Rüyada Doğum Görmek

Rüyada doğum görmek, çok iyi bir amele sahip olmak ve karşınıza iyi niyetli insanların çıkacağına yorumlanır. Bekar biri rüyasında görürse iyi bir ailesi olan talip çıkar. Evleneceği kişi ile saadet dolu bir hayatı olur. Evli biri rüyasında görürse evlatları vatana millete hayırlı olurlar. Gelecekte kendilerini gururlandıracak şeyler yaparlar. Rüyada doğum yapmak, bazı yorumcular tarafından da mal mülk sahibi olarak maddi sıkıntı çekilmemesi demektir. Evliliğinizde sıkıntılarınız varsa tez zamanda çözülür, eşinize karşı sevginiz artar. Rüyada doğuma gitmek, günahların affına ve yapılan hatalardan dolayı tövbe etmeye yorumlanır. Zamanında yaptığınız yanlışlar yüzünden çekilen vicdan azabı son bulur.

Rüyada doğum yaptırmak, dileklerinin kabul olmasına ve çok mutlu olacağınız bir isteğinize erişmeye yorumlanır. Ayrılan kişiler yeniden barışabilirler. Sevdiğiniz insan hatasını telafi eder. Rüyada doğum yapan kadın görmek, size yalan söyleyen ve kendi menfaati için sizi üzen bir kadına yorumlanır. Bu kadın gerçekleri sizden gizleyebilir.

Rüyada Doğum Anını Görmek

İş ya da eğitim hayatında yapılacak yeni bir başlangıç demektir. Önünüze yeni fırsatlar çıkabilir ve memnun olmadığınız bir şeyden kurtulabilirsiniz. Yeni yapılan başlangıçlar sizin için hayırlı olur. Yeni deneyimler kazanılabilir. Rüyada doğum yapmak üzere olduğunu görmek, kısmetin açık olmasına ve tez zamanda muradına ermeye yorumlanır. Çok büyük bir istek gerçekleşir.

Rüyada Doğum Sancısı Çekmek

Er ya da geç isteklerin gerçek olmasına, sabrın sonunda selamete erişmeye yorumlanır. Bir süredir sabır ile beklediğiniz bir şey sonunda gerçek olur. Hakkınız olana sahip olabilirsiniz. Üzerinizdeki baskı da ortadan kalkar, kişi özgürlüğüne kavuşur.

Rüyada Doğum Yapan Kedi Görmek

Kafanızı kurcalayan sorunların cevabını bulmaya ve fesatlık karıştırmaya kalkan insanlara karşı dikkat etmeye yorumlanır. Sizi sevdiklerinize karşı dolduruşa getirmeye ve aranızı bozmaya kalkan biri varsa, bu kişiden uzak durmanızda fayda var.

Rüyada Doğum Görmek Diyanet

İslami rüya tabirlerine göre, her türlü bela ve kederden kurtulmak gönül rahatlığına erişmeye yorumlanır. Vicdani yönden rahatlayıp sorumluluklarınızı yerine getirebilirsiniz. Kötü düşünceler ve kuruntudan kurtulup yeni heyecanlar yaşayabilirsiniz.

Aşağıda yer alan “yorum yapın” kısmından gördüğünüz rüyayı paylaşırsanız, editörlerimiz tarafından rüyalarınız en kısa sürede yorumlanarak yayınlanacaktır. Ayrıca sitemizin iletişim bölümünden de bize ulaşabilirsiniz.

YORUMLAR
 1. Aslı dedi ki:

  Merhabalar , annem rüyasında kendi babasının yani rahmetli dedemi görmüş, dedem beni doğurmuş rüyasında. Anneannem de varmış yanında. Hayırdır inşallah.

  1. admin dedi ki:

   Ailede hasta birinden iyi haberler almaya yorumlanır.

 2. Serap dedi ki:

  Hayirli akşamlar ruyamda hamile olduğumu gördüm doğurmak üzereydim iki tanıdık bayan beni bir odaya aldılar kim olduklarını hatirlamiyom ama.uzandım etraf kandi gordum normal doğum yapmışım çok sancı çekmedim sonra bana bir erkek çocuğunun olduğunu söylediler.ruyami hayırla yorumlar misiniz.

  1. admin dedi ki:

   Evinizde sevinç ve isteklerin gerçekleşmesine yorumlanır.

DMCA.com Protection Status