Rüyada Dünyayı Yuvarlak Görmek

Rüyada dünyanın yuvarlak olduğunu görmek, büyük bir hayali gerçekleştireceğinize yorumlanır. Herkesin çok şaşıracağı bir olay olabilir. Uzun süredir bu hayaliniz yönünde çalışıp çalışıyorsanız yakında kavuşursunuz. Örneğin yurt dışında yaşama hayalleri kuranlar ileride bu hayallerini gerçekleştirebilirler. Tahmininizden farklı da olsa bir şekilde karşınıza olanaklar çıkabilir. Yeni yerler görüp çok daha güzel yerlerde yaşayabilirsiniz. İş ve eğitim hayatına da dair de size başarı getirecek fırsatlar önünüze çıkabilir.

Rüyada uzaktan baktığında dünyanın yuvarlak olduğunu görmek, hiç ummadık olaylar yaşanması ile birlikte hayallerine erişmek demektir. Anne babanızın gurur duyacağı şeyler olur. Hırs ve azim ile çalışıp çabalayanlar çalışmalarının karşılığını alır. Sıkıntılar biter, maddi manevi refaha çıkılır.

Rüyada Dünyayı Uzaydan Görmek

Maddi derde düşmemek ve kafanızın rahat olacağına yorumlanır. Başı dertte olanlar dertten kurtulurlar. Büyük sıkıntılar atlatılır. Bundan sonra şans sizden yana olur. Umutlarınız günden güne artar. Bekar olanlar ise çok mutlu olacakları bir evlilik yapabilirler. Hayatınızda meydana gelecek olan değişimler sizi çok mutlu edebilir.

Rüyada Dünyayı Yuvarlak Görmek Diyanet

İslami rüya tabirlerine göre, şansın açılmasına ve büyük hayallere kavuşmaya, farklı yerler gezip görmeye yorumlanır. Yeni yerler görüp ufkunuzu genişletebilirsiniz. Yaşadığı yerden memnun olmayanlar başka bir yerde hayatlarını sürdürebilirler. Size dert olan şeyler son bulur, para sıkıntısı çekilmez.

Aşağıda yer alan “yorum yapın” kısmından gördüğünüz rüyayı paylaşırsanız, editörlerimiz tarafından rüyalarınız en kısa sürede yorumlanarak yayınlanacaktır. Ayrıca sitemizin iletişim bölümünden de bize ulaşabilirsiniz.

YORUMLAR
  1. Yasemin dedi ki:

    Ruyamda bulundugumuz dünyaya başka bir sunya yanasmisti gokyuzunden yuvarlak kurelerdeki gibi görünüyordu ama

DMCA.com Protection Status