Rüyada Kan Aldırmak

Rüyada kan aldırdığını görmek, özel hayatınıza karışmak isteyen kişiler tarafından baskı görmek ve mutsuz olmak anlamına gelir. Sizin hayatınıza karışmak isteyen kişiler olabilir ve bu kişilerle fikir ayrılıkları yaşayabilirsiniz. Üzerinizdeki baskı yüzünden moraliniz bozulabilir. Özellikle evlenmek isteyenler ya da yeni bir işe girmek isteyenler veya hayatında başka bir seçim yapacak olanlar bu süreçte kendilerine karışan kişiler tarafından zor durumda bırakılırlar. Bu yüzden ailenizde de aranızda bir takım problemler çıkabilir. Rüyada kendini kan aldırırken görmek, kurnaz ve hilebaz kişilere karşı temkinli olmak anlamına da gelir. Sizin iyiliğinizi istemeyen kişiler önünüze engel çıkartabilirler. Sizi bazı şeylerden vazgeçirmek için de uğraşabilirler.

Rüyada başkasının kan aldırması, size maddi ya da manevi yönden külfet olan birine yorumlanır. Bu kişiyi hayatınızdan çıkarmak isteyebilirsiniz. Özel hayatınızda da ayrılık söz konusu olabilir. Boşanmak isteyenler ve mahkeme davası bekleyen kişiler için hayırlı sonuçlanır. Rüyada birinin kan verdiğini görmek, bir zamanlar birine yaptığınız iyiliğin karşılığını görememek anlamına gelir. Bu kişiye yaptığınız iyiliklerin boşa gitmesi moralinizi bozabilir.

Rüyada Kan Bağışı Yapmak

El birliği ile yapılan işlerin hayırlı bir şekilde sonuçlanması anlamına gelir. Ailenizde ve hane içerisinde ortak bir şekilde yapılan işlerden olumlu sonuçlar çıkar. Sizinle birlik ve destek içerisinde olan kişiler varsa da bu kişilerin yardım taleplerini geri çevirmeyin. Çünkü birlikte yapacağınız işler hem sizi mutlu edecektir, hem de onlar mutlu olacaktır.

Rüyada Kan Aldırmaya Gitmek

Hane içinden ya da arkadaş çevresinden birini ziyaret etmek anlamına gelir. Bu kişiyi sağlık problemleri sebebiyle de ziyaret edebilirsiniz ya da başka bir sebeple o kişiye ziyarette bulunacaksınız. Aile büyükleri de sizin yolunuzu gözlüyor olabilirler.

Rüyada Parmaktan Kan Aldırmak

Çok sevdiğiniz bir insanla ayrı kalmak ve özlem duymak anlamına gelir. Onun başka bir yere taşınması yada sizin başka bir yere taşınmanız sebebiyle bir süre ayrı kalmanız gerekebilir. Rüyada elinden kan aldırmak, anne ve babadan uzakta yaşamak, ailenizi özlemek anlamına da gelir. Seyahat etmek ya da başka sebeplerle ailenizde bir süre hasret çekebilirsiniz.

Rüyada Kolundan Kan Aldırmak

Uzun süredir görmediğiniz, çok özlediğiniz biriyle görüşeceğiniz anlamına gelir. Rüyada sol kolundan kan aldırmak, hane arasından birini ziyaret etmek anlamına gelir. Çeşitli vesilelerle akrabalarınızı ziyaret edebilirsiniz. Rüyada sağ kolundan kan aldırmak, arkadaş ortamından biriyle görüşmek anlamına gelir. Bu kişi yıllardır görmediğiniz bir insan olabilir.

Rüyada Kan Vermek

El birliği ile yapılan bir işin hayırlı sonuçlanması anlamına gelir. Mesela çalışma ortamında ekip çalışmasıyla başarılı olabilirsiniz. Kendi işini yapan kişilerde çalışma ortamında uyum sağlarlar ve başarılı olurlar.

Rüyada Damardan Kan Verilmesi

Aile içerisinden küs olduğunuz birileri varsa sizden haber bekliyor olabilirler. Sizin de barışmak için fırsat kollayan biri olabilir. Rüyada vücuda kan verilmesi, anne baba ya da kardeşler arası dargınlıkların da bitmesi anlamına gelir. Uzlaşamadığınız bir konuda orta nokta bulabilirsiniz.

Rüyada Tahlil İçin Kan Vermek

Endişe edilen sağlık problemleri varsa hayırlı sonuçlar almak anlamına gelir. Sağlık ve sıhhatin yerinde olması demektir. Hane içerisinde de hasta biri varsa ondan güzel haberler gelebilir.

Rüyada Kan Aldırmamak

Hakkınızda çıkan söylentiler ya da dedikodular yüzünden moralin bozulması anlamına gelir. Sizin hakkınızda kimin kötü düşündüğünü öğrenebilirsiniz. Dost sandığınız bazı insanlarla aranıza mesafe koymanız gerekebilir.

Rüyada Kan Aldırmak Dini Yorumu

İslami rüya tabirlerine göre, rüyada kan aldırdığını görmek sizi kısıtlamaya çalışan kişiler ile aranızda yaşanacak büyük bir gerginlik anlamına gelir. Bazı şeylere karşı tahammülümüz artık son bulabilir. Özellikle iyiliğinizi istemeyen kişilerin hayatınızda yer almasını istemeyebilirsiniz. Bazı baskılardan da kurtulmanız olasıdır.

Aşağıda yer alan “yorum yapın” kısmından gördüğünüz rüyayı paylaşırsanız, editörlerimiz tarafından rüyalarınız en kısa sürede yorumlanarak yayınlanacaktır. Ayrıca sitemizin iletişim bölümünden de bize ulaşabilirsiniz.

YORUMLAR

 1. Muhammed dedi ki:

  Gördüğüm rüyayla ilgili başlık bulamadığım için buraya yazmak istedim rüyamda bir kapının kolu olması lazım elime çivi giriyordu ve elimden ufak şekilde kan geldi sonra çiviye baktım acaba paslımı diye çivinin ucu paslı gibiydi sonra rüyadan uyandım rüyada kan görünce rüya bozulur derler öylemi şimdiden teşekkürler

  1. admin dedi ki:

   Bu rüya sağlık sıhhate, sıkıntıların bitmesine yorumlanır.

 2. Meryem dedi ki:

  Rüyamda sağ kolumdam ise basliyicakmis sözde onun için kolumdan iğneyle ucuna birşey taktı içi kan doldu ve kahverengi yeni hali gördüm üç tane biri büyük ikisi yolluk bir yolluk rulo halinde sarılı biride açık buyukle beraber yorumlarsanız çok sevinirim teşekkürler ederim şimdiden

  1. admin dedi ki:

   Bu rüya sağlık sıhhate ve yakında birinden iyilik görmeye yorumlanır.

 3. murat dedi ki:

  Önce sol kolumdan isteğimle kan veriyorum,sonra sağ kolumdan zorla kan alınıyor ve kan fışkırırcasına geliyor zorla alınırken.yorumunuzu bekliyorum şimdiden teşekkürler

  1. admin dedi ki:

   Bu rüya çok güvendiğiniz birindne iyilik görmek demektir.

 4. Kemal dedi ki:

  Tanımadığım bir küçük çocuğa Kan vermek için iki kolumdan enjektörle kam tahlili ićin kan vermedim ancak kan görmedim. Yorumunuzu bekliyorum. Selam ve saygılarımla.

  1. admin dedi ki:

   Birine yapılan iyilik sonrasında çok mutlu olmaya yorumlanır.

DMCA.com Protection Status