Rüyada Çamurlu Su Görmek

Rüyada çamurlu su görmek, bir takım sıkıntılar ile yüzleşmek anlamına gelir. Kafa karışıklığı yaşayabilirsiniz ve içinde bulunduğunuz bazı durumlardan kurtulmak sizin için zor olabilir. Her ne kadar bazı şeyleri doğru yapsanız da çıkan problemler yüzünden oldukça zor bir süreç atlatabilirsiniz. Bu rüya pek de hayırlı değildir. İş hayatında ya da özel hayatında yaşanacak bir takım aksiliklerin habercisidir. Hiç hesapta olmayan sorunlar yüzünden bazı işleriniz ertelenebilir. Rüyada suyun çamurlu olduğunu görmek, aynı zamanda aşk hayatında güven kaybına da yorumlanır. Sevdiğiniz insana karşı güveniniz kırılabilir. Belki duyacağınız bir haber ya da bazı şeyler yüzünden ona karşı güvenmekle zorluk çekebilirsiniz.

Rüyada çamurlu su akması, parasal yönden kayıplar yaşamak ya da manevi yönden kayıpların söz konusu olmasına yorumlanır. Mesela çalışan kişiler için mevki makam kaybı ya da iş hayatında önemli bir düşüş olarak yorumlanır. Eğitim hayatı devam eden kişiler de derslerinde başarısız günler geçirebilirler. Sizin için atlatması zor bir süreç olabilir.

Rüyada Çamurlu Suda Yüzmek

Sorunları çok fazla büyütmek anlamına gelir. Mevcut soruları çok fazla abartabilirsiniz ve kuruntu yapabilirsiniz. Bu da sizin daha çok yıpranmanıza yol açabilir. Rüyada çamurlu suya girmek, üzerinize atılacak iftiralara da yorumlanır. Sizin hakkınızda dedikodu yapan ve olur olmaz konuşan kişiler olabilir. Bu duyacağınız şeyler karşısında üzüntü duyabilirsiniz.

Rüyada Çamurlu Suya Basmak

Yanlış bir karar alıp sonrasında çok pişman olmak anlamına gelir. Bu aldığınız karar sonrasında çevrenizden tepki görebilirsiniz ve gerçekten hata yaptığınızın farkına varabilirsiniz. Belki de çevrenizdeki insanları dinlemediğiniz için de bir suçluluk duygusu hissetmeniz söz konusu olabilir. Özellikle iş hayatında pek de aceleci olmamanızı öneririz.

Rüyada Çamurlu Su İçmek

İçinize attığınız sıkıntılar yüzünden ruhsal olarak zorluk yaşamak ve kendinizi yalnız hissetmek anlamına gelir. Kimsenin yardımınıza koşmadığını ya da sizin dertlerinize ortak olmadığını, sizinle birlikte mücadele etmediğini düşünebilirsiniz. Ancak aslında siz kendinizi başkalarından soyutluyor olabilirsiniz. Bazı şeyleri fazla abartmanız ve kuruntu yaptığınızı anladığınız takdirde daha rahat edeceksiniz.

Rüyada Çamurlu Su Süpürmek

Eğer bir süredir sizi adeta çileden çıkaran bir sorun varsa yakında bundan kurtulabilirsiniz. Büyük bir rahatlama söz konusu olur. Azim ve sabır ile birlikte her türlü zorluğun üstesinden rahat bir şekilde gelebilirsiniz. Eğer ikna etmeniz gereken kişiler varsa da onları ikna edeceksiniz. Özellikle bu kişiler aile içinden birileri olabilir.

Rüyada Çamurlu Su Sıçraması

Size kimin iftira attığını ya da arkasından iş çevirdiğinin farkına varmak anlamına gelir. Size karşı söylenen yalanlar da gün yüzüne çıkabilir ve kimin hakkınızda ne düşündüğünü öğrenerek kim dost kim düşman farkına varırsınız.

Rüyada Çamurlu Suyla Abdest Almak

Bir süredir uğraştığınız ve hayalleriniz olan plan ve projelerinizde çıkan aksilikler yüzünden vazgeçmek durumunda kalabilirsiniz. Bu sizi çok yıpratabilir. Verilen emeklerin sonuç almaması ya da geç sonuç alması yüzünden de hayal kırıklığı yaşamanız olasıdır.

Rüyada Çamurlu Suda Balık Tutmak

Her ne kadar birtakım problemler yaşasanız da umudunuzu arttıracak haberler almak anlamına gelir. Karşınıza iyi niyetli insanlar çıkabilir ve zorlukları atlatmanızda size yardımcı olup, size yardım eli uzatabilirler. Bir yandan sorunlarla uğraşırken, bir yandan da şans sizden yana olur.

Rüyada Çamurlu Su Görmek Diyanet

İslami ve dini rüya tabirlerine göre, rüyada çamurlu su görmek manevi yönden huzursuzluk yaşamak ve sıkıntıya yorumlanır. Size dert olan bir takım şeyler olabilir. Belki başkalarından duyacağınız şeyler keyfinizi kaçırabilir. Yolunda gitmeyen şeyler yüzünden canınız sıkılabilir.

Aşağıda yer alan “yorum yapın” kısmından gördüğünüz rüyayı paylaşırsanız, editörlerimiz tarafından rüyalarınız en kısa sürede yorumlanarak yayınlanacaktır. Ayrıca sitemizin iletişim bölümünden de bize ulaşabilirsiniz.

YORUMLAR

 1. Berna dedi ki:

  Merhaba Rüyamda evimin dış kapısının altından kirli su sızıyordu engellemeye çalışıp İmdat diye bağırıyordum daha sonra apartman görevlileri gelip Kazan dairesinden suyun geldiğini söylediler yorumlarsanız sevinirim Teşekkürler

 2. Mehtap dedi ki:

  Merhaba rüyamda karanlık bulanık huzursuz bir ortam vardı her yer kirliydi çamurlu su gibi eski iş arkadaşlarımı gördüm arkadaşlarımın ailesi ile sohpet ediyorduk bir yandan arkadaşımın babasınin el ile tacizine uğruyordum. Yolda o kötü hava da yürürken laf atan kızan erkekler vardı. O kadar huzursuz bir ortam ki gece yatmadan önce ibadetlerimi yapmadığı kötü bir kul olduğumu düşünerek uyudum. O kadar ki canım sıkkın anlatamam yağmur yağmış ta her yer pislik çamur bulanık karanlık huzursuz bir ortam

 3. Gözde sarıhan dedi ki:

  Rüyamda rüyamda bir şeye üzülüp suya atlıyorum ama su çamurlu, sonra oradan çıkıp biraz yukarıda tekrar atlıyorum su orada temiz ve berrak yukarıya doğru yüzüyorum su biraz yoksunlu oluyor. Sonra yosunların arasına çok girmeden sudan çıkıyorum

 4. Ahmet önder dedi ki:

  Rüyamda iki kişiyiz digeri tanıdık ama çıkartamadım çok susamisiz diger kişi sofra bezi gibi bir şeyin içine bir yerden su dolduruyor hava karanlık suyu eğilip iciyoruz. Lakin kafami kaldırdığımda suyun çamurlu ve içerisine fasulye kabuklarının yuzdugunu gördüm. Ve bunun içinde daha neler vardır diyerek parmagimi kullanarak ictigim suyu çıkartmaya çalıştım. Anlamı nedir?

 5. Murat sengun dedi ki:

  Camurlu su ıcınde tımsah vardı uzaklasmaya calıstım daga sona o tımsah havuz gıbı bır yerdeydı temız suydu ıcınde bırde cocuk vardı kurtarmaya calısıyordum.

 6. İmran dedi ki:

  Rüyamda sokak arasından dere gibi kuvvetli çamurlu akar su akıyor. Bende derenin içinde yüzer gibiyim. Çamurlu su üzerimden geçiyor. fakat belimden yukarısı suyun üzerinde bir elimle bir kapının eşiğini tutarak sudan çıkıyorum.

 7. Sevda dedi ki:

  BENIM 3 yaşında tümör ameliyati olan bi çocuğum var şuan Ankarada tedavi görüyor ben sivastayim bi kaç güne kadar ankaraya gidicem bugün ruyamda kizimin ağlayarak bana sarıldığını gordum ölecekmiş ben senden nasi ayrılacağım anne diye sarıldı boynuma bende ağlayarak uyandim elimde bi kucuk altin varmis onunla tedavi ettirmek istiyormuşum altını dolandırıp duruyorum sonra siyah çamurlu suyun icinde gordum kizim ölmüş Bi kaç gündür susuz kalmış ondan kana kana içiyor yattığı yerde bende diyorumki kizim gel ben sana temiz su vereyim diye o hala kana kana o sudan içiyor yatarak sonrada iste ağlıyoruz oyle uyandim bu arada olen amcamda bizi kandirmis olmemis mezardan cikmis gelmis ama bizden saklaniyomus onuda gordum onunlada sarıldık ağladık cok farklı bi rüyaydı yorum atarsanız sevinirim Allah hayırlara cikarsin

 8. Fatih dedi ki:

  Ormandan çamurlu su akıyordu ayaklarım biraz çamurlu suya değdi ama hemen arabaya binip ordan uzaklaştım

  1. admin dedi ki:

   Bu rüya borçların azalmasına yorumlanır.

 9. kerem dedi ki:

  rüyamda mezun oldugum lisede ki arkadaşlarımı gördüm. zaten bizler denizciydik üzerlerimiz de rüyada da aynı şekil de denizci üniforması vardı. topla oynuyorduk. sınıfımda ki kız topu yanlışlıkla çamura attı. sonra gidip ordan aldı tam bana atarken duvardan sekti koluma geldi kolum çamur oldu. bacağıma da sıçradı damlaları. sonra tuvalet de annemle temizlemeye çalışdık.

  1. admin dedi ki:

   Borçların ödenmesine ve maddi olarak rahat etmeye yorumlanır.

 10. Şahin dedi ki:

  Rüyamda su kanalından çamurlu su akıyordu hatta bi ara o kadar şidetlendi ki üstüme sıçradı. Karşı tarafta ise aynı kanaldan berrak su akıyordu… Sonra bir jörü vardı tahta karşıya geçmek için kızımla birlikte yürürken karşı taraftan bir akrabam bize doğru geliyordu…

  1. admin dedi ki:

   Bu rüya borçlaırn ödenmesine, evinizde berekete yorumlanır.

 11. Mustafa BULAT dedi ki:

  Merhaba, yolda birikmiş çamurlu suda kilolu 3-4 yaşlarında uzeringe giysi olmayan terk edilmiş bir erkek çocuğunu kucağıma aldım. Yorumkarmısınız.

  1. admin dedi ki:

   Bu rüya borçların azalmasına yorumlanır.

 12. Derya dedi ki:

  Babam ı gördüm camurlu su evin arkasından akıyordu baba suyu ordan geçmesine izin verme dedim ben abdestliyim üstüm kirlenir sen yolu aç dedi bu arada babam vefat etmiş

  1. admin dedi ki:

   Bu rüya borç külfetindne kurtulmaya yorumlanır.

   1. Dilek Gündüz dedi ki:

    Rüyamda küçük kanal gibi bir yere motorla su açıyoruz ve giriyoruz önce çamurlu su akip gelmeye başlıyor birazdan durulanir diye sonra o sudan kıyafetlerimiz akip gelmeye başlıyor bizde bulmaya tutmaya çalışıyoruz bu ne anlama gelir

    1. admin dedi ki:

     Bu rüya borçların azalmasına yorumlanır.

 13. Şafak dedi ki:

  Annem rüyasında benı görüyor. Boynumdaki kolyeyi almaya çalışırken benı çamurlu suya atıp kolyeyı almaya çalışıyor üstümde ıse beyaz bır t.shirt var . Annem gelip benı çamurlu sudan çıkartıyor. Şimdiden yorumunuz ıcın teşekkürler

  1. admin dedi ki:

   Bu rüya ilerleyen günlerde yüklü harcama yapmaya yorumlanır.

 14. Nazan dedi ki:

  Rüyamda bogazkoprusunde arkadaşımla yürüyoruz ama her yer çamur barikat var ilerde birden çamurlu su boyumuzu aşacak şekilde üzerimize geliyor boyumuzu aşıp için e aliyor birden uyandim

  1. admin dedi ki:

   Bu rüya birinin borç istemesine yorumlanır.

 15. Merve dedi ki:

  Rüyamda alt geçit gibi bir merdivenden bir şehire çıkıyordum. Şehirde her yer harabeydi ve terk edilmişti. Benim çıktığım yer bir binanın önü, bina yıkılmamış ama yanmış gibiydi bomboştu. Binanın önünde yerde bir çocuk çamurlu suyun içinde oynuyor, yuvarlanıyordu. Çocuğa kızıyordum çık napıyorsun evine git çık oradan diyordum. Burası biraz karışıktı, çocuk bana bu bina kütüphaneydi falan dedi bir şeyler söyledi. Sonra ben çocuğu kolundan tuttum çıkarmaya çalıştım bir yandan kızarak, çık falan dedim. Çocuk iyice yattı pis suya çıkmak istemedi, benim koluma da çamurlu su bulaştı. Erkek çocuğuydu. Alt geçitten buraya çıkmadan önce de acele acele koşturarak birini arıyordum. Askerler gördüm, hatta bir askeri arıyordum, benden kaçıyordu. Daha sonra bir sokağa saptım ve bahsettiğim alt geçitten oraya çıktım ve anlattığım kısmı gördüm. Yorumlarsanız çok sevinirim çünkü bu rüya beni çok etkiledi, iyi akşamlar.

  1. admin dedi ki:

   Bu rüya borçların yakında sona ermesine, maddi olarak rahatlamaya yorumlanır.

 16. Ahmet Burak dedi ki:

  Merhaba. Rüyamda çamurun içine kamyonun saplandığını ve kamyonun sağ ön ve arka tekerinin kırılmış ve her iki kırık tekerin yan yatmış olduğu gördüm. Çamura girmeden anından geçtim ve gittim. Yorumlarınızı bekliyorum.

  1. admin dedi ki:

   Bu rüya borçların bitmesine, maddi külfetten kurtulmaya yorumlanır.

 17. Muhammet Kalın dedi ki:

  Rüyamda bir kanal vardı ve ben usteydin birden camurlu şu gelmeye başladı ve odunlarla beraber yükseldi geliyordu ben de yükselen kanalın üstünde koşuyordum ve ne olduysa bir anda deniz kenarında ailem odun tutuyordu yorum yaparmisin iz kötü bise mi bu 🥺

  1. admin dedi ki:

   Bu rüya hayırlı bir şey için harcama yapmaya yorumlanır.

  2. Hayat dedi ki:

   Üst kataki komşumun dışarınadn bir delikten evinden aşağya çamurlu su akıyordu

   1. admin dedi ki:

    Bu rüya size borçlu birileri varsa ödemelerine yorumlanır.

 18. ibrahim dedi ki:

  Selamün aleyküm. Rüyamda bizim bahçede ben ve teyzemin oğluyla bir yere gidiyorken bahçemizin kenarında olmayan bir taş gördüm yerden 1 metre yüksekte ve 1 metre çapında bir taş gördüm ve birden ilgimi çekti taşın üstü de işaretler vardı çarpı isarebenzeyen kuyruklu barlı işareti gördüm ve elimle tasın aLtı ‘daki kahve rengi bir bölgeye elimle vurdum be arkası boş olduğunu hissedince toprağı çekmeye başladım ve taşın altında bir magara gördüm mağarada şu birikintisi vardır kirli bi şuydu tarafında bi iki yılan fok balıkları ve suda balıklar vardı akşam üştüydü zaten arkadaşıma şimdi kapatalım yatın sabah gü düz vakti gireriz dedim tam kapatırken orda bir balık sıçradı ve yanıma düştü elimle açtığımız kapağı kapattım ertesi şaban geldim tasa bakmaya taşın diyer tarafında doğusu da küçük ona göre yapılmış demir kalı vardı sonra sabah oldu uyandım ve ne anlama geldiğini merak ediyorum. Yardımcı olursanız çok sevinirim.

  1. admin dedi ki:

   Bu rüya borçlarınız varsa ödemeye ve başarıszlığın ardından yeniden başarıya ulaşmaya yorumlanır.

 19. Halimes dedi ki:

  Boş bir arazide koşuyorum birden yol çıkıyor karşıma ve duruyorum,o esnada araba geliyor karşıya geçmek için koşuyorum.Yolun karşısına geçer geçmez yol kenarındaki çamurlu suya düşüyorum ve her yerim çamur oluyor.Kalkıyorum temizlemeye çalışıyorum kendimi heryerime dolmuş çamur suları kulaklarıma bile girmiş deyip temizlemeye calisiyorum.

  1. admin dedi ki:

   Bu rüya yeni fırsatlar edinmek ve borçlarınız varsa ödemeye yorumlanır.

   1. Hatice dedi ki:

    Ruyamda evimizin karsisinda 4 tane cesme goruyorum 2 si berrak su akiyor diger ikisi hic akmiyor cesmeden su dolduruyorum tam doldu derken camurlu su akiyo ve bidonun ici camur oluyo yine ayni su ile orayi temizlemeye calisiyorum sonra bi kesinti eve dogru yoneliyorum bi bakiyorum yan apartmanda olay yeri inceleme girisi kapatmis adami oldurmusler leş gibide koku varmıs oyle uyandim

    1. admin dedi ki:

     Bu rüya evinize birkaç yerden birden bol para girmesine ve rahat geçime yorumlanır.

 20. Habibe dedi ki:

  Öncelikle oğlum çamurlu su birikintisine doğru yürüyordu onu durdurmak için koştum birden o gözden kayboldu, uyandım tekrar uyudum bu sefer annem ve ablam cekpasla yerleri Çamurlu sudan temizliyorduk .. yorumlarsanız sevinirim..

  1. admin dedi ki:

   Bu rüya borç ve masrafların yakında bitmesine yorumlanır.

 21. Çetin dedi ki:

  Rüyamda arkadaşlarla beraber gidiyordum bir tanesi dedi yüzek mi banyomu edek gibi şeyler dedi ve gittik arkadaşlar göbek kısmı seviyesi kadar çamurlu suyun içinde yarı çıplak ilerledi ben girmedim onları seyrettim ama bulunduğum yerllerde çok az su akıntısı vardı onların suyu çamurluydu benim yürüdüğüm kısım toprak üzerı az berrak su idi

 22. Havva dedi ki:

  Rüyamda çamurlu bir gölde yüzüyordum. Yüzerken gölün timsahlarla dolu olduğunu farkettim ve eşimi yardim için çağırdım. Eşim yavaşça göle bir iki adım attı ama çok tedirgindi. Beni kurtarıp kurtarmadığını görmeden başka bir rüyaya geçtim. Ailecek sofradayız ve benim çorbamda timsahın kuyruğu çıkıyor hem de pişmiş şekilde. Annem tatmamı söylüyor ve ben bi lokma tadıyorum timsahın kuyruğundan. Tadı yok gibiydi. Bu şeklilde rüyam bitti.

  1. admin dedi ki:

   Masraflarınzı artabilir ya da borca girmeniz gerekebilir.

 23. TURGAY dedi ki:

  Rüyamda çamurlu göl veya deniz veya büyük bir havuz da olabilir, çamurlu suyun içinde bir kadın sırtüstü yüzüyordu.

  1. admin dedi ki:

   Borçlarınız varsa bir kadının da yardımı ile biter.

   1. Havva - Melis dedi ki:

    Rüyamda Van gölü benim yaşadığım yerde oluyor içi çamur dolu ben oraya giriyorum çıkmak için çabalıyorum tam o sırada berrak su fışkırıyor göl berrak suyla doluyor seviniyorum ne anlama gelir acaba

    1. admin dedi ki:

     Elinize bol para geçebilir.

 24. Özer dedi ki:

  Rüyamda araba ile yarı belime kadar çamurlu suya battım

 25. Özer Kurtay dedi ki:

  Rüyamda araba ile yarı belime kadar çamurlu suya battım

  1. admin dedi ki:

   Beklenmedik masraflar ile karşılaşabilirsiniz.

 26. Buket dedi ki:

  Merhaba rüyamda eski taşıdığım evimde çamurşu su birikintisi ve erkek ayakkabısı gördüm ağlayarak anne buraya taşınmayalım diodum. Rüyamı yorumlarsanız cok sevinirim. İyi günler

  1. admin dedi ki:

   Borç kalmamasına ve maddi yönden rahatlamaya yorumlanır.

 27. Mehmet dedi ki:

  Rüyamda yat gibi bir teknede seyahat ederken temiz olan su yukarıdan çamurlu olarak dalga dalga gelmeye başladı tam yol ileri diye bir ses geldi çamurlu dalgalı suyun üzerine tam yol gittik teknenin arka tarafı duvar gibi biyere çarptı ama devam ettik dalgaları aştık anlamı nedir teşekkür ederim

  1. admin dedi ki:

   Deniz aşırı bir yere seyahat edilebilir, kazanç artar.

 28. Melisa dedi ki:

  Rüyamda eşimin başka biriyle tüm ailemizin yanında benimde bilgim dahilinde imam nikahı kıyıyordu hatırladığım kadarıyla kıza yardım etmek içindi bana dokunmıcağını söylemiş ama kıza sarıldığı için kızıyordum ağlıyordum daha sonra yıkanmak için suyu açtığımda temiz su akıyordu daha sonra çamurlu suya dönüştü hemen kapattım öylede uyandım bu ne anlama geliyor

  1. admin dedi ki:

   Geçimin rahatlamasına ve ev hayatınıza karışan birinin aileden uzak durmasına yorumlanır.

 29. Tayfun dedi ki:

  Rüyada Dedem, Ben ve kuzenim köye silah atmaya gidiyoruz. Arabadan indiğimizde sağ tarafımız deniz ve ileride de bir ağaç görüyorum. Ağacın üzerinde kunduzlar var. Gitsinler diye ateş ettiğimizde havaya onlar uçmaya başlıyor. Ağaca doğru ürüyoruz ama ağaca giden yolun arasını deniz bölmüş. Tam ben suya atladığımda kuzeim beni arkadan yakaladı ve geri çekti. Orası çamur batacaksın atlama sakın diye ve uyandım.

  1. admin dedi ki:

   Aile içinde mal mülk anlaşmazlığı varsa biter, herkes hakkı olanı alır.

  2. Merve dedi ki:

   Rüyamda annemin bir kumaş parçası ile arıtmış olduğu çamurlu suyu içiyordum.

   1. admin dedi ki:

    Küs olduğunuz biri ile barışmaya yorumlanır.

   2. hamza dedi ki:

    içinden olduğunuz sıkıntıyı annenizle paylaşın

 30. Güney dedi ki:

  Rüyada 4 5 kişi çamurlu suya düşüyoruz yüzerek çıkıyorum. hertarafım çamur için de sonra temiz şu görüyorum . Suya gireceğim devasa yengeçler olmuş oluyor suyun çevresinde Yanımda da erkek kuzenim var dönüp uzaklaşmak istediğimde daha küçük yengeçler olmuş oluyor yol kenarında ve uzun 1 tane yılan oluyor ben yılandan kaçarken uçmaya başladığımı fark ediyorum. uçarak uzaklaşıyorum oradan tekrar 4 5 kişilik ekibin yanına uçuyorum. Sonra otogarda olmuş oluyoruz güner var yanımda ozan var yine guner duvar dibinde duruyor tır dönüş yapacak duvara tam yaklaşıyor ama güneri görmüyor eziliyor güner duvarla tır arasında yere araç geri gidiyor güner yere düşüyor ezilmiş ama yaşıyor ambulans diye çığlık atıyorum yerlere yatıyorum ambulans derken yine uyanıyorum

  1. admin dedi ki:

   Başkaları yüzünden maddi zarara uğramak, ortak iş yapanların ortaklıklarının bozulmasına yorumlanır.

 31. Polat dedi ki:

  Rüyamda çamurlu suya girip bir sınır sanki geçiyorum koşarak birilerinden kaçıyorum çıkıp sanki ülke dışı gibi bir yere çıkıyorum sonra yine koşarak kaçmaya devam ediyorum

  1. admin dedi ki:

   Borca girmek ve masraf yapmak zorunda kalmaya yorumlanır.

 32. Muharrem dedi ki:

  Rüyada yol camurluydu garajdan araba çıkartırken erkek şahıs çamurlu su birikintisinden bardakla şifalıdır diye çamurlu su vermeye,satmaya çalıştı ben de istemedim komsumuz verdi dedim geri çevirdim ise gitmek için minibüse doğru yürüdüm çamurlu yolda

  1. admin dedi ki:

   Daha çok masraf yapmaya ancak istekleri gerçekleştirmeye yorumlanır.

   1. Songül dedi ki:

    Ruyamda birseyin arkasinda takili olarak suyun ustunden gdiiyoz esimle. Su tertemiz güzel baya uzun bir ırmak en son bi yerde duralim dediler kıyıya çektiler kiyida camur vardı. Sonra kendimi kıyıdan cıkmış bi arkadasima mor sari salkimli uzum veriyodumm o esnada ablam geldi. Troktorun ustundeyim. Ablam geri geri gitti ama kontrolsuz suruyo bagirdim dur diye. Hizli dönünce atladim bn troktorden ablama baktım troktorun bi tekeri cıkmış bağırirken uyandım

    1. admin dedi ki:

     Eşinizle birlikte daha çok para kazanmaya ve yakında hayırlı bir seyahat yapmaya yorumlanır.

 33. Çiğdem dedi ki:

  Rüyamda bir odada eşimle birlikteyiz içeri 6 veya 7 kişi giriyor hastane odasını ve bana bi şu veriyorlar bunu iç bütün hastalıkların geçecek diyorlar zorla suyu içiriyolar baya çokça içirdiklerinde soruyorum bu ne suyu diye ölü toprağı suyu diyorlar kusma çalışıyorum ama boğazımdaki çamurları kusamıyorum uyandığımda hala midem bulanıyodu.

  1. admin dedi ki:

   Başka birinden borç almaya ve zorlukları atlatmaya yorumlanır.

  2. Can dedi ki:

   Rüyamda üniversitemin kapısından çıkar çıkmaz ayağım takılıyor ve alnım çamurlu suya bulaşıyor. Sizce bu ne anlama geliyor

   1. Can dedi ki:

    Rüyamda üniversitemin kapısından çıkar çıkmaz ayağım takılıyor ve alnım çamurlu suya bulaşıyor. Sizce bu ne anlama geliyor

   2. admin dedi ki:

    Para kaybı olabilir.

 34. Yunus Emre dedi ki:

  Ben ve annem rüyada Afrika ya gitmisiz susadım ve annemden su istedim annem kuyudan şu icebilecegimi söyledi kuyudan suyu çekip baktığım zaman suyun camurlu olduğunu gördüm ve içmedim anneme kızıyorum bu su kirli nasıl içeyim diye annemde oğlum burda ki insanlar bunu içiyor diyor bende buraya temiz su olan bir kuyu acacagimi söylüyorum ve uyanıyorum.

  1. admin dedi ki:

   Şu günlerde paraya ihtiyacınız olabilir ve anneniz sizin para sıkıntınızı aşmanıza yardımcı olabilir.

 35. Zeynep dedi ki:

  Rüyamda metrodan çıkarken metroya çamurlu su akıyor. ben yürüyen merdivenle yukarı çıkarken su aşağıya akıyor. suya girmiyorum. yine başka bir yerde aynı şekilde ben geçtikten sonra oradan çamurlu su orayı basıyordu. beni etkilemiyordu.

  1. admin dedi ki:

   Bir yolculuk sebebi ile masraflarınız olabilir.

   1. Merve dedi ki:

    Çamurlu bir havuza girmişiz akrabalarımla tam içine dalacağım elim havuzun için de Bi akrabamın gözüne batıyor, dalıyorum, bir daha tekrar deniyorum yüzmek için yine başka bir akrabama çarpıyorum, ben de yüzmeden çıkıyorum çamurlu havuzdan..

    1. admin dedi ki:

     Fazladan masraf yapabilir, seyahaete çıkabilirsiniz.

 36. Cahit Fikirkoca dedi ki:

  Rüyamda susuyorum. Elime bardağı alıp musluğu açıyorum. Bardak çamurlu su ile doluyor. Suyu içemiyorum. Teşekkürler.

  1. admin dedi ki:

   Maddi yönden zarara uğramak, masraf çıkmasına yorumlanır.

 37. Fatma dedi ki:

  Biriyle çamurlu suda yürüyordum. O hep batıyor sonuna kadar ama benim sadece ayaklarım ıslanırdı.

  1. admin dedi ki:

   Biri yüzünden borca girebilirsiniz.

   1. Perihan dedi ki:

    Rüyam da 5 yasinda ki kizimin çamurlu bir su birikintisine yüz üstü düştüğünü gördüm.

    1. admin dedi ki:

     Zamanında yapılan masraflar yüzünden şimdi pişman olmaya yorumlanır.

 38. Sibel dedi ki:

  Çamurlu bir su birikintisinde (suyun boyu 1.55-1.60 arasında ve kıyıya max 2 metre uzak) annem suyun içinde ama çok yoğun bir çamur var ve sudan rahat çıkamayınca ben yanına gidiyorum. Onu yavaşça çekiyorum sonra erkek kardeşim hadi diye sesleniyor. Çünkü su dalgalanmaya başlıyor ama bu henüz sudan çıkmadan o telaşla uyanıyorum.

  1. admin dedi ki:

   Parasal yönden sıkıntı çekmeye yorumlanır.

 39. Emel kurt dedi ki:

  Bir mağaranın kapısındayım içeride mağaranın karşı duvarının önünde bir kadın duruyor. Ona tam laf atacakken arkasından çamurlu su fışkırdı birden mağara su doldu çamurlu su diye bağırarak çıktım. Dışarısı çimenlik yemyeşil üç adam var. Askermişler ama siviller künyelerini söylüyorlar. Ellerinde tabanca var üzerleri ıslak onlara koşup yardım istiyorum.

  1. admin dedi ki:

   Bazı borçlar ya da masraflar yüzünden dikkati harcama yapmanıza yorumlanır.

 40. Sahin dedi ki:

  Nerede ise tüm akrabalarım ile çamurlu akan bir suyun oradaydık. Hep birlikte köyden merkeze taşınma kararı almışız ve ben bunu başka bir komşudan duyuyorum. Genelde hepsi o sudan geçip beyaz bir arabanın içine binmeye çalışıyor. Arabayı görmek için suya basmadan kenarından gidiyorum ama babam, kardeşim falan o suyun içinden yürüyor. Ben annemi de o suya bastırmıyorum. Arabayı görüp geri dönüyorum ve dönerken suya biraz basıp yarısında kenara çekiliyorum. Çekildiğim ve bastığım yer çamurlu ama bizden önce su taşmış olduğu için orayı kirletmiş. Sudan geçen hepsine korkmuyor musunuz diyorum. Basmayın diyorum ama hepsi o beyaz arabaya gidiyor. Arabayı yakından çok gördüm ama içine binmedim. Siz köyden gidin ben burada kalacağım diye inatlaştım. Annem ağlarken onuda gitmeyiz biz diye teselli ettim, gözündeki yaşı sildim.

  1. admin dedi ki:

   Hane içerisinde paragöz biri ile anlaşmazlığa, mal mülk konusunda tatsızlığa yorumlanır. Ya da borç alıp verme gibi durumlardan akrabalarla küslük olabilir.

 41. Saadet dedi ki:

  Ruyamda yesil bir tarlada birileriyle araba suruyorum sonra baya bir arabanin icine girebilecegi genislikte camurlu derin su birikintisi goruyorum. Erkek biri icine atliyip yuzuyor batip cikip zar zor icinden cikiyor. Bana bulastimi hatirlamiyorum ama sadece arabayla ordan uzaklasmak istiyorum korkmusum ruyamda.

 42. Saadet dedi ki:

  Rüyamda yeşil bir tarlada birileriyle araba sürüyorum. Sonra baya bir arabanın içine girebileceği genişlikte çamurlu derin su birikintisi görüyorum. Erkek biri içine atlayıp yüzüyor. Batıp çıkıp zar zor içinden çıkıyor. Bana bulaştı mı hazırlanıyorum ama sadece arabayla oradan uzaklaşmak istiyorum, korkmuşum rüyamda.

  1. admin dedi ki:

   Yapılan hatalardan dolayı pişman olmak ve kısa sürede maddi durumu düzeltmeye yorumlanır.

   1. Pınar dedi ki:

    Merhabalar, Rüyamda yabancı bir adamla karşılaşıyorum bana sebepsiz iyi davranıyordu. Beni gezdirirken havuzlardan geçiyorduk, sonra çok güzel bir çamurlu su vardı şifalı olanlardan karşıya geçmek için dibe dalıp çıkmamız lazım dedi bana bu yabancı dediğini yapıp nefesimi tutup hemen daldım çıktığımda su dan garip bir şekilde üzerimde hiç çamur yoktu ama çok iyi hissediyordum. Yorumlayabilir misiniz?

    1. admin dedi ki:

     Borcu olan biri varsa öder ve üzerinizdeki maddi külfet kalkar.

 43. Zeyn dedi ki:

  Eşim bir yerde oturuyor, yanına gittiğimde yanından çamurlu su aktığını görüp endişeleniyorum. Orada ne var ne yoksa hepsini o suyun içine atıyoruz birlikte.

  1. admin dedi ki:

   Borçların olmasına ve bir süre parasal anlamda sıkıntıya yorumlanır.

 44. Ahmet dedi ki:

  Rüyamda teyzemgile gidiyorduk ve orada 1 bardak su istiyordum. Sonra gelen suyun çamurlu olduğunu fark ettim ve içmedim. Tuvalete diye kalkıp lavaboya döktüm suyu. Lütfen yorumlar mısınız?

  1. admin dedi ki:

   Aile içerisinde parasal problemler yüzünden akrabalar ile aranız açılabilir.

 45. Asya dedi ki:

  Rüyamda çamurlu su gördüm. Görümcem içinde yürüyordu.

  1. admin dedi ki:

   Görümcenizle aranızda yanlış anlaşılma olabilir, masraflarınıza da dikkat edin.

 46. Emine dedi ki:

  Rüyamda bulunduğumuz her yer sel gibi yani çamurlu su ile kaplıydı. Ve hani o çamurlu suların üzerindeki kayada annem ve ben yan yanaydık. Sol tarafımızda ve birazda alçakta yakındaki kayada kardeşim oluyor. Ve yine sağ tarafımızdaki alçak bir kayada aile sorunu yaşadığımı birisi oluyor. Ardından annem ve benim elimde yavru köpekler oluyor. O sorun yaşadığımız kişi elimizden yavru köpeği almak için uzanıyor ve yavru köpek altımızda işte çamurlu su olan sele düşüyor. Ve ardından kardeşim de o yavru köpekle beraber suda kayboluyor ve ölmüş oluyor. Acaba yorumlayabilir misiniz?

  1. admin dedi ki:

   Yeni bir gelir kaynağı bulmak ya da bir yerden elinize geçecek olan para ile birlikte borçların bitmesine yorumlanır.

 47. Leyla dedi ki:

  Sıcak, güneşli bir havada kupkuru bir dağın üstünden çamurlu su akıyor. Bu su nereden geliyor diye bakarken gök yüzü delinmiş gri bulutlar var, sadece dağın üzerinde. O delikten dağa çamurlu su akıyor, ürpertici, içimi sıkan bir görüntü, eşime gösteriyorum. O da gördüm diyor, gök delinmiş baksana deyince. Ben onu görmemiştim diyor. Allahım nelere kadir değil ki diyoruz. Biraz sonra biri geliyor. O da gördü mü acaba diye baktığımda delik kapanmış oluyor. Rüya aklıma geldikçe hala içim sıkılıyor. Yorumlarsanız sevinirim.

  1. admin dedi ki:

   Hayallerinize erişmenizde önünüze çıkan engelleri kolay bir şekilde aşacağınıza ve yakınlarınızdan destek göreceğinize yorumlanır.

DMCA.com Protection Status