Rüyada Birine İğne Batırmak

Rüyada birine iğne batırdığını görmek, sıkıntılı günleri atlatıp rahata erişmek anlamına gelir. Eğer sizi üzen ve kalbinizi kıran biri varsa özür dileyip hatasını telafi eder. Sevdiğiniz insandan ayrıldıysanız yakında barışma sağlanır ve sevenler ayrı kalmazlar. Evli olan biri de eşi ile arasındaki buzları eritir. Sevdikleriniz ile aranız daha iyi olur. Sizi bir türlü affetmeyen biri varsa da sonunda affeder ve o kişi ile bir araya gelebilirsiniz. Anne babası ile kırgın olanlar barışırlar, yaşana kötü günler geride kalır ve bir daha anılmaz.

Rüyada birinin gözüne iğne batırmak, yüzünüze karşı yalan söyleyen birine yorumlanır ve bu kişinin söylediklerine inanmakta zorlanabilirsiniz. Belki de size vaatlerde bulunabilir ya da gerçekleşmesi imkansız gibi gelen sözler verip hayalleriniz ile oynamaya kalkabilir.

Rüyada Birinin Kalbine İğne Batırmak

Sizden hoşlanan ve beklenti içerisine giren birine yorumlanır. Eğer ilişkiniz yoksa sizden hoşlanan biri sizin de ondan hoşlandığınızı düşünebilir. Samim, davrandığınız biri bu davranışları yanlış anlayarak platonik aşka kapılabilir.

Rüyada Birine İğne Batırmak Diyanet

İslami rüya tabirlerine göre, arkanızdan söylenen ne varsa hepsini öğrenmeye ve bazı insanların gerçek yüzünü ortaya çıkarmaya yorumlanır. Eğer arkanızdan konuşan ve iki yüzlü davranan kimseler varsa gerçek yüzleri ortaya çıkar.

Aşağıda yer alan “yorum yapın” kısmından gördüğünüz rüyayı paylaşırsanız, editörlerimiz tarafından rüyalarınız en kısa sürede yorumlanarak yayınlanacaktır. Ayrıca sitemizin iletişim bölümünden de bize ulaşabilirsiniz.

YORUMLAR
 1. Bünyamin Taşgın dedi ki:

  Rüyamda kumaş üzerine el iğnesi ile dikiş yapılı duruyor bu esnada ben eşime eşimde bana birbirinimize böyle bir iğne batırıyoruz benim canım acıyor onu tam olarak göremedim daha sonra uyanıyorum hayrolsun

 2. Emine dedi ki:

  Merhaba rüyamda önceden bana ok kötülük yapan kayınvalidemin sırtınaigne batırıp batırıp çıkarıyorum hacimle

 3. nisa dedi ki:

  rüyamda kuzenimin benden zorla gözüne iğne batırmamı istediğini gördüm ben korkup oradan gidiyordu

  1. nisa dedi ki:

   rüyamda kuzenimimn benden gözüne zorla iğne batırmasını istediğini gördüm ben korkup batırmıyordum ve gidiyordum.

 4. nisa dedi ki:

  ben rüyamda kuzenimin benden zorla gözüne iğne batırmamı istediğini gördüm ben korkup yapamıyordum ve oradan gidiyordum

 5. nisa dedi ki:

  ben rüyamda kuzenimin benden gözüne iğne batırmasını istdiğini gördüm ama ben yapmaktan korkuyordum ve oradan gidiyordum.

 6. Songul dedi ki:

  Rüyada hatırlamadığım birine iğne batırdım

  1. admin dedi ki:

   Bu rüya size kırgın birine yorumlanır.

 7. Safavi dedi ki:

  Metrobüsde bir manyak (ya da bir uyuşdurucu bağımlısı) kendine (ya da uyuşdurucu çekdiğiyi) iğne batırarak bana batırmak istiyor kendi hastalığını bana bulaşdırmak istiyor çabuk farkında oluyorum ve kolundan tutub kendine ya gözüne ya üzüne ya da boğazına batırıyorum ve yok oluyor…

  1. admin dedi ki:

   Bu rüya size yalan söyleyen birinin maskesinin düşmesine yorumlanır.

 8. Azat dedi ki:

  Ben rüyamda kavga ckaran ve bana saldiran birinin ayağına iğne batirdim

  1. admin dedi ki:

   Bu rüya sizi üzen birinin özür dilemesine yorumlanır.

 9. Aslı dedi ki:

  Merhaba. Rüyamda kursta ki hocam eline bi dikiş iğnesi almış ve koluma kocaman harflerle bişeyler yazıyor. İyiliğime yazıyormuş güya. Baya heyecanlanarak yazıyor. Ama ben zarar verdiğini düşünüyorum ve polisi aramak istiyorum bana zarar verdi diye. Yorumunuz için teşekkürler

  1. admin dedi ki:

   Bu rüya birini uyarmaya ve sözünüzü dinlemesine yorumlanır.

 10. Fidan dedi ki:

  Merhabalar ben fidan eşimle 20 günden fazla oldu küsüsz birbirimize saygı ve sevginin azaldığını hissediyorum hayırlısı. Ruyada eşim artık benden vazgeçiyor başkasıyla evlenecek hazırlık filan yapıyor bende nasıl vazgeçersin diye onun sırtına göğsüne toplu iğne batırıyorum

  1. admin dedi ki:

   Bu rüya sizi kırıp üzen birinin özür dilemesine yorumlanır.

DMCA.com Protection Status