Rüyada Ölmüş Babaya Su Vermek

Rüyada ölmüş babaya su vermek, ailenizin sizden beklentileri varsa bu beklentileri karşılamak ve onları koruyup kollamak, kardeşler arasında birlik ve bütünlüğün artmasına yorumlanır. Aile fertleri sizinle gurur duyabilirler, anne ve babanızın zamanda verdiği emekler ve yaptıkları fedakarlıklar boşa gitmez. Çok güzel işler başararak gurur kaynağı olabilirsiniz. Kişi hayırlı bir evlat olur, ailesine sahip çıkar. Eğer ailenizde zor durumda olan biri varsa öğrenip ona yardım edebilirsiniz. Rüyada ölen babasına su verdiğini görmek, aynı zamanda bol kazanca ve ailesini en iyi şartlarda geçindirmeye yorumlanır. Hem hayırlı bir evlat hem de iyi bir anne baba olup kendi çocuklarınız için büyük fedakarlıklarda bulunabilirsiniz. Onların eğitimleri ve meslekleri için verdiğiniz destek ile birlikte çok başarılı bireyler olurlar.

Rüyada ölmüş babaya bardakla su vermek, yapılan iyiliklerin karşılığını bulmak ve sevap kazanmak iyi bir amele yorumlanır. Kişi gönlünden geçen iyilikleri gerçekleştirme şansı bulu re hayır işleyebilir. Eğer yardıma muhtaç olan kimseler varsa yardım edebilir, dertli birinin dert ortağı olabilirsiniz. Hane içerisinden bebek müjdesi de gelebilir.

Rüyada Ölmüş Babanın Su İstemesi

Karşılık beklemeden yapılacak olan iyiliğe ve hak adaletin yerini bulacağına yorumlanır. Gizli şekilde de birilerine yardım edilebilir. Eğer bir süredir devam eden mahkemeniz varsa endişeler biter ve hakkınız olan sizin olur, adalet sonunda yerini bulur.

Rüyada Ölmüş Babaya Su Vermek Diyanet

İslami rüya tabirlerine göre, iyi niyetli ve temiz kalpli insanlar ile tanışmak, temiz haberler almak anlamına gelir. Sıkıntılar tez zamanda biter ve sorunlarınıza derman olacak biri hayatınıza girebilir. Eğer zamanında iyiliğinizin dokunduğu birileri varsa da bu kişilerden iyilik görülebilir, iyilikler karşılıksız kalmaz.

Aşağıda yer alan “yorum yapın” kısmından gördüğünüz rüyayı paylaşırsanız, editörlerimiz tarafından rüyalarınız en kısa sürede yorumlanarak yayınlanacaktır. Ayrıca sitemizin iletişim bölümünden de bize ulaşabilirsiniz.

8 Yorum

 1. Çağatay
 2. Dilek
 3. Aysegul
  • admin
 4. İbrahim
  • admin
 5. Serkan
  • admin

Yorum Yapın

DMCA.com Protection Status