Rüyada Gökyüzünde Ejderha Görmek

Rüyada gökyüzünde ejderha görmek, size inanmayan ya da önünüze engel koymaya çalışan kişiler varsa sonunda sizin ne kadar haklı olduğunuzu görürler. Başarmak için emek harcadığınız bir işte sonunda başarı gelir. Hayalleriniz tez zamanda gerçek olur. Çok büyük emekler sonrasında çok güzel şeyler olur. Hayatınızda yaşanan eğişim sizin mutlu ederken düşmanlarınız bu duruma çok kıskanabilir. Hiç ummadığınız insanlar da sizi çekemeyebilirler. Rüyada gökyüzünde dragon görmek, aynı zamanda yer değişikliği yapmak ve başka bir yere taşınarak kendinize yeni bir düzen kurmak anlamına da gelir. Yurt dışında yaşamak için çabalayanlara güzel bir fırsat ellerine geçer. Yurt dışından güzel bir iş imkanı elde edilip yerleşilebilir.

Rüyada gökyüzünde uçan ejderha görmek, sağlık sorunları olan kişiler için iyileşmeye ve şifaya erişmeye yorumlanır. Psikolojik olarak da sizi rahatlatan haberler alabilirsiniz. Sonunda kendinize güven artar e bir konuda çekimser kalmak yerine kendinizi ön plana çıkarabilir, yeteneklerinizi ortaya koyabilirsiniz.

Rüyada Ateş Püskürten Ejderha Görmek

Düşmanlara karşı galip gelmeye ve iş hayatında da rekabetten kurtulup bir şeyler elde etmeye yorumlanır. Başarı artar ve makam mevki sahibi olunur. Sizin imkanlarınızda gözü olan ve çekemeyen kişiler kendi yoluna giderler. Size kötülük yapmak isteyen kişiler varsa korkup yanınıza yaklaşamazlar.

Rüyada Gökyüzünde Ejderha Görmek Diyanet

İslami rüya tabirlerine göre, endi hayalleri ve istekleri için çabalayan ve kendine bir yol çizen kişilerin tez zamanda isteklerine ulaşmasına yorumlanır. Ancak size inanmayan insanlar olabilir ve bu kişiler çok şaşırırlar. Kendi inandığını şeyler için verdiğiniz emeğe değer.

Aşağıda yer alan “yorum yapın” kısmından gördüğünüz rüyayı paylaşırsanız, editörlerimiz tarafından rüyalarınız en kısa sürede yorumlanarak yayınlanacaktır. Ayrıca sitemizin iletişim bölümünden de bize ulaşabilirsiniz.

YORUMLAR
 1. Kübra dedi ki:

  Rüyamda sabaha karşı hava aydinlaniyordu birden gökyüzü kıpkırmızı oldu ve ejderha simgesi çıktı çok korktum gözümü biraz kısmaya çalışırken gökyüzünden bı ejderha geldi ben yanimdakileri uyardım benim camimin önünde durdu ve ateş püskürttu cam kapalıydı dağıldı ateş sonra uzaklaştı ama heran görebiliyorum ewimin yakınlarına bi uçak düştüğünü gördüm ve bende bu arada o kadar gerçekçi bı rüya ki kıyamet kopuyo diyorum ve tövbe ediyorum

 2. Anıl dedi ki:

  Rüyamda oğlum eşim ben denizde yüzerken gökyüzünde üç ejderha belirdi, üçümüz çok hızlı yüzerek birbirimizi hızlandırarak karaya çıktık.

 3. Erdal dedi ki:

  Rüyada akşam üstü eşimle oğlum balkonda gökyüzünde üstünde biri olan kahverengi uçan bir ejderha görüp bana sesleniyor telefona ejderhayı çekmak için balkona koşturuyorum ejderha binaya iyicene yaklaşıp balkona konuyor o korkuyla hepimiz mutfağa kaçıp balkon kapısını örtüyorum ben ayakkabılarımı giyip hepimizin dışarı çıkmasını söylediğim anda balkon kapısının açıldığı an dış kapıdan kaçıp kapıyı ailemin üstüne kapıyorum onları ejderhayla bırakıyorum

 4. Pelin dedi ki:

  Ruyamda gokyuzunde ucan bir ejderha yanima inerek insana dönüştü ve birlikte dua ettik daha sonra dönüşen insan evlerin kapisina ekmek dagitti ve bana beraber hep dua edelim dedi

 5. Tuğba dedi ki:

  Merhaba, rüyamda gündüz vakti dışardayım ve gökyüzü birden yağmur yağacak gibi koyulaştı ardından bazı noktalarda hani gökyüzünden hortum iner ya yere, tıpkı onun gibi ama hortum değil ateş koru, lav gibi kalın lav olukları oldukları noktaya inmeye başladı, ben çok korktum o noktalardan uzaklaştım diğer insanlara da bir şey olmadı güya olağan bir şeymiş. Yorumu nedir? Halâ gözümün önünde gerçek gibi.

  1. admin dedi ki:

   Bu rüya büyük bir engeli aşmak, maddi güce sahip olmaya yorumlanır.

 6. Elif dedi ki:

  Rüyamda yıldızlar gökyüzünde dağınık haldeydiler bu yüzden pek seçilemiyordu. Havada biraz puslu idi. İçeri girdim çıktım baktım 2 küme halinde her kümede 7 8 yıldız olacak şekilde toplanmışlar. Ve çok net görünüyordu. Havadaki pus gitmiş gökyüzü simsiyah berraktı ışıksız yerden izler gibi. Çok şaşırdım arkadaşıma haber vermek için içeri girdim çıktım o gelince kümeler bozulmuş kümenin biri kalp şeklinde olmuştu kırmızı oldu yıldızlar ve çoğaldı 200 tane olmuştur. İçinden beyaz yıldızlarla ok geçiyordu . Yıldızdan oluşan ok, kırmızı yıldızdan oluşan kalbe girip çıkıyordu. Diğer kümenin halini hatırlamıyorum

  1. admin dedi ki:

   Bu rüya güç ve otoriteye, çalışma hayatında yükselmeye yorumlanır.

DMCA.com Protection Status