Rüyada Mevlit Görmek

Rüyada mevlit görmek, hiç kimseyi incitmemek ve gönül kazanmak hayırlı işler yapmaya yorumlanır. Yapılan iyilikler karşılığında sevdikleriniz zor ve düşkün durumdan kurtulurlar. Özle hayatınızda her şey yoluna gider. Size sıkıntı veren konularda gönül rahatlığı olur. Yastığa başınızı koyduğunuzda vicdani yönden rahatsız olduğunuz bir şey varsa yakında geçer. Sonunda vicdani yönden kişi rahat eder ve görevlerini yerine getirir. Hiç kimsenin hakkı sizde kalmaz. Rüyada mevlüd görmek, aynı zamanda ölmüşleri için hayır işlemek ve gelecek günlerde mevlide katılmak demektir. Rüyada okuma görmek, hem kendiniz hem de sevdikleriniz için hayırlı olacak şeyler yapmak ve toplumda saygınlığın artmasına yorumlanır. İlim irfan sahibi insanlarla muhabbetler yapılabilir.

Rüyada mevlit kalabalığı görmek, sevdiklerinizin artmasına ve barış içerisinde olmaya, hiç kimse ile küs kalmamaya yorumlanır. Hane içerisinde düğün dernek vesilesi ile de akrabalarınız ile toplanabilirsiniz. Rüyada mevlit hazırlığı yapmak, sofranızda rızkın artması ve misafir ağırlamak demektir. Bekar olanlara görücü gelebilir.

Rüyada Mevlit Okutmak

Ev hayatında huzura ve barışa yorumlanır. Ev içindeki sorunlar tez zamanda çözülür, eşler arasındaki problemler biter. Rüyada mevlit okuyan birini görmek, evinize hayırlı misafir gelmesine ve evinizde hoş sohbet muhabbet olmasına yorumlanır. Rüyada mevlid okumak, tatlı dilli biri ile tanışmak ve bekar olanlar için de iyi huylu hoş ve muhabbeti olan biri ile evlenmeye yorumlanır. Rüyada ölmüş birinin mevlit okuttuğunu görmek, iyi ahiret hayatına yorumlanır. Hane içinde hastalık sahibi biri varsa da iyi haberler alınır.

Rüyada Mevlit Dinlemek

Kötü niyetli insanlardan uzaklaşmak ve temiz kalpli insanların hayatınıza girmesine, ili irfan sahibi olmaya yorumlanır. Rüyada mevlit duymak, hayırlı haberler alınmasına ve aile geçiminin rahatlamasına yorumlanır. Eğer ailede durumu kötü biri varsa iyi olur.

Rüyada Mevlit Yemeği Görmek

Sofranızın rızkının ve bereketinin günden güne artmasına, evinize giren nimetleri sevdikleriniz ile paylaşmaya yorumlanır. Rüyada evde yemekli mevlit okutmak, yeni bir ev almak ya da daha güzel bir eve taşınmak, mal mülk sahibi olmaya yorumlanır. Rüyada mevlit yemeği yemek, aile büyüklerini evinde ağırlamak ve evinizde eksikleri gidermek, rahat geçime yorumlanır.

Rüyada Mevlit Pilavı Görmek

İşlerinizde bereketli bir döneme girmek ve yeni kazanç kapıları aralamak ya da yeni müşteriler kazanmak anlamına gelir. Gelirinizin artmasına yardımcı olacak imkanlar karşınıza çıkabilir. Borcu olanların borçlarına kapatabilecek kadar para ellerine geçebilir.

Rüyada Mevlit Şekeri Görmek

Sevdikleriniz ile daha samimi olmak, sohbet muhabbetin artmasına, yalnız kalmamaya yorumlanır. Ailenizle aranızdaki tatsızlıklar biter. Size küs olan kişiler barışır. Ayrılıklar son bulur. Rüyada mevlit lokumu görmek, yeni bir mal mülk satın alıp yatırım yapmaya, aileden de maddi destek almaya yorumlanır.

Rüyada Mevlide Gitmek

Yapılan ortak işlerin sizin için çok hayırlı olmasına yorumlanır. İş hayatında da yeni sorumluluklar üstlenebilir, makam mevki yükselmek için verdiğiniz çaba boşa gitmez. Rüyada mevlide davet edilmek, hane içerisinde hayırlı bir olaya ve davet almaya yorumlanır.

Rüyada Mevlit Görmek Diyanet

İslami rüya tabirlerine göre, hayırsever insanlar ile bir araya gelmek ve iyi işler yapmak, başkalarına iyiliğinin dokunmasına yorumlanır. Hiçbir menfaat beklemeden güzel işler yapılabilir ve hayır duası alınabilir. Özel hayatınızda yaşadığınız sıkıntılar varda yakında son bulur.

Aşağıda yer alan “yorum yapın” kısmından gördüğünüz rüyayı paylaşırsanız, editörlerimiz tarafından rüyalarınız en kısa sürede yorumlanarak yayınlanacaktır. Ayrıca sitemizin iletişim bölümünden de bize ulaşabilirsiniz.

YORUMLAR

 1. Selda dedi ki:

  Rüyamda mevlüt okutacağım. Bir komşumun çocukları varmış 3 erkek isimleri beraat miraç diğerinin ismini hatırlamıyorum. Benim eve geliyorlar mevlüt okumasına

 2. İdris dedi ki:

  Merhaba rüyamda biri beni uyuduğum koltuğun üzerinde elleriyle boğuyor du Kafasında sarılmış yeşil sarık yada puşi vardı beyaz gömlek giymişti ve kırmızı yada mor gibi bir renk pantolon vardı karşı koyup elini ısırdığım da yüzü değişiyordu yanlış hatırlamıyorsam çocuk yüzü gibi oluyordu Yorumlarsanız sevinirim Kurban Bayramı mız mübarek olsun

  1. admin dedi ki:

   Bu rüya birinden gelecek olan desteğe, iyilik görmeye yorumlanır.

   1. Ahmet dedi ki:

    Merhaba rüyamda iş yerindeki yönetici telefonla beni arıyor ve telefon da önce tartıştık sanırım ise çağırdık gelmemiş sin dedi sonra dedim konunun benle alakası yok ve başka bir arkadaşımın la alakalı olduğunu söyledim ben değilim akın dı dedim sonra yumuşadı yanlış anlamışım dedi ve tartışmamız tatlıya bağlandı

 3. Saeı dedi ki:

  Rüyamda ölen bir kişinin mevlidine gidiyorum ailem akrabalarım hepimiz bir masada oturuyoruz mevlid yemeği yiyoruz kimse masadakinin dışında yemek istemiyor herkes paylaşıyor masadakileri yiyorduk

  1. admin dedi ki:

   Bu rüya evinizde berekete ve borçların bitmesine yorumlanır.

 4. İdris dedi ki:

  Rüyada mevlide gitmiştim mevlitte yemek dağılıyor du sıra bana gelince yemek bitmişti bana yemek kalmamıştı

  1. admin dedi ki:

   Bu rüya hayırlı kazanca ve berekete yorumlanır.

 5. Özlem dedi ki:

  Rüyamda Mevlüde gidiyorum oruçluyum orada ekmek veriyorlar orucumu unutup biraz yiyorum sonra hatırlayıp yemeği bırakıyorum

  1. admin dedi ki:

   Bu rüya birinden iyilik görmeye, helal kazanca yorumlanır.

 6. Tuğba dedi ki:

  Rüyqmda evimde mevlid okuncakmış eski bayan kuran kursu hocamı görüyorum tokalaşmak istiyorum şuan görüşmüyoruz diye elini vermiyor ama mevlidimi o okuycakmış ona yüzük almışım gümüş alyans ve taktaş anlamı nedir acaba?

  1. admin dedi ki:

   Bu rüya çok istediğiniz bir şeyin gerçekleşmesine ve ailede birlik beraberliğe yorumlanır.

 7. Müzra dedi ki:

  Rüyamda evimde arkadasimin eski nisanlisinin babasi vefaat etmis mevlütü benim evimde okunuyordu evim baya kalabalikti.. babasi daha yasiyor ama..
  acaba neye yorumlanir simdiden tsk ederim

  1. Müzra dedi ki:

   Benim ama evimde girdigimde haberim oluyor mevlüt okundugu.. yani evime girdigimde görüyorum öylelikle ögreniyorum

  2. admin dedi ki:

   Bu rüya hayırlı bir talip haberine yorumlanır.

 8. Khanda dedi ki:

  Ruyada mevlite gitmek icin hazirlanirken erkek kuzenim bana bir poset dolusu seker verdi, anlamini ogrenmek istyorum.

  1. admin dedi ki:

   Bu rüya evinizde hayırlı misafir ağırlamaya yorumlanır.

 9. Zeynep dedi ki:

  Annem rüyasında beni mevlüt okurken görmüş bittikten sonra hocalar alkışlamış. Yorumlarsanız sevinirim

  1. admin dedi ki:

   Bu rüya birinden hayır duası almaya yorumlanır.

 10. Turgay Dervişoğlu dedi ki:

  Rüyada eski Eşimin mevlüt okutması ne anlama geliyor

  1. admin dedi ki:

   Hayırlı bir haber duymaya yorumlanır.

DMCA.com Protection Status