Rüyada Kar Görmek

Rüyada kar görmek, gördüğünüz zamana göre farklı anlamlara gelir. Yazın ve kışın rüyada görülen kar farklı manalara geldiği için mevsiminde görülürse çok hayırlısıdır. Derdi kederi bırakmak ve artık tasasız bir hayat sürmeye yorumlanır. Ancak rüyada yazın görülen kar bazı sorunlar ile mücadele etmeye yorumlanır. Bir süre işleriniz sizi zorlayabilir. Rüyada beyaz kar görmek, sağlık ve sıhhat dolu bir hayat sürmeye yorumlanır. Sağlık sorunları olan kişiler de tedavi olup sıhhatlerini bulurlar. Yaşanılan endişeler ve sağlık ile ilgili sorunlar kısa sürer. Rüyada bembeyaz kar görmek, temiz bir habere ve iyi niyetle kazanmaya yorumlanır. İyi niyetle başlanılan her bir işin sonu hayırlı olur.

Rüyada kar yağdığını görmek, ailevi meselelere üzülen kişilerin yakında aile içinde çözemedikleri sorunları kalmayacağına yorumlanır. Hasta bir aile ferdi de şifa bulur. Dertli olanların dermanı ayağına kadar gelir. Rüyada lapa lapa kar yağması, sefa içinde yaşamak ve zenginliği simgeler. Tahmin edilmeye kazançlar elinize geçebilir, işinizin bereketi bolluğu artar.

Rüyada Kar Yemek

Rüyada kar yediğini görmek, mutlu bir evlilik yapmaya yorumlanır. Bekar olanlara çok temiz saf kalpli biri talip çıkar. Evli olanlar ise hayırlı evlatlar yetiştirirler ve aile düzenlerinde bir sıkıntı olmaz. Eşiniz ve sevdikleriniz ile ağzınızın tadı yerinde olur.

Rüyada Sonbaharda Kar Görmek

İş hayatında büyük sürprizler ile karşılaşmaya yorumlanır. Beklenmedik bir anda gelen fırsatlar yeni kapılar açar. Yepyeni olanaklar elinize geçer. Tam hayallerin kırıldığı anda yeniden şans yüzünüze güler.

Rüyada Kar Tanesi Görmek

Bekarsanız hayatınıza çok özel birinin girmesine yorumlanır. Yakında tanışacağınız kişi sizin ömür boyu bir evi paylaşacağınız ve bir hayat sürdüreceğiniz eşiniz olabilir. Çok özel insanlar hayatınıza girer ve size de aynı değeri verirler.

Rüyada Kar Görmek Diyanet

İslami rüya tabirlerine göre, bolluk berekete ve sıhhate yorumlanır. İçinizi karartan konularda hayırlı gelişmeler olur. Uzun süredir dert ettiğiniz konularda içiniz rahat eder. Bir süredir ertelediğiniz işlerinizi tamamlayabilirsiniz. İyi niyet ile yapılan her işin karşılığı hayırlı olur.

Aşağıda yer alan “yorum yapın” kısmından gördüğünüz rüyayı paylaşırsanız, editörlerimiz tarafından rüyalarınız en kısa sürede yorumlanarak yayınlanacaktır. Ayrıca sitemizin iletişim bölümünden de bize ulaşabilirsiniz.

YORUMLAR

 1. Kadir dedi ki:

  Merhaba. Rüyamda dizimin dört parmak üzeri hizasında bembeyaz kar vardı bende karın içerisinde keyifli bir şekilde dolaşıyordum. Yorumlarınızı bekliyorum.

  1. admin dedi ki:

   Bu rüya hayatınıza iyi insanların gireceğine, borçların bitmesine yorumlanır.

 2. Ciel dedi ki:

  Merhaba, rüyamda üzerime kar yağıyordu. Sevindim, gülüyordum. Beyazdı kar. Kışın gördüm rüyayı zamanında yani. Bunun anlamı nedir?

  1. admin dedi ki:

   Bu rüya uzaktan sizi görmeye gelecek birilerine yorumlanır.

DMCA.com Protection Status