonrasında kendi hayalleriniz için bir anda mücadele etmeye başlayabilirsiniz.

Rüyada Beyaz Dut Görmek Diyanet

İslami ve dini rüya tabirlerine göre rüyada beyaz dut görülmesi, hayırlı kısmete ve güzel olayların yaşanmasına yorumlanır. Beklenen yardım gelir ve başkalarından gördüğünüz iyilik ile birlikte bir şeyleri çok daha kolay bir şekilde başarabilirsiniz. Engel olarak gördüğünüz şeyler artık geride kalabilir.

Aşağıda yer alan “yorum yapın” kısmından gördüğünüz rüyayı paylaşırsanız, editörlerimiz tarafından rüyalarınız en kısa sürede yorumlanarak yayınlanacaktır. Ayrıca sitemizin iletişim bölümünden de bize ulaşabilirsiniz.

YORUMLAR

 1. elif dedi ki:

  ruyamda yere dokulmus beyaz dut toplayip bi kac tane yedim dur yetmis olan dutlari yerden topladimyanimda da normal hayatta tanimadigim bir erkek vardi ama ruyamda onunla arkadasiz falan onada veriyorum.

  1. admin dedi ki:

   Bu rüya yeni bir iş ile uğraşmak ve ek gelire yorumlanır.

 2. Hatice dedi ki:

  Ben ağaçtan bir kova beyaz dut topladım ve yedim sonra biri benden dut istedi ve bir avuç verdim. Daha fazla istediler bende bakın orda ağaçtan kendiniz toplayın dedim. Ve tutlardan biraz yedim sonra kilere koydum.
  .

  1. admin dedi ki:

   Bu rüya evinizde berekete ve yeni gelir kapısı aralanmasına yorumlanır.

 3. Ayfer dedi ki:

  Ben ruyamda dut toplayip recel yapmaya calisan bir kadin gördüm bir tenceye koymuş icine de su koymus gördüm anlami ne olabilir

  1. admin dedi ki:

   Bu rüya evinizde bolluk berekete, helal kazanca yorumlanır.

 4. DeryaÇ. dedi ki:

  Merhabalar rüyamda etli ve kocaman dut ağacı görüyorum evimin yakınındaymış önce bir tane koparıp yiyorum sonra bir tane kuzenime yediriyorum çok lezzetli tam zamanı dökülmeden yiyelim diyip ağaca tırmanıyorum sallıyorum ve bir şekilde koca bir tabak dolusu dut topluyorum sonra kökünü bulmaya çalışıyorum ağacın ama bulamıyorum çünkü benim topladığım tek bir dalda dut var diğer dallar hep kurumuş meyvesi bitmiş sonra çok mutlu oluyorum hoplaya zıplaya eve dönüp eşime ağaca çıkıp dut topladım diye anlatıyorum. Biraz uzun yazdım ama çok net gördüm yorumlarsanız sevinirim iyi günler

  1. admin dedi ki:

   Size borcu olan kimseler varsa öderler ve evinizde rızkınız bereketiniz artar.

 5. Asilzade dedi ki:

  Merhabalar, rüyamda bir dut ağacı gördüm. Ve yerlere dökülmüş dutlar vardı. Ama dutların hiçbiri ezilmemişti . Yani yerde canlı ve taze, olgunlaşmış bir şekilde duruyorlardı. Ve yere dökülen dut çok fazlaydı. Bir evin odasını dolduracak kadar çoktu. Yorumlarsanız sevinirim. Hayırlı günler..

  1. admin dedi ki:

   Maddi gücün artmasına ve bol kazanca yorumlanır.

 6. Emine avci dedi ki:

  Zanedersem Ilahe diye yazan kiz benim aradigim kizim Omerden neyse ben amaacim bende dut gordugum beyaz kurumus dut ve elime verilmis kek yap diye baskasinin elinden degil benim elimden olcakmis ve unu kaytariyoruz marketten cunku benim babam yeni secilmis cumhurbasbakaniymis oda yuzunu eski su yakinlarda vefat eden Avustralya cumhurbasbakani Bob Hawke degistirmis yuzunu.

  1. admin dedi ki:

   Hayırlı haberler almak ve iş hayatında terfiye yorumlanır.

 7. ılahe dedi ki:

  ruyamda tanımadım bırının nıkahını goruyorum ve yanlarından gecıyorum.gecdıkden sonra nıkahı olan cutluyun ve oradakı mısafırlerın ayaklarının altı su oldunu ve ayakkabılarıyla o suya batarak gecıb gedıyorlar.aslında orası nıkah yapılacaq bı yerde dıyel duzenlık ve hıc bıshey yok oralarda sadece yerlerde ayagının uzerıne su cıkacaq kadar bataklıklar var.cevab verırsınız sevınırım sıze zahmet

  1. admin dedi ki:

   İki kişinin evlenmesine vesile olmak ve hayır duası almaya yorumlanır.

 8. anonim dedi ki:

  Sayın yorumcu, evimin önünde dev bir dut agacı görüyorum, bir oda kadar kalın gövdeli zaten sadece gövde ve ucu olmayan dallar var, kupkuru ve tahtadan yapılmış , yalnız çok büyük ve heybetli

  1. admin dedi ki:

   Bol kazanca ve ticari hayatta başarıya yorumlanır.

 9. Dilek dedi ki:

  Rüyamda kaynımın oğluyla birlikte beyaz dut topluyordum gölgesi okadar çoktu ki sanki ağaç evin içinde gibiydi daha sonra dutla birlikte üzüm topladığında görüyorum koparken bazıları eziliyor ve rüyada da oruçlu olduğum için yemiyorum galiba unutarak su içiyorum ama hemen tükürüyorum suyu

  1. admin dedi ki:

   Hayırlı bir kısmete ve gelen haberlere çok sevinmeye, rızkın artmasına yorumlanır.

 10. İSAK dedi ki:

  Selamun aleykum. Rüyamda dut ağacını görüyorum ve üstüne çıkıp beyaz tatlı duttan yiyorum. Sonra kırmızı duttan da birkaç tane yiyip sonra ağaçtaki bütün dutları topluyorum. Ağaçtan hiç dut kalmıyor. Rüyamı yorumlarsanız sevirinim. Allaha emanet olunuz.

  1. admin dedi ki:

   Çok temiz bir haber gelmesine ve aile hayatında sizi gururlandıracak birine yorumlanır. İş hayatında da rızkınızın çoğalması, berekete yorumlanır.

DMCA.com Protection Status