Rüyada Ölmüş Birinin Kelimei Şehadet Getirmesi

Rüyada ölmüş birinin kelime-i şehadet getirdiğini görmek, yakınlarınız arasında hasta olan biri varsa o kişiden hayırlı haberler almaya yorumlanır. Çevrenizde üzüldüğünüz ve yardım edemediğiniz kimseler varsa bu kişiler üzüntülerinden kurtulurlar. Çocukları ve diğer aile fertleri için üzülenler onlardan iyi haberler alırlar. Ailenizde iflas eden ya da başka problemleri olan biri varsa durumu düzelir, yakınlarınız dertlerinden kurtulurlar. Sizin çaresiz kaldığınız dertleriniz varsa aileden yardım gelebilir, biri ile dertleşebilirsiniz. Derdine derman bulamayan kimseler yalnız kalmazlar.

Rüyada ölünün şehadet getirmesi, hakkınıza sahip çıkmaya ve kimsede hakkınız olan ne varsa kalmayacağına yorumlanır. Mahkemesi olan biri için adalet yerini bulur. Eğer bir süre önce sizi maddi manevi zorlayan ve dolandıran biri varsa bu kişi temelli hayatınızdan çıkar. Hak ve hukuk sizden yana olur, adalet bulunur.

Rüyada Ölmüş Birinin Kelimei Şehadet Getirmesi Diyanet

İslami rüya tabirlerine göre, üzüntülerin son bulacağına ve çok mutlu omaya yorumlanır. Sizi mutlu eden haberler gelir ve sevinç artar. Sağlık sorunları olan biri için de hayırlı bir rüyadır. Hasta biri için şifa bulmak anlamına gelir. Eğer kötü alışkanlıklarınız varsa bunları bırakabilirsiniz. Size bu konuda destek veren biri olabilir.

Aşağıda yer alan “yorum yapın” kısmından gördüğünüz rüyayı paylaşırsanız, editörlerimiz tarafından rüyalarınız en kısa sürede yorumlanarak yayınlanacaktır. Ayrıca sitemizin iletişim bölümünden de bize ulaşabilirsiniz.

17 Yorum

 1. Melodi
 2. Havva güçlü
  • admin
 3. Gamze
  • admin
 4. Ufuk
 5. Zerrin
  • admin
 6. Ceren
  • admin
 7. Ayşegül
  • admin
 8. Abuzer
  • admin
 9. .....
 10. Havva
  • admin

Yorum Yapın

DMCA.com Protection Status