Rüyada Cezaevinden Kaçmak

Rüyada cezaevinden kaçtığını görmek, her türlü bela ve müsibetten uzak durmaya yorumlanır. Eğer bir süre önce yaşanan bir sorun varsa üstesinden gelinir, kim haklı kim haksız ortaya çıkar. Size iftira atan veya hakkınızı çalan kimseler pişmanlık duyarlar. Davası olan biri ise sonunda davasının sonucunu alabilir, size borçlu kimseler öderler. Rüyada hapisten kaçmak, dini görevlerini yerine getiremeyen kimselerin yerine getirmesi ve vicdani huzura yorumlanır. Eğer hapiste olan bir yakınınız varsa o kişiden hayırlı haberler alınabilir.

Rüyada cezaevinden kaçan birini görmek, aranızda münakaşa olan kimseler ile uzlaşmak anlamına gelir. Çeşitli sebepler ile mahkemelik olduğunuz kişiler varsa ara buluculuk yapan biri olabilir. İki taraf da hakkı olanı alır.

Rüyada Cezaevinden Kaçmak Yakalanmak

Birine söylemiş olduğunuz yalan varsa bu yalanın ortaya çıkması anlamına gelir. Ya da gizi saklı olarak yapılan işler ortaya çıkar. Gizli bir ilişkisi olan birinin ilişkisini başkaları öğrenir. Başkalarından bir şey gizliyorsanız öğrenen birileri olabilir.

Rüyada Cezaevinden Kaçmak Diyanet

İslami rüya tabirlerine göre, yapılan hatalar sonrasında çok pişman olmaya yorumlanır. Üzdüğünüz biri varda bu kişinin kalbini geri kazanabilirsiniz. Size kızgın olan kimseler varsa gönülleri alınır. Kötü niyetli kimseler hayatınızdan çıkar.

Aşağıda yer alan “yorum yapın” kısmından gördüğünüz rüyayı paylaşırsanız, editörlerimiz tarafından rüyalarınız en kısa sürede yorumlanarak yayınlanacaktır. Ayrıca sitemizin iletişim bölümünden de bize ulaşabilirsiniz.

11 Yorum

 1. Leyla
 2. Resul
 3. Resul
 4. Kemal
 5. Büşra
 6. Gunel
  • admin
 7. Mücahit
  • admin
 8. Ahmet şanlı
  • admin

Yorum Yapın

DMCA.com Protection Status