Rüyada Birine İğne Batırmak

Rüyada birine iğne batırdığını görmek, sıkıntılı günleri atlatıp rahata erişmek anlamına gelir. Eğer sizi üzen ve kalbinizi kıran biri varsa özür dileyip hatasını telafi eder. Sevdiğiniz insandan ayrıldıysanız yakında barışma sağlanır ve sevenler ayrı kalmazlar. Evli olan biri de eşi ile arasındaki buzları eritir. Sevdikleriniz ile aranız daha iyi olur. Sizi bir türlü affetmeyen biri varsa da sonunda affeder ve o kişi ile bir araya gelebilirsiniz. Anne babası ile kırgın olanlar barışırlar, yaşana kötü günler geride kalır ve bir daha anılmaz.

Rüyada birinin gözüne iğne batırmak, yüzünüze karşı yalan söyleyen birine yorumlanır ve bu kişinin söylediklerine inanmakta zorlanabilirsiniz. Belki de size vaatlerde bulunabilir ya da gerçekleşmesi imkansız gibi gelen sözler verip hayalleriniz ile oynamaya kalkabilir.

Rüyada Birinin Kalbine İğne Batırmak

Sizden hoşlanan ve beklenti içerisine giren birine yorumlanır. Eğer ilişkiniz yoksa sizden hoşlanan biri sizin de ondan hoşlandığınızı düşünebilir. Samim, davrandığınız biri bu davranışları yanlış anlayarak platonik aşka kapılabilir.

Rüyada Birine İğne Batırmak Diyanet

İslami rüya tabirlerine göre, arkanızdan söylenen ne varsa hepsini öğrenmeye ve bazı insanların gerçek yüzünü ortaya çıkarmaya yorumlanır. Eğer arkanızdan konuşan ve iki yüzlü davranan kimseler varsa gerçek yüzleri ortaya çıkar.

Aşağıda yer alan “yorum yapın” kısmından gördüğünüz rüyayı paylaşırsanız, editörlerimiz tarafından rüyalarınız en kısa sürede yorumlanarak yayınlanacaktır. Ayrıca sitemizin iletişim bölümünden de bize ulaşabilirsiniz.

15 Yorum

 1. Emine
 2. nisa
  • nisa
 3. nisa
 4. nisa
 5. Songul
  • admin
 6. Safavi
  • admin
 7. Azat
  • admin
 8. Aslı
  • admin
 9. Fidan
  • admin

Yorum Yapın

DMCA.com Protection Status