Rüyada Hamilelik Görmek

Rüyada hamilelik görmek, kendi hayallerinizin yakında gerçeğe dönüşmesine ve azmin sonunda başarıya ulaşmaya yorumlanır. Hayattan istediklerinizi hayat size verir. İşsiz iseniz güzel bir iş fırsatı yakalanabilir. Kariyeriniz için büyük bir adım atabilirsiniz. Kalbiniz boşsa iyi bir eş adayının habercisidir. Evli olan biri bu rüyayı görürse, mal mülk sahibi olabilir. Yakında çok hayırlı gelişmeler olur ve mutluluğunuz günden güne katlanır. Rüyada gebelik görmek, zenginlik ve başarının habercisidir. Şimdiye kadar çok emek verdiğiniz her ne varsa bu emeklerin karşılığında güzel fırsatlar elinize geçer. Müjdeli haberler alabilirsiniz.

Rüyada ikiz hamilelik görmek, iki yerden birden şansın bahtın açılması şeklinde yorumlanır. Gelecek haberlere çok şaşırabilir ve ikilemde kalabilirsiniz. İki farklı iş teklifi gelebilir. Ya da iki farklı eş adayı da talip olabilir. Kısmetiniz çifter çifter olur.

Rüyada Hamile Olduğunu Görmek

Mal mülkün artacağına ve yapacağınız yatırımların çoğalacağına yorumlanır. Kendi işini yapanlar mesleklerine de yatırım yapabilirler. Kursa gidebilir mesleğinizde kendinizi uzmanlaştırabilirsiniz. Rüyada hamile kalmak, büyük bir kısmet demektir. Çocuk sahibi olmak isteyenler için de hayırlı bir rüyadır. Rüyada bekarken hamile olmak, kariyerinizde başarıya ve iyi bir eş adayına yorumlanır. Rüyada evliyken hamile kalmak, yeni mal mülk ve bebek sahibi olmak demektir.

Rüyada Başkasını Hamile Görmek

Birinden büyük bir iyilik görmeye yorumlanır. Zamanında iyi davrandığınız ve iyilikte bulunduğunuz biri şimdi size iyilikte bulunabilir. Rüyada hamile kadın görmek, bir kadından gelecek olan habere çok mutlu olmaya yorumlanır. Rüyada akrabanın hamile olduğunu görmek, sizi ve ailenizi mutlu edecek haberlerin gelmesine, hane içinden hayırlı haberler almaya yorumlanır.

Rüyada Hamilelik Testi Görmek

Bir süredir mutsuz olanlar için yakında mutlu olacağınız haberler almaya yorumlanır. Rüyada gebelik testi görmek, aynı zamanda temkinli davranıp daha mutlu olmak ve hatalardan kaçınmak şeklinde de yorumlanabilir.

Rüyada Hamilelik Görmek Diyanet

İslami rüya tabirlerine göre, çok mutlu olmaya ve kısmetlerin çoğalmasına yorumlanır. Hayatınızda her ne eksik ise yakında tamamlanır. Yalnız olanların karşısına hayat arkadaşı çıkar. Bir süredir bekleyişte olan kişilerin bu bekleyişleri son bulur.

Aşağıda yer alan “yorum yapın” kısmından gördüğünüz rüyayı paylaşırsanız, editörlerimiz tarafından rüyalarınız en kısa sürede yorumlanarak yayınlanacaktır. Ayrıca sitemizin iletişim bölümünden de bize ulaşabilirsiniz.

YORUMLAR

 1. Aslım dedi ki:

  Bekarım. Rüyamda vücut ağrısı halsizlik gibi şeylerle acile gidiyorum. Ailem de yanımda. Hemşire elinde kağıtla geliyor böyle olmanızın nedeni hamilesiniz diyor . Bende nasıl olur diye düşünüyorum . Kanımda çıkmış bir şey yapmadığımi nasıl kanıtlayacağım diye korkuyorum.

 2. Hülya dedi ki:

  Merhabalar ; Rüyamda karnı burnunda hamile idim. Doğum yapacağım yerde, bir askeri bando vardı. Doğum için sedyeye çıktım, hastane kapısı önünde ebe kontrol etti.bebeğin başı görünüyor sancı gelir gelmez doğuma alalım dedi. Ama benim ağrım sancım yoktu. Çok rahattım. Birde şaşkındım. (gerçek hayatta bekarım) Teşekkür ederim.

  1. admin dedi ki:

   Bu rüya kısmetin açılmasına ve hayallere erişmeye yorumlanır.

 3. RÜMEYSA KARANİS dedi ki:

  Normalde bekarım rüyamda hamileydim eşim bana çocuğu yaz geçsin Ekim kaşın gibi doğur dedi anlamı nedir acaba

 4. RÜMEYSA KARANİS dedi ki:

  Normalde bekarım rüyamda hamileymişim eşim bana diyor ki çocuğu Ekim kasım gibi doğur acaba anlamı nedir

  1. admin dedi ki:

   Bu rüya berekete ve evinizde sevince yorumlanır.

 5. Duygu dedi ki:

  Ben rüyamda hamile olduğumu gördüm karnım baya büyüktü sanırsam 8 aylık falandı kız kardeşim sonunda oldu falan diyordu bana normalde evliyim çocuğum yok rüyamı yorumlarsanız sevinirim.

  1. admin dedi ki:

   Bu rüya kısmetin açılmasına ve bol kazanca yorumlanır.

 6. Ayşe dedi ki:

  Ben ruyamda hamile oldugumu gordum. Ben evli degilim ki nasil hamile olabilirim diye dusundum ve gecmisimi hatirladim. Asik oldugum erkekle bir yatak odasindaydik. O ayakta giyinikti. Bana bakiyordu. Ben de yatakta uzanmistim. Uzerimde kiyafetlerim yoktu. Kimden hamile kaldigimi ogrendim. Sevdigim erkekten hamile kalmistim. Gercek hayatta sevgili degiliz.

  1. admin dedi ki:

   Bu rüya dileklerin gerçek olmasına yorumlanır.

DMCA.com Protection Status