Rüyada Evin İçinde Mezar Görmek

Rüyada evin içinde mezar görmek, hayırlı bir rüya olmak ile birlikte ev sahibi olmak isteyen birinin ev satın alacağına yorumlanır. Kiracı olan kimseler birikimleri ile ev alıp kendi evlerinde oturabilirler. Kişi mal mülk satın alarak birikimlerini arttırır. Daha çok dünya malına sahip olur ve daha çok kazanır. Eğer bir süre önce ev yaptırmak isteyen biri bu rüyayı görürse ev yaptırabilir. Rüyada evde mezar taşı görmek, evinizde hasta biri varsa bu kişinin hastalıklarından kurtulacağına yorumlanır. Yaşanan sağlık sorunlarının ardından kişi sağlığının kıymetini bilir.

Rüyada evin içinde kabir görmek, sıkıntılı günleri geride bırakmaya ve aileniz için daha çok kazanıp onlara en iyi imkanları sağlamaya yorumlanır. Ailenizin rızkın artar ve onların maddi ihtiyaçlarını daha rahat bir şekilde karşılamaya başlayabilirsiniz. Rüyada evde tabut görmek, ev içi işsizlik veya başka sıkıntıların çözülmesine yorumlanır. Ailenizin durumu düzelir ve eskisinden iyi hale gelinir.

Rüyada Evin İçinde Boş Mezar Görmek

Kendini yalnız hissetmek ve sorunlarla tek başına mücadele etmek zorunda kalacağınıza yorumlanır. Ailenizden beklediğiniz destek gelmeyebilir. Size sırt çeviren kimseler olabilir ve tek başınıza evinizin geçimini sağlayıp evi çekip çevirebilirsiniz. Rüyada evin içinde kazılmış boş mezar görmek, eski mevzuların yeniden açılması ile birlikte keyfinizin kaçmasına yorumlanır. Bu hane içerisinde para pul ya da miras konuları olabilir.

Rüyada Evin İçinde Bebek Mezarı Görmek

Kolay geçime ve eskisinden daha az mücadele etmeye yorumlanır. Üzerinizde sorumluluklar azalabilir ve aile fertleri size destek olabilirler. Maddi ve manevi olarak onların yardımını alabilir, kendiniz için de zaman bulabilirsiniz.

Rüyada Evin Bahçesinde Mezar Görmek

Zorluk çekmeden elinize geçecek olan toplu para ya da mal mülk anlamına gelir. Eğer bir süredir beklenen ödemeler varsa size parasını ödemeyen veya paranıza el koyan biri varsa sonunda öder. Kişi hakkı olan geliri sağlar ve ailesini de mağdur etmez.

Rüyada Evin İçinde Mezar Görmek Diyanet

İslami rüya tabirlerine göre, yeni bir ev satın almak ve kendi evine geçmeye yorumlanır. Eğer evli olup eşinizin ailesi ile oturuyorsanız kendi evinize taşınabilirsiniz. Ev borcu ödeyen biri için de bu rüya borçlarının yakında kapanacağına yorumlanır.

Aşağıda yer alan “yorum yapın” kısmından gördüğünüz rüyayı paylaşırsanız, editörlerimiz tarafından rüyalarınız en kısa sürede yorumlanarak yayınlanacaktır. Ayrıca sitemizin iletişim bölümünden de bize ulaşabilirsiniz.

19 Yorum

 1. nefes
 2. Enes
 3. Beyzanur
  • admin
 4. Esma
  • admin
 5. Deniz begüm
  • admin
 6. Deniz begüm
  • admin
   • Deniz begüm
 7. halit
  • admin
 8. Faydalı
  • admin
 9. Fzehra
  • admin
 10. Irene
  • admin

Yorum Yapın

DMCA.com Protection Status