Rüyada Ölmüş Babaya Su Vermek

Rüyada ölmüş babaya su vermek, ailenizin sizden beklentileri varsa bu beklentileri karşılamak ve onları koruyup kollamak, kardeşler arasında birlik ve bütünlüğün artmasına yorumlanır. Aile fertleri sizinle gurur duyabilirler, anne ve babanızın zamanda verdiği emekler ve yaptıkları fedakarlıklar boşa gitmez. Çok güzel işler başararak gurur kaynağı olabilirsiniz. Kişi hayırlı bir evlat olur, ailesine sahip çıkar. Eğer ailenizde zor durumda olan biri varsa öğrenip ona yardım edebilirsiniz. Rüyada ölen babasına su verdiğini görmek, aynı zamanda bol kazanca ve ailesini en iyi şartlarda geçindirmeye yorumlanır. Hem hayırlı bir evlat hem de iyi bir anne baba olup kendi çocuklarınız için büyük fedakarlıklarda bulunabilirsiniz. Onların eğitimleri ve meslekleri için verdiğiniz destek ile birlikte çok başarılı bireyler olurlar.

Rüyada ölmüş babaya bardakla su vermek, yapılan iyiliklerin karşılığını bulmak ve sevap kazanmak iyi bir amele yorumlanır. Kişi gönlünden geçen iyilikleri gerçekleştirme şansı bulu re hayır işleyebilir. Eğer yardıma muhtaç olan kimseler varsa yardım edebilir, dertli birinin dert ortağı olabilirsiniz. Hane içerisinden bebek müjdesi de gelebilir.

Rüyada Ölmüş Babanın Su İstemesi

Karşılık beklemeden yapılacak olan iyiliğe ve hak adaletin yerini bulacağına yorumlanır. Gizli şekilde de birilerine yardım edilebilir. Eğer bir süredir devam eden mahkemeniz varsa endişeler biter ve hakkınız olan sizin olur, adalet sonunda yerini bulur.

Rüyada Ölmüş Babaya Su Vermek Diyanet

İslami rüya tabirlerine göre, iyi niyetli ve temiz kalpli insanlar ile tanışmak, temiz haberler almak anlamına gelir. Sıkıntılar tez zamanda biter ve sorunlarınıza derman olacak biri hayatınıza girebilir. Eğer zamanında iyiliğinizin dokunduğu birileri varsa da bu kişilerden iyilik görülebilir, iyilikler karşılıksız kalmaz.

Aşağıda yer alan “yorum yapın” kısmından gördüğünüz rüyayı paylaşırsanız, editörlerimiz tarafından rüyalarınız en kısa sürede yorumlanarak yayınlanacaktır. Ayrıca sitemizin iletişim bölümünden de bize ulaşabilirsiniz.

YORUMLAR
 1. Abdullah Özer dedi ki:

  Rüyadamda Kapristanda babama elimle şu icirdim doya doya içti birde Bayrak istedi

 2. Çağatay dedi ki:

  Ölmüş Babama Kırık Bardaktan Su Verdim

 3. Dilek dedi ki:

  Ölmüş babam bir karanlıgın içinde susumış bir bardak su döküyorum o karanlık yere sonra oturup aglıyorum orda babama ne anlama geliyor?

 4. Aysegul dedi ki:

  Ruyamda caya iniyorum cayda az su akiyor sudan karsiya geciyorum orda beyaz tasin altina bakiyorum birsey olmadini gorunce tekrar karsiya geciyorum orda cok farkli hic gormedigim hayvanlara muz atiyorum daha sonra 2 vidona su dolduruyorum 1 cam barda 2 de demir bardak var elime olmus babam cift suruyor traktorle ablam kurekle capa yapiyor yanlarina gidiyorum her ikisine su veriyorum nabam su sicak diyor sonra kalkip yukari gidiyor ruyam bu kada simdiden tesekkurler

  1. admin dedi ki:

   Bu rüya evinizde hayırlı bir olaya ve sıkıntıları aşmaya yorumlanır.

 5. İbrahim dedi ki:

  Değerli kardeşim babamın yattığı odaya gidiyorum ve Su İçmeye çalışıyor yanlış yerden içeceği farkettiğim anda temiz bardağı su doldurup su veriyorum çok susamış şekilde suyu içiyor bu şekilde rüya gördüm… 😥 Babamı kaybedeli 10 yıl oluyor. Rabbim cümle ebediyete intikal edenlerimize rahmet eylesin m mekanları cennet olsun inşallah.rüyama yorum yazarsanız mutlu olacağım Allah razı olsun teşekkürler sevgiler saygılar

  1. admin dedi ki:

   Bu rüya evinizde berekete ve sağlık sıhhate yorumlanır.

 6. Serkan dedi ki:

  Selamlar arkadaşım beni rüyasında önüne çıkan bir yılanı tuttuğumu ve yılanın beni soktuğunu kolumum kanadığını hastahane değil de tedavi için bir eve götürdüklerini söyledi yorumlarsanız sevinirim teşekkürler

  1. admin dedi ki:

   Sağlık sıhhate, yeni bir iş teklifine yorumlanır.

DMCA.com Protection Status