Rüyada Hindi Görmek

Rüyada hindi görmek, hem iş hem de aile hayatındaki sorunların aynı anda bitmesine ve düzene girmesine yorumlanır. Özel hayatınızdaki zorluklar işlerinizi de aksatmanıza sebep oluyorsa yakında düzelir. Ayrılık ya da boşanma sürecinde olan kişiler bir araya gelirler. Yuvanız kurtulur, huzurunuz artar. Çalışma hayatında patronları ile anlaşamayan ya da çalışma arkadaşları ile sorunları olanlar uzlaşma sağlar. Kafanıza taktığınız dertlerden kurtulursunuz. Rüyada hindi yavrusu sürüsü görmek, bol kazanca delalettir. Kişinin geliri günden güne artar, yeni gelir kapıları açılır. Ek gelir elde edilebilir veya evinize giren para çoğalır. Evinizde aileniz ile ağzınızın tadı yerine gelir.

Rüyada hindi eti görmek, evinizde bol kazanç ve berekete yorumlanır. Aile içerisinde işsiz olan biri varsa iş bulur. Evli olanlar için eşlerinin eve daha çok gelir sağlamasına, evde maddi yönden rahatlamaya yorumlanır. Rüyada hindi yumurtası görmek, yeni başlangıçlar yaparak yeni bir iş olanağı elde etmeye yorumlanır.

Rüyada Hindi Kesmek

Rüyada hindi kestiğini görmek, maddi külfet olan birinden kurtulmaya yorumlanır. Çalışmayan biri varsa iş bulur ve size yük olmaz. Borcunuz varsa da yakında kapanır. Rüyada hindi tüyü yolmak, zengin olmaya yorumlanır. Birikim yapanlar mal mülk elde ederler.

Rüyada Hindi Yakalamak

Pek çok insanın sevgi ve sempatisini kazanmaya, iltifat işitmeye yorumlanır. Rüyada hindi kovaladığını görmek, emeğinin karşılığını almaya yorumlanır. Sizi hırslandıran bir şey olabilir. Rüyada hindinin saldırdığını görmek, ortak iş yapanların tek başına yola devam etmesine yorumlanır. Rüyada hindi ısırması, sevdiğiniz bir insandan işiteceğiniz söze çok kırılmaya yorumlanır.

Rüyada Hindi Yemek

Uzun süredir ailevi sorunlara üzülenler, anne baba ya da kardeşleri için üzüntü duyan kişilerin gönlü rahat eder. Sıkıntısı olan yakınlarınız sıkıntılarından kurtulurlar. Maddi manevi dertleri son bulur. Rüyada hindi eti yediğini görmek, seven insanların da kavuşması ve birlik içerisinde olmaya yorumlanır.

Rüyada Hindi Öldürmek

Vicdani yönden sizi rahatsız edecek bir şey yapmaya yorumlanır. Özel hayatınızda yaşanan bir takım olaylar sizi rahatsız edebilir. Hakkınız olana sahip olmak için başka birini kırabilirsiniz. Boş yere birinin günahını da alabilirsiniz.

Rüyada Hindi Beslemek

Rakiplerinize karşı zafer elde etmek ve gizli saklı yürütülen işlerde başarıya ulaşmaya yorumlanır. Bir süre önce beklenen bir haber yakında size ulaşabilir. Dostlarınızla da aranız düzelir, onlardan gelecek yardım size fırsat kapıları açabilir.

Rüyada Hindi Görmek Diyanet

İslami rüya tabirlerine göre, aile hayatında geçimin rahatlamasına ve tüm aile bir araya gelmeye yorumlanır. Küs olanlar varsa barışırlar ve herkesin birbirine saygısı artar. Aranız açık olan akrabalarınız varsa barışabilirsiniz. Bir süredir evinize gelmeyen kişiler evinize girebilirler.

Aşağıda yer alan “yorum yapın” kısmından gördüğünüz rüyayı paylaşırsanız, editörlerimiz tarafından rüyalarınız en kısa sürede yorumlanarak yayınlanacaktır. Ayrıca sitemizin iletişim bölümünden de bize ulaşabilirsiniz.

10 Yorum

 1. Ayşe Şen
  • admin
 2. Filiz
  • admin
 3. Hakan
  • admin
 4. Hatice
  • admin
 5. Muharrem çalışkan
  • admin

Yorum Yapın

DMCA.com Protection Status