Rüyada Cezaevinden Kaçmak

Rüyada cezaevinden kaçtığını görmek, her türlü bela ve müsibetten uzak durmaya yorumlanır. Eğer bir süre önce yaşanan bir sorun varsa üstesinden gelinir, kim haklı kim haksız ortaya çıkar. Size iftira atan veya hakkınızı çalan kimseler pişmanlık duyarlar. Davası olan biri ise sonunda davasının sonucunu alabilir, size borçlu kimseler öderler. Rüyada hapisten kaçmak, dini görevlerini yerine getiremeyen kimselerin yerine getirmesi ve vicdani huzura yorumlanır. Eğer hapiste olan bir yakınınız varsa o kişiden hayırlı haberler alınabilir.

Rüyada cezaevinden kaçan birini görmek, aranızda münakaşa olan kimseler ile uzlaşmak anlamına gelir. Çeşitli sebepler ile mahkemelik olduğunuz kişiler varsa ara buluculuk yapan biri olabilir. İki taraf da hakkı olanı alır.

Rüyada Cezaevinden Kaçmak Yakalanmak

Birine söylemiş olduğunuz yalan varsa bu yalanın ortaya çıkması anlamına gelir. Ya da gizi saklı olarak yapılan işler ortaya çıkar. Gizli bir ilişkisi olan birinin ilişkisini başkaları öğrenir. Başkalarından bir şey gizliyorsanız öğrenen birileri olabilir.

Rüyada Cezaevinden Kaçmak Diyanet

İslami rüya tabirlerine göre, yapılan hatalar sonrasında çok pişman olmaya yorumlanır. Üzdüğünüz biri varda bu kişinin kalbini geri kazanabilirsiniz. Size kızgın olan kimseler varsa gönülleri alınır. Kötü niyetli kimseler hayatınızdan çıkar.

Aşağıda yer alan “yorum yapın” kısmından gördüğünüz rüyayı paylaşırsanız, editörlerimiz tarafından rüyalarınız en kısa sürede yorumlanarak yayınlanacaktır. Ayrıca sitemizin iletişim bölümünden de bize ulaşabilirsiniz.

YORUMLAR
 1. Semanur dedi ki:

  bu rüyamdan bir gün önce kuzenlerim ve hiç tanımadığım genç bir adamla beraber bir köpekten kaçıyorduk sonra köpek en arkada olan benim sağ ayağımı ısırıyordu, bu rüyadan bir gün sonra yani bu gün ise hapise girdiğimi gördüm ancak sonra hapisten kaçmaya çalıştığımı gördüm sizce bu nasıl yorumlanır? şimdiden teşekkürler.

 2. Abdullah dedi ki:

  Rüyada tanımadığım biri ceza evi kapısını açıyor kaçmak için bende kaç kimse yok diye sözlü yardım ediyorum arkası dönük elinde silah olan bi asker kaçanı görmüyor ve mahkum kaçıyor yanıtlarsanız sevinirim teşekkürler.

 3. Eyyüp dedi ki:

  Zulüm edilen bir hapisten tanımadığım biriyle kaç a girişiminde bulunduk çöl bir araziydi kaçabildik ve hafif bir uyanmış gibi oldum tekrar uyudum sonra aynı hapishanede oldugumu gördüm ve bu sefer hapishanenin karşısında bür gurup 7.8 yaşlarında üstlerinde sarık ve ellerinde Türk bayrağını sallıyorlardı sonra tanıdığım eskiden bşr arkadaşımla tekrar kaçmaya kalktık ve uyandıgımda zor kalkıyordum baya bir agırlık vardı üstümde

 4. Selma dedi ki:

  Merhaba rüyamda hapise girmiştim ve girer girmez yanımda yüzünü hatırlamadığım bir kadınla oradan kactim birinin evine gizli girip saklandik ve daha sonra oradan çıkıp yüksek bir duvara tırmandık ve en tepeden oğlumu gördüm ve çıkmasını söyledim onu almaya indiğimde başka yöne doğru koştu ve yükseklerden atlayarak gideceğim yolun çıkışına iki adımla ulaştım ve daha sonra uyandım acaba rüyamın yorumu nedir

 5. Leyla dedi ki:

  Iyi günler rüyamda abimin cezaevinden kaçtığını görüyordum ve ben ve annemde ona yardım ettik kaçmasıni sağladık ama en son yine tutuklandı lütfen anlamını yazar mısınız tesekkurker

 6. Resul dedi ki:

  Rüyamda tanımadığım kişiler kelepçelerini kırıp kaçarken tesadüfen banada yardım ediyor ve kelepçemi çözerek polisten kaçıyorum. Anlamı nedir? Lütfen cevanlayın.

 7. Resul dedi ki:

  Mrb admin. Uykuda hiç umudum yokken birilerinin hapisten kaçtığını ve kaçarken bana da yardım ettiğini ve benimde hapisten kaçtığmı gördüm.kaçarken eşimi bir söförün telefonu ile aradığımı da hatırlıyorum. Anlamı nedir? Yorumlarsanız çok sevinirim.

 8. Kemal dedi ki:

  Sa rüyamda ellerim kelepçeli olarak pis bir tuvalete giriyorum tuvaletin deliğinden gecip hapishaneden kaçıyorum anlamı nedir ?

 9. Büşra dedi ki:

  Selamun aleykum dün gece ruyamda hapse giriyorum haksız yere orda ailemin korona olduğunu duyuyorum ordan kaçıyorum sonra kendim geri geliyorum sonra ordan bi sevgilim oluyo orayı seviyorum sonra orda beni birakip giden suan nefret ettigim eski sevgilimi görüyorum ama rüyamda hiç bisey olmamış gibi gülüyoruz arkadas gibiyiz ona kızgın değilim sonra boyle 2 grup var iyiler ve kötüler kavga ediyolar ama acayip kostümler giymişler ve acayip mekanlara gidiyolar kavga için böyle sanki animasyonun içinde gibiydim

 10. Gunel dedi ki:

  Rüyada kocamın ceza evinden kaçtığını görmüşüm eve geldiğini görmüşüm enide ceza evine döndüğünü gormuşum

  1. admin dedi ki:

   Bu rüya önemli bir haber alınmasına yorumlanır.

 11. Mücahit dedi ki:

  Selamun aleykum rüyamda kendimden yaşca büyük bir kadınla hapishaneden kaçtım. Kadinin cocucguda vardi. Cinsel iliski teklif etti fakat kabul etmedim. Sonra tek basima polislerden kacarak ilerledim kimseye belli etmemeye calistim hep gizlendim. Rüyamın sonlarına doğru bir çiçekçiye falan girdim o adam beni tanıdı polise haber verdi ben yine kaçtım ama sonra geri dönüp o cicekcide calisan birisini öldürdüm. Acaba bu karisik rüya nedir?

  1. admin dedi ki:

   Bir kadınla anlaşmazlığa düşmeye ve ikna etmeye çalışmaya yorumlanır.

 12. Ahmet şanlı dedi ki:

  Sa rüyamda bilmediğim bir suçtan ötürü kendimi hapishanede gördüm. Umutlarımın gittiğini düşündüğüm anda beni sevenlerin hepsini beni hapishaneden nasıl çıkaracakları hakkında planlar yaptığını gördüm ve bir şekilde hapishaneden kaçıp uzaklara gitmeyi başarırken dünyada ki her polis beni arıyordu. Bir eve girdiğimi gördüm evin çatı katındayım ve yakınlarım bana eğer buradan çıkarsan tekrardan seni yakalayıp hapise götürüleceğimi söylediler. Bende cevaben ha burdan çıkamamışım ha hapishaneden Özgür olamadıktan sonra bu hayatı nasıl yaşacağım şimdi diye rüyamda büyük üzüntü yaşadım. Yatmadan önce namazımı kulüp allahtan bağışlama ve tövbe diledim salavat getirip o şekilde yattım. Teşekkür ederim şimdiden.

  1. admin dedi ki:

   Bu rüya aile içinde hasta birinin sağlığına kavuşmasına ve öfkeli olduğunuz kişilerin gönlünüzü almasına yorumlanır.

DMCA.com Protection Status