Rüyada Odada Kilitli Kalmak

Rüyada bir odada kilitli kaldığını görmek, size karşı haksızlık yapan bir insanın buna pişman olup özür dilemesi anlamına gelir. Bu kişi size karşı davranışları ya da söylediği sözler nedeniyle çok pişman olabilir ve ikinci bir şans isteyebilir. Mesela ayrıldığınız eski sevgiliniz de gelip sizden pişman olduğunu dile getirebilir ve yeniden bir araya gelmek barışmak isteyebilir ya da bir arkadaşınız size hata yaptıysa hatasını telafi edecektir. Rüyada kendini odada kilitli görmek, içinize dert olan sorunları dışa vurmak ve saklı kalan duyguların dile dökülmesi anlamına gelir. Bundan sonra bazı şeyleri içinize  atmak yerine dışa vurabilirsiniz. Rüyada odada mahsur kalmak, aile içerisinde saklı kalan sırların ortaya çıkması ve bazı gerçeklerle yüzleşmek anlamına gelir. Özel ve sizden saklı kalan şeyleri yakın zamanda öğrenebilirsiniz.

Rüyada başkasının odada kilitli kaldığını görmek, evli olanlar için evlilik hayatlarında soruların kapanmasını, eşiniz ile de birbirimize karşı daha iyi iletişim kurmak anlamına gelir. Eşinizden beklediğiniz övgü ve ilgiyi görebilirsiniz. Rüyada odada kilitli kalan birini görmek, aynı zamanda sevdikleriniz ile aranızdaki sorunların rafa kaldırılması ve daha sağlam ilişkiler kurmak anlamına da gelir.

Rüyada Karanlık Odada Kilitli Kalmak

İşlerinizde bereketin artmasına yorumlanır ve eğer sarpa saran işleriniz varsa yakında yoluna girer. Borcu olan kişiler için de aynı şey geçerlidir. Ödemelerinde sıkıntılar ortadan kalkar ve elinize daha fazla paraya geçebilir. Borçlarınızın azalmasıyla da elinizde daha çok para kalabilir.

Rüyada Kapalı Odada Kilitli Kalmak

Gerçeklerle yüzleşmek anlamına gelir. Belki de kabul etmediğiniz şeyleri artık kabullenmek zorunda kalabilirsiniz. Mesela ilişkisinde mutsuz olanlar karşı tarafın artık kendilerini sevmediğini kabul edebilirler ya da işleriniz yolunda gitmiyorsa bu işin sizin için hayırlı olmadığını kabul edip kendinize yeni bir sayfa açmak isteyebilirsiniz.

Rüyada Boş Odada Kilitli Kalmak

Bekar olan kişiler için kalbini çalacak bir insana yorumlanır. Hiç ummadığınız bir anda aşık olabilirsiniz ve kalbinizin kapılarını sonuna kadar arayabilirsiniz. Eğer bir ilişkiniz varsa ya da evli iseniz yine eşiniz size sürpriz yapabilir ve sizin gönlünüzü kazanabilir. Aşkınız yeniden alevlenebilir. Aşk hayatınızda mutlu bir döneme giriyorsunuz diyebiliriz.

Rüyada Arkadaşla Odada Kilitli Kalmak

Arkadaşınızın size dert ortağı olmasına ve size kendi sorunu gibi yardımcı olmasına yorumlanır. Ondan hiç ummadığınız kadar büyük yardım görebilirsiniz. Eğer bu arkadaşınız ile samimi değilseniz, yakın doğru kişiden alacağınız haber de sizi mutlu edebilir. Aranızdaki dostluk daha da samimi bir boyuta taşınabilir.

Rüyada Odada Kilitli Kalmak Dini Yorumu

İslamiyet rüya tabirlerine göre, rüyada odada kilitli kaldığını görmek büyük bir baskıdan ve tutsaklıktan kurtulmak, özgürlüğe erişmek ve hiç sıkıntılardan da arınmak anlamına gelir. İçinize attığınız dertlerden kurtulabilirsiniz. Başkalarından çok büyük bir yardım gelebilir ve hayatınızı sürdürmek için kendinize yeni yollar arayabilirsiniz.

Aşağıda yer alan “yorum yapın” kısmından gördüğünüz rüyayı paylaşırsanız, editörlerimiz tarafından rüyalarınız en kısa sürede yorumlanarak yayınlanacaktır. Ayrıca sitemizin iletişim bölümünden de bize ulaşabilirsiniz.

18 Yorum

 1. Turgut
 2. Yusuf
 3. Betül
  • admin
 4. Perıhan
  • admin
 5. Bir kizz
  • admin
 6. Fulya
  • admin
 7. Ayça
  • admin
 8. Ensar karataş
  • admin
 9. Narin
  • admin
 10. Ada
  • admin

Yorum Yapın

DMCA.com Protection Status