Rüyada Doktorla İlişkiye Girmek

Rüyada doktorla ilişkiye girmek, kendinize güveninizin artmasına ve içinizdeki gücü ortaya çıkarmaya yorumlanır. Zamanında kendinize inanıp güvenmediğiniz konularda artık daha cesaretli olmaya ve dimdik ayakta durmaya yorumlanır. Bir zamanlar çekindiğiniz ya da sizi küçük gören insanlar varsa artık onların karşısında dimdik durabilirsiniz. Zamanında başarısızlık yaşayanlar ikinci denemelerinde daha başarılı olurlar ve insanlar sizi takdir edebilirler. İşlerinizin gidişatı iyiye doğru olur. Rüyada doktor ile ilişkiye girdiğini görmek, aynı zamanda arzu edilen şeyleri hayata geçirmeye yorumlanır. Mesleğinize yönelik zor hayaller aşılır ve kendinizdeki gücü ortaya çıkarabilirsiniz. Size inanıp güvenmeyen kişiler çok şaşırırlar. Kendinizi mesleğinizde ispat etme şansı elinize geçer.

Rüyada doktorla cinsel ilişki görmek, başarıya ulaşmak ve gücünüzü kuvvetinizi toplamaya yorumlanır. İstediğiniz başarılara ulaşabilir ve çok mutlu olabilirsiniz. Sizden beklenmeye başarılar da olabilir ve inanmayan insanlar size karşı mahcup olabilirler. İş arkadaşlarınızın size bakış açısı değişir.

Rüyada Bayan Doktorla İlişkiye Girmek

Gönlü boş olan birinin yeni bir aşka başlamasına ve ilişkisinde daha önce olmadığı kadar büyük mutluluklar yaşamasına yorumlanır. Aynı zamanda iyi bir mesleğe sahip bir eş adayı da karşınıza çıkabilir. Özel hayatınızda sizi ve ailenizi mutlu edecek haberler olur.

Rüyada Doktorla İlişkiye Girmek Diyanet

İslami rüya tabirlerine göre, kendi mesleğinizde veya eğitiminizde çok başarılı olup çevrenizden hayranlık kazanmaya yorumlanır. İnsanların size karşı bakış açısı değişir ve sizdeki azmi görürler. Bir süredir çalışıp çabaladığınız halde bir türlü başarılı olamıyor iseniz de başarı yakın demektir. Çevrenizde başka başarılı insanlar varsa onlar size destek olabilirler.

Aşağıda yer alan “yorum yapın” kısmından gördüğünüz rüyayı paylaşırsanız, editörlerimiz tarafından rüyalarınız en kısa sürede yorumlanarak yayınlanacaktır. Ayrıca sitemizin iletişim bölümünden de bize ulaşabilirsiniz.

YORUMLAR
 1. Aknur dedi ki:

  Rüyamda yeni taşındığım evin aynı sokakta bir doktor yaşıyor. Sürekli benim arkamdan koşduruyor. Beraber kaldıgım kız arkadaşımdan benim köpeğimi alıp gezdirmeye çalışıyor. Sonra bir gün bu doktor bana açılıyor. Bende kabul ediyorum ve ilişkiye başlıyoruz. Sonrada evleniyoruz çok mutlu oluyoruz.

 2. Seyhan dedi ki:

  Rüyamda muayene eden dr un benimle ilişkiye girmeye çalıştığını ve boşaldığını gördüm bana iyileşmek için doğum yapman lazım dedi ben rahmim alındı dedim gerçek hayatta da rahmim alınmıştı yorumlarsanız sevinirim

 3. ercü dedi ki:

  Rüyamda doktorumla ters iliskiye girip menimi gördüm

  1. admin dedi ki:

   Bu rüya birinin sırlarını paylaşmasına yorumlanır.

DMCA.com Protection Status