Rüyada Bileği Kesmek

Rüyada bileğini kestiğini görmek, kötü günleri geride bırakarak daha güzel bir hayata başlamak, maddi olarak da yeni bir kazanç kapısı aralamaya yorumlanır. Çok borcu olup da borçlarından yana dert yanan kişiler borçlarından kurtulurlar. Eğer işsiz iseniz veya işinizden memnun değilseniz güzel bir işe girebilirsiniz. Maddi çaresizlikler son bulur. Rüyada kendi bileğini kesmek, kendi hatalarını telafi etmeye ve önceliklerinizi değiştirmeye yorumlanır. Sizi zor durumda bırakan kişiler varsa da o kişilerle aranıza mesafe koymak zorunda kalabilirsiniz. Rüyada başka birinin bileğini kesmesi, bir süredir başı dertte olan veya işsiz kalan bir yakınınız varsa o kişiye yardım etmeye yorumlanır. İşe girmesine yardım edebilir ve para kazanıp kendini geçindirmesine vesile olunabilir.

Rüyada ayak bileğini kesmek, her türlü bela ve kazadan uzak durmaya yorumlanır. Sizi üzen ve başınıza dert açan kişilere rağmen kısa sürede üzerinizdeki yükten zorluklardan kurtulabilirsiniz. Başkası yüzünden yüklü borç altında kalanlar da bu borç külfetinden kurtulurlar.

Rüyada Eşinin Bileğini Kestiğini Görmek

Eşinizin iş hayatı ile ilgili sizden sakladığı sıkıntıları varsa yakında derdini açmasına yorumlanır. Eğer söylemediği borçları varsa bu borçlardan da haberdar olabilirsiniz. Eşiniz kendi başına çözmeye çalıştığı sorunları varsa sizin de yardımınız birliğiniz ile atlatabilirsiniz. Sizden saklı yaptığı bir hatadan dolayı da pişman olabilir, size söyleyebilir.

Rüyada Bileği Kesmek Diyanet

İslami rüya tabirlerine göre, üzüntünün kederin geride kalmasına ve çare bulmaya yorumlanır. Uzun zamandır çaresiz kalıp içine kapanan kişiler yakında çare bulur ve hayatlarındaki zor süreci geride bırakmayı başarırlar. Size karşı yapılan bir haksızlık varsa da biter.

Aşağıda yer alan “yorum yapın” kısmından gördüğünüz rüyayı paylaşırsanız, editörlerimiz tarafından rüyalarınız en kısa sürede yorumlanarak yayınlanacaktır. Ayrıca sitemizin iletişim bölümünden de bize ulaşabilirsiniz.

Yorum Yapın

DMCA.com Protection Status