Rüyada Boşanıp Tekrar Evlenmek

Rüyada boşanıp aynı kişiyle tekrar evlendiğini görmek, ertelemek zorunda kaldığınız istek ve hayalleriniz için yeniden kolları sıvamak ve eşinizden destek görmek anlamına gelir. Evlendikten sonra veya çocuğunuz olduktan sonra ayrım kalan her ne varsa kaldığı yerden devam eder. Örneğin iş hayatından uzak kalanlar tekrar iş hayatına geri dönebilirler. Veya bazı hobileriniz ile yeniden ilgilenebilir, sizi mutlu edecek şeyler yapabilirsiniz. İçinizde hiçbir şey ukde kalmaz, eşiniz size destek verir. Evlendikten sonra eğitim almak isteyen biri de eğitim hayatına geri dönebilir. Rüyada eşimle boşanıp tekrar evlenmek, eşinizle uyumu yakalamak ve aranızdaki büyük bir sorunun artık tamamen ortadan kalkmasına yorumlanır. Eşiniz ile ortak hayalleriniz gerçekleşir. Birlikte çalışıp çabalayarak mal mülk sahibi olabilir, yeni bir ev satın alabilirsiniz.

Rüyada boşandığı eşiyle tekrar evlenmek, daha çok çalışıp çabalayarak maddi güç elde etmek ve başkalarını kıskandırmak anlamına gelir. Zamanında vazgeçtiğiniz hayalleriniz yakında gerçek olabilir ve insanlar sizi kıskanabilir. Bazı eleştirilere rağmen bir şeyler başarılır.

Rüyada Boşanıp Başkasıyla Evlenmek

Aranızın açık olduğu insanlar ile barışmak anlamına gelir. Örneğin eşinizin ailesinden küs olduğunuz birileri varsa yeniden barış sağlanır. Aile dostları ile aranızda küslük varsa da aranız düzelir. Hem eşiniz hem de sizin kalbinizi kıran kimseler gönlünüzü alırlar. Görüşmek istediğiniz insanlar ile rahatça görüşebilirsiniz.

Rüyada Boşanıp Tekrar Evlenmek Diyanet

İslami rüya tabirlerine göre, makam mevki sahibi olmaya ve başkalarının gözünde saygınlığın artmasına, eşinizin sizinle gurur duymasına yorumlanır. Eşiniz ve ailenizin de desteği ile birlikte hayatınızda çok büyük bir başarı söz konusu olabilir.

Aşağıda yer alan “yorum yapın” kısmından gördüğünüz rüyayı paylaşırsanız, editörlerimiz tarafından rüyalarınız en kısa sürede yorumlanarak yayınlanacaktır. Ayrıca sitemizin iletişim bölümünden de bize ulaşabilirsiniz.

YORUMLAR
 1. Serpil dedi ki:

  Rüyamda eşimle bosanmisim. Sonra tekrar evlenmek için gün alıyoruz hazırlanıp belediye gidiyoruz. Gelinlik gibimneyaz bir elbise giyiyorum eşim takım elbise. Bildiğimiz nikah kombini o sıra da uyanıyorum nikahın kiyildigini bilmiyorum

 2. aynur dedi ki:

  merhaba. normalde 15 yıllık evliyim. rüyamda 3 ay evlilikten sonra bosanmisim. bir akrabam da eşinden boşanmış. ve bizi evlendirmek için hazırlık yapılıyor. ama benim aklımda şüphelerim var karar veremiyorum

 3. Ersin dedi ki:

  Merhaba, rüyamda eşimle boşandık. O başkasıyla evlendi ama ikimiz de birbirimizden ayrı yapamadık ve tekrar evlenmeye karar verip evlendik. Nasıl yorumlamak gerekir?

 4. Bagul dedi ki:

  Rüyamda eşimden ayrlırak kendi memleketime gitmiştim bir anda eşim ve annesi gelmiş bize çok güzel gelinlik getirmiş hemen giydirmişler gelinliği topuklu bej ayyakkabılarıda gitmişim kapıda çok güzel lüks bir araba ile almışlar beni evden ama kaynanam bizim evi pek begenmemiş ev kalabalık olduğu için hemen gitmek istiyor yolda giderken aniden lüks beyaz araba yok olmuş eve yürüyerek gitmeye başlamışız önümüzden 3 tane kocaman çok güzel cami çıkmış hayranlıkla baka kalmışız yola devam ederken önümüzden birsürü değerli taşlar çıkmış toplamaya başlamışız eve geldiğimizde kaynanam beni gördüğüne pekte memnun değildi ona rağmen hiçbir şey dememiş bana yemek yiyip çay içmişiz

 5. M.n K.n dedi ki:

  Rüyamda eşim ile ayrılmıştık. Ayrılma Sebebi yoktu böyle olmuyor biz yeniden nikah kıyalım diyoruz. Annem ve ablam yanımıza gelip sıkıntınız nedir niye ayrılmak istiyorsunuz diye arayıp yanımıza geleceğini söyledi. Bende anneme sizin gelmenize gerek kalmadı, biz bir hafta nikaha gün aldık… Değeri yorumlarınızın için şimdiden teşekkür ederim Admin. Ama olasılığa daha yakın yorumlanan yorumunuzu bekliyorum.

 6. Zyn dedi ki:

  Rüyamda ailem maddi durumları olmadığı için eşimden boşanip kaynım ile evlendiriyorlardi zorla. Bende ailemin iyiliği için evleniyordum gelinlik falan getiriyorlardi ilk başta kaçıyordum istemiyordum yolda giderken kuru bi ağacın altına polisler bomba koymuştu bende gidip insanları uyarmak istiyordum

  1. admin dedi ki:

   Bu rüya aile içi parasal sıkıntıların çözülmesine yorumlanır.

 7. serkan dedi ki:

  rüyamda karımla ayrıldık o başkasıyla ben başkasıyla evlendik

  1. admin dedi ki:

   Bu rüya yeni bir eve taşınmaya yorumlanır.

DMCA.com Protection Status