Rüyada Görücü Görmek

Rüyada görücü görmek, hayatınıza anlam katan olaylar yaşamak ve yapılacak olan yeni başlangıçların habercisidir. Gelecek günlerde çok müjdeli haberler alınabilir. Kişinin kısmeti açılır ve dilekleri gerçek olur. Başka bir yerde yaşama hayali olanların bu hayali gerçekleşir. Ya da özel hayatınıza dair evlenme hayali olanlar yeni talipleri çıkar. İlişkisi olanların evlilik yolundaki engelleri ortadan kalkar. Hane içinden de evlenmenizi istemeyen kişiler her ne kadar engel olmaya kalksalar da engel olamazlar. Rüyada kız isteme görmek, bekar olan birinin evlenmesinde yardımcı olmak ve hayır duası almak demektir. Tanıştıracağınız iki kişi evlilik kararı alabilir. Başka birinin yuva kurmasında sizin büyük bir iyiliğiniz dokunabilir, sevenler kavuşur.

Rüyada görücü usulü ile evlenmek, şansın ve talihin açılmasına, yüzünüzde tebessümün eksik olmayacağına yorumlanır. Gerçek hayata evlenmek isteyenlerin kısmetli açık olur ve tez vakitte nikah masasına otururlar. İlişkisi olmayanlar başka birinin aracılığı ile evlenecekleri insanla tanışabilirler.

Rüyada Görücü Gelmesi

İyi bir eş adayına yorumlanır ve kişi kuracağı yuvada çok mutu olur. Daha önce hayal ettiği şeyler şimdi gerçek olur. Evlilik hayatında mutluluklar artar. Rüyada görücü geleceğini duymak, sizden hoşlanan ve haber göndermek isteyen birine yorumlanır. Rüyada görücüye çıkmak, hayırlı bir kısmete yorumlanır. Evleneceğiniz insan aileniz tarafından çok sevilebilir.

Rüyada Görücü Gitmek

Hane içerisinde bekar ve evlenmek isteyen biri varsa yakında bu kişinin düğün dernek telaşı başlayabilir. Evde kalanlar eş bulurlar. Aradığınız kişi karşınıza çıkar. Tam da hayal edildiğini gibi bir düğün ile dünya evine girilebilir.

Rüyada Görücü İçin Hazırlanmak

Çalışmaktan özle hayata vakit ayıramamak ve eğri planda bırakmak anlamı a gelir. Kariyer peşinde koşan insanlar gün geçtikçe daha da kendini işlerine kaptırabilirler. Bu yüzden ilişkisi olanlar da evlilik planlarını erteleyebilirler.

Rüyada Görücüye Hayır Demek

Rüyada gelen görücüye hayır demek, evlenmenizi istemeyen kişilere yorumlanır. Kendi menfaati için sizin yuva kurmanızı istemeyen yakınlarınız olabilir. Rüyada görücü geldiğini görmek ama istememek, bazı yorumcular tarafından da sevdiğiniz insan ve aileniz arasında kalmaya yorumlanır. Sevdikleriniz ile aranızda büyük sorunlar baş gösterebilir.

Rüyada Görücü Görmek Diyanet

İslami rüya tabirlerine göre, yapılacak yeni başlangıçların habercisidir ve gelecek günlerde çok hayırlı olaylar olabilir. Bekar olanlar iş ve özel hayatlarında aynı anda mutluluk yaşarlar. Kısmetleriniz artar ve ev hayatında konfor huzur bulunur.

Aşağıda yer alan “yorum yapın” kısmından gördüğünüz rüyayı paylaşırsanız, editörlerimiz tarafından rüyalarınız en kısa sürede yorumlanarak yayınlanacaktır. Ayrıca sitemizin iletişim bölümünden de bize ulaşabilirsiniz.

15 Yorum

 1. Seda
 2. Ciel
  • admin
 3. Üsame
  • admin
 4. Nuray
  • admin
 5. Derya
  • admin
 6. Yesil
  • admin
 7. Ayşe
  • admin
 8. Ece23
  • admin

Yorum Yapın

DMCA.com Protection Status