Rüyada Davar Tırnağı Görmek

Rüyada davar tırnağı görmek, her geçen gün işlerinizde daha fazla kar elde etmek ve maddi olanakların çoğalmasına yorumlanır. Borcu olanlar ve borçları yüzünden bir türlü maddi rahata erişemeyen kişiler yakında rahatlar. Toplu olarak da borcunuzdan kurtulabilirsiniz. Bir yerden beklenen toplu para varsa yakında elinize geçebilir. Mal mülk satmak isteyenler sonunda ellerinden çıkarırlar. İhtiyaç duyulan gelire ulaşılır. Ekonomik yönden gösterilen çaba boşa çıkmaz ve çabanızın karşılığını tez zamanda alırsınız.

Rüyada büyük baş tırnağı görmek, çok zor günleri geride bırakmaya ve dert kederden kurtulmaya yorumlanır. Size karşı olan insanlar artık sizin yanınızda olurlar. Hane içerisinde de küs olduğunuz akrabalarınız varsa yakında sizi haklı bulabilirler. Sonunda herkes hakkı olanı alır. Miras konusundaki anlaşmazlıklar da biter.

Rüyada Koyun Tırnağı Görmek

Sofranızda rızkın her geçen gün artmasına yorumlanır. Sofranıza sürekli misafir gelir, hane içerisinde düğün dernek telaşı olabilir. Ya da başka sebepler ile evinizde rızık eksik olmaz. Hanede bekar biri varsa bu kişinin evlenmesine vesile olabilirsiniz.

Rüyada İnek Tırnağı Görmek

Küslüklerin bitmesi ve paranızın günden güne artmasına yorumlanır. Bir süre önce borç para verdiğiniz birileri varsa yakında geri öderler. Ya da zamanında sizin hakkınız olana el koyanlar, şimdi hakkınızı geri iade ederler. Herkes hakkı olanı alır. Er ya da geç haksızlıklar biter.

Rüyada Davar Tırnağı Görmek Diyanet

İslami rüya tabirlerine göre, aile geçiminde sıkıntı çekenlerin geçimleri rahatlar, sofralarında bolluk bereket olur. Aile içinde paraya ihtiyacı olan biri varsa yardım edilebilir. Aile büyükleri de size hayırlı haberler getirebilir, size yardım edebilirler.

Aşağıda yer alan “yorum yapın” kısmından gördüğünüz rüyayı paylaşırsanız, editörlerimiz tarafından rüyalarınız en kısa sürede yorumlanarak yayınlanacaktır. Ayrıca sitemizin iletişim bölümünden de bize ulaşabilirsiniz.

Yorum Yapın

DMCA.com Protection Status