Rüyada Gözünde İt Dirseği Çıktığını Görmek

Rüyada gözünde it dirseği çıktığını görmek, hep istediğiniz ama bir türlü alamadığınız bir şey varsa o şeyi satın alacağınıza yorumlanır. Para biriktirdiğiniz ve hep sahip olmak istediğiniz bir şey varsa sonunda sahip olunur. Elinize geçecek olan toplu para ile birlikte isteklerinizi yerine getirebilirsiniz. Ev ya da araba satın almak isteyen kişiler sonunda mal mülk yatırımı yapacak kazanca ulaşır, borca girmekten çekinmezler. Maddi konularda istekleriniz gerçek olur. Rüyada gözünde bir şey çıktığını görmek, kıskanç ya da iyiliğinizi istemeyen , kişilerden bir şeyler gizlemek demektir. Bazı plan ve projelerinizi kimseye söylemeden sürdürebilirsiniz. Kişi gizli saklı bir ilişkiye de başlayabilir. Başkalarının nazarına gelmekten korktuğunuz bir konuda da her şeyi gizleme ihtiyacı duyulabilir.

Rüyada gözünde arpacık çıktığını görmek, nazar ve kem gözden uzak durmaya, en hayırlısı neyse onun olacağına yorumlanır. Bir süre önce görüp de gözünüzün kaldığı bir şeye sahip olabilirsiniz. İşi istekleri için verdiği mücadelede zafere ulaşır. Tabi mesleğinizde de ulaşmak istediğiniz bir hedef varsa ulaşılır.

Rüyada Gözünün İçinde Sivilce Çıkması

Büyük güçlükler ve emekle kazanılan paranın bolluk ve bereketini görmeye yorumlanır. Sahip olduğunuz mal mülk ve olanakları koruyabilirsiniz. Zor koşullarda kazanılan para sonrasında hayır getirir. Anne babanızın da sizin için emekleri boşa gitmez.

Rüyada Gözünde İltihap Görmek

Henüz tanışmadığınız ancak uzaktan gördüğünüz biri ile tanışıp görüşmeye başlamaya yorumlanır. Bir süredir sizden hoşlanan ve duygularınız gizleyen biri varsa duygularını size açabilir. İlişkisi olanlar ise akıllarını karıştıracak biri ile tanışabilirler.

Rüyada Gözünde İt Dirseği Çıktığını Görmek Diyanet

İslami rüya tabirlerine göre, uzun zamandır aklınızda olan bir şeye sahip olmak ve güzel fırsatlar ele geçirmeye yorumlanır. Size karşı fitne fesatlık besleyen kimselerin zararı dokunmaz. Kıskanç biri varsa bu kişiden bir şeyler gizlemeniz gerekebilir. Bir süreliğine idealleriniz ve isteklerinizi kimseye söylememek konusunda biri sizi uyarabilir.

Aşağıda yer alan “yorum yapın” kısmından gördüğünüz rüyayı paylaşırsanız, editörlerimiz tarafından rüyalarınız en kısa sürede yorumlanarak yayınlanacaktır. Ayrıca sitemizin iletişim bölümünden de bize ulaşabilirsiniz.

4 Yorum

  1. Gülşah
    • admin
  2. Tülay
    • admin

Yorum Yapın

DMCA.com Protection Status